Arkadaşlar bir bakabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar ben size birşey soracağım. Benim kalçalarım sıkı kalkık ama büyük. Belim kaçalarıma göre belim çok ince kalıyor. Bacaklarım uzun olduğu için, çok çok fazla büyük gözüküyor kalçalarım. Nasıl incelteceğim bu kalçaları. Etrafım güzel gözüktüğünü söylüyor. Fit bir kızım ama kızlar beni anlarsınız siz bu büyük popo çok psikoloji bozuyor. Nasıl incelteceğim ben bunu?
Of off ciddi ciddi çok sorun yaptım ben bunu.
Hepinize çok teşekkür ederim.
İyi akşamlar..

Güncellemeler:
Ya nben sizden yardım istiyorum. Belki yazımda ki anlatışlarımdan dolayı egolu bir bayan gibi gözükmüş olabilirim kabul ediyorum ama cidden yapmayın ya. Benim sorum güzelliği değil, egom değil. Nasıl incelteceğim. Lütfen daha dikkatli cevaplar verin arkadaşlar.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Millet öyle olması için spor salonlarına para döküyor daha ne istiyosun. Saçmalama lütfen bayan. Böyle kalsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Squat yap kalça egzersizleri var burada sormaya gerek yok internette araştırırdin iste bunlar hep reklam 😃😄

1|0
    0|0
    • Reklam yapmak isteseydim gizli olmazdım ki 😊😊
      Dediğim gibi zaten sıkı squat pek işe yaramıyor.

• Gizli hanım ise yarar beslenmene dikkat edersen aradada Kardio yaparsan olur anlamisko %60 beslenmedir

• Niye gayette güzel ve dikkat çekici

1|0
    0|0
    • Benim pek hoşuma gitmiyor. :/

• Demek istediğim dert edicek bir durum yok rahatsız olan yersin (abazalık ve yavşama için söylemiyorum) çok gereksiz takılma bence

• Kusura bakma özür dilerim

• İnceltecek birini bul o halleder

1|0
    1|0
  • Eger ince bir belin varsa ve poponda buyukse, neredeyse her kadinin imrendigi, latinlarin cogunun sahip oldugu bir fizige sahipsin. Dert edecek hic birsey yok bence. Nasil inceltebilecegin konusunda da bir fikre sahip degilim acikcasi. Ki bilsem de soylemem zaten..

0|0
    0|0
  • kalçam sıkı ve büyükten sonrasını okumadım.. gerek duymadım..

gayet iyi :P

0|0
    0|0
  • ya takmayın be öyle kalsın cidden fitsin işte eminim büyük değildir normaldir sen biraz abartıyosundur :D boşcer be güzelim takma

0|0
    0|0
  • yazar burada beni övün demek istemiş

0|0
    0|0
  • Bence takma ilerde seviceksin.

0|0
    0|0
  • Tarif ettiğine göre gayet güzel bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kalçalarım büyük
    belim ince
    bacaklarım uzun
    off çok sorunluyum

yapma zalım yapma

2|1
    0|0
  • Yemegin salcalisi kadinin kalcalisi ablacim

1|2
    0|0
  • Eliptik bisiklet kullanmalısın.. kalçaları eritiyor.

0|0
    0|0
  • duvardan duvara vurunca inceliyormuş düzenli şekilde öyle dyolar

0|0
    1|0
  • Güzelliğinin farkında olup karşı tarafa onaylatmak için of çok çirkinim diye ortaya atılmak gibi bişey olmuş. ego tatmini bunlar hep..

0|1
    1|0
    • Bakın yanlış anladınız lütfen güzellikten çok itici gibi duruyor benim için. Ben sizden yardım istedim. Emin olun ego tatmini yapmak isteseydim fotoğrafımı koyar nasılım diye sorardım.

• Güzel güzel takma kafanı herkes öyle olmak için çabalıyor

Yükleniyor...