Türkiye Estonya karşısında ne yapar?

abdullah avcı hollanda maçında süpriz kodro ile çıktı. sizce yarın da bir süpriz yapabilir mi...?

0|0
9|44

En İyi Erkek Görüşü

• 21 saat önce 3-0 yeneriz demiştim. öngörümde yanılmadım. en iyi cevap seç benimkini :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben söyleyeyim,yenilirler ruh yok ruh berbat bi durumdayız kadrodan haberim yok kim var kim yok bilmiyorum çünki ha bire yenildikleri için takip etme hevesi bile bırakmadılar

0|1
    0|0
    • haklısın. yerlı dıyede bırsey de kalmadı hep gurbetcı oldu...

• Boyle bi takimla zor, yensek bile o da tesaduf olur, takimda ki oyuncular birbirini bile yeterince tanimiyorlar, durmadan takim da ki oyunculari degistirirse bir hoca o zaman asla bi takimi takim yapamaz, ama iyi ama kotu bunlar birbirlerine alismali kimse annesinin karnindan herseyi biliyormus gibi çikmiyor, bunlarda hata yapa yapa ogrenecekler yanlislarini duzeltmeyi, daha cok genç çogu.. Bu yuzden TAKIMIN OYUNCULARINI ZIRT BIRT DEGISTIRMEYIN istikrarli olmak için bu sart !

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de geçen ki maçta dikkat ettimde bizimkiler yer cücesi gibi adamlar uzun uzun baya iyilerdi

0|0
    0|0
    • FUTBOL BU:)) dünyanın en iyi futbolcusu messide kısa.

Dünyanın en kısa takımıda barcelona. ortamala olarak. yani boyun futbolla alakası yok:)

• tamam hadi öyle olsun :)

• Mümkünse süpriz yapmasın :)

0|1
    0|0
  • Baylar hemen herşeyi unutuyosunuz. Biraz yavaş uçun bence.

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapamaz bu takımla yürümez:D

0|0
    0|0
  • Alir maci

0|0
    0|0
  • burak gol ...

0|0
    0|0
  • türkiyem benim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• 2 senede bir kadroda revizyona giden bir takımdan ne olur allah aşkına bu mantıkla 2014 dünya kupasına gitmeyi bırak 2020ye zor gideriz.

0|0
    0|0
  • zor mac..1-0 yada 2-1 kazanırız..kadroda bi sıkıntı yok..28 kişiyi birden oynatsa yenemezsin hollandayı..dünyanın en iyi 3. takımı tartışmsız..sen kimsin hollandadan puan alıcan..yok arda golü atsaymış, yok selcuk oynasaymış..ee oynuo selçuk 4 senedir, noldu? avrupa sampiyonası elemelerinde yokmuydu bu adam..noldu o zmn? gücümüzün artık farkına varalım..biz orta seviye bi avrupa takımıyız..ispanya-almanya-hollanda-portekiz-italya-hırvatistan-ingiltere ve fransadan 564363 mac ypsak birinde puan alamayız..bunun dışındaki takımları sıralamada gectigimiz an büyük basarılıyız..bu grupda 2.olursak bnce büyük basarı..play-offdada bu saydıgım takımlardan biri gelmesin diye dua edicez eger 2.olursak..

0|0
    0|0
  • bizi bilmem de bu hollanda grupta anca ikinci olacak bence, aşırı formsuz ve dağınıklar

yani farkında değiliz ama çok önemli bir maçı kaybettik

hollanda grubu forse edemeyecek

belki burda alamadıgımız 1 puan yüzünden biz yerine hollanda çıkar gruptan

0|0
    0|0
    • yanı kazanıcamız macı elımızle verdık...

• belçika gibi bir takım daha yeni 4 attı bunlara

defansları cidden berbat durumda, gruplardan sonra toparlarlar belki bilemem onu ama bir daha böyle kötü hollanda zor yakalarız

• abdullah avcı süpriz kadrı çıkarmadıki hollanda karşısına..olması gerekeni çıkarttı..selçuk inansız sanki ilk defamı yenildik..gökhan gönülsüz ilk defamı yenildik..bizim sorunumuz futbolcular değil..oyun sistemimiz..abdullah avcı hollanda gib 4-3-3- ofansif dağılan takıma 4-2-3-1 oynatmasaydı belki kazanabilirdik..estonya kolay bir ekip.hollanda maçındaki kadroyla bile yeneriz

0|0
    0|0
    • bugune kadar bır sıstemmı verdıkı yendıklerımızde. hollanda kabak gıbı stoperlerı var ıkıtane burak var umut var ona servıs yapan selcuk yok. bu macta kac ara pası attık.? 80 alsa bıle en azından 2 tane ara topu atardı. olay selcuk degıl zaten abdullah avcı...

• buraktan umuttan birşey olmaz.burak sağ açık umut ise hızlı koşan kazma vuruslar yapan bir forvet...abdullah avcının oyuncu seçimini eleştirmekten artık bıktım açıkçası.

• bence de umut ne işi var bu kadro da

• Bizden bi cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Biz alırız gibi görünüyor ama süprizle karşılaşmasak =)9

0|0
    0|0
  • ilk yarı iki gol atarız ikinci yarıda bitane yeriz ölür ölür diriliriz bu maçın sonucu 2-1 biz yeneriz

0|1
    0|0
  • rezillik hat safada dünya sıralamasında 35.sıradayız eğer bu senede gidemezsek dünya kupasına artık lig şampiyonu bile şampiyonlar ligine ön eleme oynayarak gider ! ne yapılacak edilecek adam gibi top oynanacak adı sanı duyulmamış takımlara uefa da şampiyonlar liginde elenilmeyecek dünya kupası ya da avrupa şampiyonası gruplarından her seferinde çıkılacak !

0|0
    0|0
  • Umarım yeniliriz bi takimda fbli oyuncu varsa kim oldugu onemli degil o takima garezim var bu arada futbol savaş digil spor onun icin boyle bi yorum yapmaktan cekinmedim

0|0
    0|0
  • Sakin ve dikkatli oynayarak bu maçı almalıyız. Gol gelmese bile panik yapmamalıyız ve kendi oyunumuzu sahaya yansıtmalıyız. Kollektif futbolun getirdiği yenilikleri kanat bindirmeleri ve tek paslar ile tamamlarsak güzel sonuçlar ortaya çıkar. Bir de defansın arkasına iyi koşular yapıp gol bulmamız lazım. :) Ne yorum yaptım:D

0|0
    0|0
  • Biri o Abdullah Avcıya o yedek kulübesindeki Selçuğun, Selçuk Şahin değil, Selçuk inan olduğunu hatırlatsın...

0|0
    0|0
  • Sağ bek değişecek sağ bek Gökhan ortayı istesende değiştiremezsin Emre gibi çift yönlü adamı kesemezsin Selçukla o zaman takım savunması çöker.

0|0
    0|0
  • maçın üst olacağını düşünüyorum güç de olsa yeneriz 2 1 veya 3 1 gibi .

0|0
    0|0
  • zorlanabiliriz ama yeneriz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • alırız

0|0
    0|0
  • Abdullah avcı yine selçuk inanı oyuna almazsa yenileceğimiz kesin..

0|0
    0|0
  • Selçuksuz olmaz Bu takım :)

0|0
    0|0
  • sürpriz yapsa bile bence estonyayı yeneriz o yüzden takma kafanı.bence bu maçta selçuğu oynatacak

0|0
    0|0
  • Bizimkiler hiç bişey yapamaz arkadaşım

0|0
    0|0
    • al bendednde o kadar,uefa hüsran milli maçlar hüsran daha dün tv de galatasarayın uefa şampiyonluğuna giden maçları gösterdiler habire bunları seyrettiriyorlar ulan azcıkda savaşında yeni zaferlerin görüntülerini izleyelim

• maca gıdıcem ama bendende umıt yok bakalım

• bence 3 farklı skorla türkiye maçı alır

0|0
    0|0
  • kazanacağız başka alternatif yok

0|0
    0|0
  • 4 tane atarız rahat ol skor tahmin oyna 4-0

0|0
    0|0
  • kadro ıyıydı ama orta sahada selcuk olsa daha ıyı olur

0|0