Sporla ilgilenenler bir gelin?

böyle bir değişim kaç ayda yapılır?

http://websta.me/p/905420968146589908_834821109

Güncellemeler:
kimsemi bilmiyor ayıp size :(

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• sürekli squat yaparak ve şimdi anlatacağım hareketle 2 ayda baya gelişme olur tatlım :D hareketi anlatıyorum; ellerin ve dizlerin üzerinde omurgan düz olucak şekilde dur, sonra yavaş yavaş sağ bacağını popo hizaana kırmadan kaldır ve yavaş yavaş indir ama yere değdirmeden sonra aynı bacağında hareketi 15 defa tekrarla ardından diğer bacağınla da uygula ama sonuç almak istiyorsan yavaş yavaş yapıcaksın ki kasların daha iyi çalışsın günde 2 kez yapabilirsin :))

0|0
    0|0
    • Bu arada yanlış anlama 2 ayda olur demiyorum 2 ayda gelişme göstermeye başlar :D ama tabi kilo da alman lazım birazz :)

• Önemli değil tatlım :)

• Garın kasi nasil cikarcaz hocam beslenme arti antreman programi yazarmisiniz :)

Erkekler Ne Diyor 14

• 1 belki 1.5 - 2 falan. bu bir spor değil bu yaşam tarzı canım bu soruyu soran insanların yapabileceği birşey değil bu ;). ha samimiysen elimden gelen yardımı yaparım :)

0|0
    0|0
    • fotoğrafıma bakıp yorum yap o zaman 2ayda yapabilirmiyim zaten düzenli spor yapıyorum?

• umarım olur inan bana bu konuda kimse sana net bir süre veremez en iyi hoca bile veremez sonuçta bu sana bağlı. iyi şanslar :)

• teşekkürler:)

• 1. Ayda farki gorursun siki bir kardio yaparak.
    2. ayda hayran olursun vucuduna.
    Kosmak bisiklet ve mekik hareketleri basit ve yararli hareketlerdir.

0|0
    0|0
    • bisiklet ve koşma yapamıyorum :) binicilik yapıyorum ama o da baya yararlı olur :)

• Bin tabi dikkat et

• sıkı bir çalışmayla en az 1.5-2 sene

0|0
    0|0
    • 1.5senede onun 2katini yaparim vucudum 1haftadan sekle girmeye basliyor:)

• aynen aynen :) jen selter 4 senede yaptı o vücudu ama sen genetik harikası olduğun için 1.5 senede ondan bile iyi olacaksındır :) bu işler dışardan göründüğü kadar kolay değil maalesef ;)

• Jen selterin omurgasininda dogal olmadigini biliyosundur o zaman :) spor alt yapim zaten oldugu icin vucudum kisa surede sekle giriyor valla :)

• Br kaç haftada, düzenli antrenman ve diyetle yapabilirsin. değişim genelde 8 haftadan sonra başlıyor body ve fitness için öyle.

0|0
    0|0
    • bikaç haftada mı hhahahah :) her şeye insanlarımız neden yorum yapma ihtiyacı hissediyorlar bir anlasam

• aynen öyle 2ayda değişim geçiren insanlar var teşekkürler:)

• en erken 1 sene

0|0
    0|0
  • disiplinli bir çalışmayla ve iyi beslenmeyle 8-12 ay gibi bir sürede olabilir.

0|0
    0|0
  • Sıkı bir calismayla yaza böyle olursun.

0|0
    0|0
  • o senin çalışmana ve beslenmene fizik yapına göre değişir bu buda 6 aydan başlar yükselerek gider

0|0
    0|0
  • Şimdiki halin nasıl?

0|0
    0|0
    • ilk fotodan biraz daha çıkık aynı gibi düşün işte

• Bir bucuk iki yil kadar :)

0|0
    0|0
    • Hayatinda spor yapmamislar iki gun salona gidipte laf soleyenlerede selam olsun sade guluyorum

• 6 aya kalcana kac kg adele koyup sekillendirecen zaten direk kalcan gelismeyecek bunun yanina vucudundaki diger bolgelerde gelisecek ole kolay değil

• zaten düzenli spor yapıyorum alt yapımda baya var 2ayda karın kası yaptım yani kısa sürede direk yapabiliyorum zayıf olmanın avantajı o yüzden kısa sürede yaparım :)

• E tabi daha buyuk popoya daha cok fiyat biciyorsun sanirim.. sende haklisin ya 😁😁😁😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • 1 yıl yeter. İstanbuldaysan atakoyede yakınsan adress veriyim cok kız var salonda ve kaliteli.

0|0
    0|0
  • 5-6 ay düzenli yemek + düzenli spor

0|0
    0|0
  • 3 ay günde 100 squat ama sırtında ağırlıkla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi normal squat yapsan 1 sene de bile böyle olmaz. Ağırlık ile çalışacaksın aksi takdirde böyle olması imkansız. Ben 3 ayımdayım ve ağırlık ile çalıştığım için böyle.

0|0
    0|0
  • Bende spora gıdıyorum benim suanki halim bu ama daha fazla iyi olması için squat yapıyorum 4 5 ayda bu sekılde olur :)

0|0
    0|0
    • 4ay yine iyi bende yapıyorumda 1ay yapıp bırakıyodum artık yaza kadar hedef koydum :D

• günde 100-200 yapıyorum o konuda sıkıntım yokta işte 1ay yapıyorum fark baya oluyor öyle olunca yeter diyip bırakıyorum :)

• Bıraktıgında daha berbat olur haberın olsun spor kadar güzel birşey yok =)

• Eski hali daha iyimis

0|0
    0|0
Yükleniyor...