Kızlar dürüst olun... Kaçınız ofsaytı biliyor?

Kızlar dürüst olun... Kaçınız ofsaytı biliyor :D

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• öğrenmiştim de unutmuşum bir kısmı kalmış aklımda. sanırım gol atılırken karşı takımdan bir futbolcunun ceza sahası içinde bulunmasıydı. kaleye top ve rakipten yakın olmak. doğru mu? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 1xperlerin kızlar ve ofsayt kelimelerini aynı cümle içinde kullanarak soru sorma zorunluluğu mu var da ben bilmiyorum?

Atak yapan takım oyuncusunun top ayağından çıktığı esnada pası almak için hareketlenen takım arkadaşının rakip defansın ilerisinde kaleye en yakın olma durumu. Topa hareketlenmezse pasif ofsayt oyuna etkisi yok.

Kızlarda sorun yok siz anlatamıyorsunuz sorun sizde kendinizi ifade yeteneğinizi geliştirin.

Ofsaytta olmasa kızlardan fazla bildiğinizi iddia edecek ne kalırdı acaba elinizde bunu da merak etmiyor değilim.

0|1
    0|0
  • Abi cidden bilmeyen mi kaldı sırf bu kozlor ofsoyto bolmoyo yo demesinler diye öğrenmeniz gerek ki ben futbol izlediğim için biliyorum o ayrı konu

0|0
    0|0
    • pekı o zmn sana ayrı bı soru sorım :D endirekt serbest vurusu acıklasana madem ızlıyosun :D sana zahmet bı de hangı durumlarda oldugunu da yaz :D

• Niye öyle bıse olsun ki. en fazla buyuk bı cogunluk gıbı bılmıyomus derım :D

• Ama maalesef ki büyük çoğunluğa girmiyorum ;)

• Bilyorm.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum anlat sana😢😢

0|0
    0|0
  • Biliyorum.. bilsek veya bilmesek ne olur bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Tam şahdamarimizdan vurdun şu an :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilenlerden çok bilmeyenler yazmış ama emin ol bilende çok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...