Aylık gelir ne olmalı?

şimdi diyelim ki erkeğin iyi bi kariyeri var. ama hanım kızımız çalışmıyor, hiç de çalışacak gibi bi ruh hali de yok. ama kızımız bu erkekle evlenmek istiyor. hemen de çocuk yapmak da istiyor. adamımızın kendine ait bir evi var ve istanbulda yaşıyor. sizce bu delikanlının aylık geliri ne kadar olmalı ki, o söz konusu kızımızın kolunu bacağını kırıp cami önünde dilenmeye göndermeden gül gibi geçinip gitsinler. he söyleyin bakiyim :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşanan ile göre değişir ama 4 kilik açlık sınır ıaltında olmaması gerekir

enterasan olan yurdumun %50 fazlası açlı ksınırı altında yaşıyor ve onları bu sınırın altında yaşatan her hükümete destek vermişlerdir ayranlarıyo içmeye sağla sola giderler sıçamaya önce boğazın doysun mübarek insan hahaha :)

1|1
    0|0
    • devletleri onlara kömür veriyo makarna veriyo ama hem çok güzel hizmet ediyolar mış, daha önceki hükümetler hiç bişey yapmıyolar muş :)

• Ah Aziz Nesin ahhh ne güzel demiş zamanında kötü olan kurunun yanında yaşta yanıyor dayan hep bakalım nereye kadar dayancaz dayana dayana yer kalmadı dayancak her yerimize dayandılar bir yerde çatlıycak sabır taşı

• Bir hışımla yazdım kusura bakmayın arkadaşlar imla hataları harf kayıpları olmuş biraz yaralıyım bu konularda aklanmadı insanımız böyle gelmiş böyle gider :(

Kızlar Ne Diyor 9

• 1500'un altina dusmemek gerek sanirsam. Bilmiyorum, bilemiyorum. Bildigim tek sey o hanim kizla ayni fikre sahip gibiyim :P

0|1
    0|0
  • evlencenmi sen bakayım :)) bi 2000 yeter emin ol bütün saçma masraflardan kurtulcan , tabikide biraz kısıtlamalar olcak gezmeye gitcen ama şimdi 10 defa gidiyosn evlenince 3 defa gitcen , giysi alcan ama iyisini alcan ki uzun süre kullanasn ucuz alıp sık sık alıp hemen eskimesineden iyidir bunun gibişeyler eeeee evinde kendininmiş daha ne olsun ya benim abim orda poliss evi kira bi de arabası var bi de çoçuğu var 2500 le gül gibi geçiniyorlar eşi çok anlayşlı öyle süse püse eşyaya gezmeye önem verceksn tabi ama çok çok aşırı değil hem allh evlenenlerin yardımcıısı olurr sen gir de o yola ;)

0|0
    0|0
  • bu tip şeyleri konuşmak eskiden ayıptı,ne güzel günlerdi di mi?

0|2
    0|2
  • Çokk olmalı ama vermiyollar.:)

0|0
    0|0
  • 2000 TL yeterli olacaktır tabi bu evlenmek istenilen kızın yaptığı harcamalara göre değişir nasıl bir hayat standardı var bilemiyoruz daha sonra ben babamın evinde şöyle yapardım böyle yapardım diye bıdı bıdı edebilitesi yüksek...

0|0
    0|0
  • 3000 den az olmaması lazım.

0|1
    0|0
  • 2500 - 3000 falan gayet rahat olunur.

0|0
    0|0
  • 3000 yeterli olacaktır..

0|0
    0|0
  • ne olmalı bilemem de, ne kadar gelirse o kadar gider onu biliyorum