Birinci kadın mıyım, yoksa kaçıncı kadınım?

1,5 yıllık ilişkiniz vardı.Ağır aksak ilerlettiniz ilişkinizi.Şehirler arası da olsa büyük bir aşk yaşadınız,ağladınız kavuşamadığınızda telefonda..Ancak sevgilinizin eski sevgilisi ara ara müdahale ediyordu hayatınıza.Ki siz uzaktayken ikisi aynı memleketteydi.Ama sevgiliniz onu umursamadığını size aşık olduğunu söylüyordu her defasında.Çok büyük kavgalar ettiniz ufak süreli ayrılıklar yaşadınız ama hep barıştınız.En uzun ayrılığınız 4 ay sürdü ve geçen ay yine barıştınız.Ancak sevgilinizin maillerinde birşey olacağından şüphelendiniz ve bir şekilde buldunuz şifresini..Maillerde sizinle her ayrılışında eski sevgilisiyle iletişime geçtiğini gördünüz, o da yetmezmiş gibi kızın sevgilinizin annesiyle iletişim halinde olduğunu öğrendiniz.Ayrıca net üzerinden görüştüğü başka kızlara da size kurduğu kendinize özel diye düşündüğünüz cümleleri kurduğunu öğrendiniz.Sabah aradı ve size durduk yere eski kız arkadaşını övdü o seven insan vs gibisinden..Tartışmaya başladınız ve size "artık seninle olmuyor,sen beni anlayamıyorsun" dedi.Senin için yaptığı tüm herşeyi yüzüne vurdu ve utanmadan sen bu ilişki için ne yaptın dedi. Şimdi sizin böyle bir durumda tavrınız ne olurdu? Öfke ve kin doluyum sanırım.nerede kaldı o büyük aşk diyorum şimdi.Sizce ne yapmalıyım.İçimden facebooktan kıza yazmak geliyor ama ne yazacağımı bilmiyorum saçmalayabilirim.Sevgilim yani artık eski olan sevgilim aramaz ama ararsa ne diyeceğimi de bilmiyorum.Normalde çok sert ve eyvallahı olmayan biriyimdir.Seninle olmuyor diyince eyvallah dedim zaten.Ama sabahtır ses yok.Tavsiyelerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
ayrıca o kızın ördüğü bereyi kullandığını yeni öğrendim..bir insan nasıl böyle maske takabilir anlamıyorum,çözemiyorum.
az evvel asıldığı bayanlardan birinin evli olduğunu da öğrendim.Değmeyin keyfime aman pek mutluyum mirim:D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın

oysaki hep yedekte hep elde var sanmıştın

her darbene tahammül edecektir bedenim

gururum mani olur perişanıma benim

HADİ GİT!...

Cemal Safi

umarım yeter bir şiir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Anlattıklarından anlaşılıyor ki o artık senden geçmiş gibi ve sabahtır ses yok diyip aramasını beklemişsin ama aramaz ... arayacağı varsa da şu anda aramaz .çünkü şu anda ilgilendiği o dediğin diğer kızlar yada eski kız arkadaşı olabilir yani seninle yaşadıklarını yada seni düşünecek, oraya dikkatini yönlendirecek durumda değil ... bunu yapması için zaman lazım.çünkü seni kaybettiğini başkalarında görmesi gerekecek.ama anlattığın karekterde bir insan kaybettiğini başkalarında görecek kadarz zeki mi o kadar kaliteli mi orası tartışılır ... sen bu konuda haklısın hatta aldatılan olarakda haklısındır belki onun için iradeni devreye sokup onu hiç bir şekilde aramamalısın eğer ararsan o dediğin kaçıncı kadın olduğun sorusuna cevap aramak zorunda kalırsın.eski kız arkadaşına face ten yazmak istemişsin ama olayın tam ne olduğunu bilmen gerek.belki kızında senden haberi yoktur belki o da senin gibi mağdurdur önce bunu bir netleştirmen lazım kıza sövmen haklıykrn haksız durumada düşürebilir seni.bence kıza insan gibi yaklaş önce bunu öğren.ama yok kız zaten senden haberdar olduğu halde bunu yapıyorsa ona sövsende dövsende para etmez.belli ki ortam kızı laçkalaşmıştır.fakat herşeye rağmen onu gerçekten seviyorsan irade senin için sadece zaman kaybı olur çünkü eninde sonunda onun peşinden gideceksin.eğer bu ilişki senin çocuğa değeceğini düşünüyorsan o zman kazanmaya bakacaksın mesjlaştığı mailleştiği kim varsa hepsine durumu anlatabilirsin senin çocuktan gizli olarak görüşmeye çalış onlarla belki vazgeçirtebilirsin.. ama böyle bir çocuk için bunlara değer mi bu ilişkiye değer mi dersen bence değmez ama aşığa da adres gösterilmez malasef ...

1|0
    0|0
    • kız beni biliyor.Facebooktan görmüş,buluştuklarında da sevgilin seni yaşlandırmış demiş.O da ayrıldığımızı söylemiş,kız karşılık olarak ben 1 yıldır peşinden koşuyorum senin gibi adam bırakılır mı demiş.Ben şuna kızıyorum adamın sevgilisi varken neden ararsın ben olsam utanırım,ikincisi anneye yaşkaşıp kaleyi içten fethetmek bence çok iğrenç bir tavır ve sonuncusu benim eski sevgilimin de bu kızı bana över tarzda cümleler kurması..

• öyleyse ne yapacağın konusunda ne düşünüyorsun be kadın ! bırak kendi yağlarında kavrulsunlar işte sende kimin ne olduğunu görmüş oldun böylelikle senin bir kaliten olmalı ... hem zaten er yada geç onun için seni terk eden adam başkası içinde onu terkedecektir sonunda.

• elbette bu durum böyledir.Ben asla yapmacık olamam annesine yalakalık için annecim diyemem.Eski sevgilim gibi ufak ayrılışlarda geçmişimdekilere dönemem.Taş yerinde ağırdır derler.Sanırım en iyisi köşeme çekilmek ve Tanrı nın senaryosuna borakmak herşeyi..

• Hep böyle bir aşk aradım.Bulamadım.

Keşke benim sevdiğimde senin gibi olabilse.Ama nerde...

Benimkinde de kız aynı durumda.

Zaten çok seven iki insanın bir araya gelmesi milyonda bir olur.

1|0
    0|0
  • bende bir erkek olarak şunu diyebilirim, erkeklere güvenme...

1|0
    0|0
  • Osmanlı padişahı değilsiniz ki 4. Murad gibi olun.

Eğer birinin hayatında sadece 1(bir) kadın değil oradaki "inci" takısı eklenmiş haliyle 2.,5.(ikinci,beşinci) ekleniyorsa rakamlar teferruat oluyor.

Bu facebook çok fena oldu.İnsanlar ne güzel hayal dünyalarında aldatılmadan mutlu mesut yaşadıklarını düşünüyorlardı.Yakında boşanma sebeplerinde 1. sıraya yerleşecektir.

Boşverin ne öteki kıza yazın ne adama yazın.Öteki kız da sizinle aynı yollardan geçecek ki böyle adamlara inanmamayı kendi başına öğrensin.Sevgilinize de bir şey yazmayın,söylemeyin.Geride bırakın,kendi küçük dünyasında yaşasın.Saygılar

0|0
    0|0
    • haklısınız çöpe giden hayaller ve üzerinde tepinilen duygularla dolu bir geçmişi çöpe koyup atma vakti geldi..

• Sen Seversin o sevmez ! O sever bu sefer ötekkisi sevmez..

Hayat bundan ibaret.

1|0
    0|0
    • ben böyle hayatın demek istiyorum o vakit..

• Hayatın gururu yok..

Ne kadar sövselerde bildiğini yapmaktan vazgeçmiyo.

• o hem uzakta, hemde ne yaptığı belli değil...

eski sevgilisindende kopamamış..

aranızda geçen 1.5 yıllık ilişkiye ve yaşanılanlara rağmen sana 'sen ne yaptın bu aşk için'

demesi bence bardağı taşıran son damla olmuş..

ayrılıp onu unutmaktan başka çaren yok..

çok yıpranmış bu ilişki..mutluluk çok uzak..

0|0
    0|0
    • evet haklısın.içimdeki bu kini bastıramıyorum.Kız da çok kurnaz annesiyle falan sürekli iletişim halinde.Haftaya annesi ameliyat olacaktı kız annesini arayıp anneciim yardıma ihtiyacınız olursa gelirim demiş.Ben buradan çiçek göndersem ne fayda.kısacası soğuk bir su içmeliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzgünüm ama geçmiş olsun. İlki olmadığın aşikar. Duygularınla kala kaldın şimdi. Acı tecrübeler bunlar. Zamanla kendini daha olgun ve daha güçlü hissedeceksin. İçinden geleni yap bence onlara karşı. Beni sorarsan, sessiz kalırdım. Duygularımı gömmeye çalışırdım. Kinimi de, aşkımı da. Affet geç. %100 güvenmemelisin kimseye de kanımca.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim haklısın

• inan haklı olmak istemezdim. ama o kadar çok görüyor ve de gözlemliyorum ki çevremdeki ilişkileri. her şey açık yaşadıklarında...maalesef

• ALLAHA havale et gerisini boşver o da üzülür zamanı gelince.Şu an neyi kaybettiğinin farkında bile değil ne yazıki.

1|0
    0|0
    • annem de söyledi davul bile dengi dengine diye.Ama inan eski sevgilisini görsen bana hak verirdin

• Canım kzı görsek neyi anlıycazki boşver o da onun karakterindeymiş demekki eskiden yar olmaz .

Yükleniyor...