Bir kızın eğlenmek mi evlenmek için mi olduğuna neye göre karar verirsiniz?

bir kızın eğlenmekmi evlenmek içinmi olduğunu neye göre karar verirsiniz hangi davranışlar sizi buna iter malesef böyle bir düşünceniz var ve ilk gördüğünüz anda anlarmısınız bir kızın hangisi olduğunu ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Açık konuşacağım hemcinslerim kusura bakmasın..

Erkeklerin hepsini eksper sanıyorsunuz ya bu konuda çok büyük yanlışlık içindesiniz. Sonra da niye öküzleşti bu diyorsunuz. Adam bildiğin adamdır ama onda olmayanı ona yüklemeye çalışıp arkadan gazı verirseniz hödükleşmeye başlar. Bu her konuda böyledir.

Kısacası nice eğlenmek kızlar gördüm erkeğini köle yapan, nice evlenmelik kızlar gördüm etrafta or.spu diye çağırılan..

Erkekler çok uzman olsaydı bu konularda, kendisinden önce çocuk aldırmış kızın bekaretiyle gurur duymazdı.. O kadar çok kandırılan ''çok zeki'' ''eski hızlılardan'' ''kaçın kurası'' erkek biliyorum ki.. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşam tarzına

0|0
    0|0
  • cıvık hareketleri varsa sadakatsiz cıkarcıysa eglecek kızdır , ama agır baslıysa oturmasını kalkmasını biliyo evlenilecek kızdır bu kadar basit

0|0
    0|0
  • kizin bana karsi sergiledigi tavirarindan hareketlerinden konusmasindan anlasilir ne oldugu ve ne istedigi

0|0
    0|0
  • Giyim tarzından anlarım ojelerinden yürüyüşünden :)

0|0
    0|0
  • hareketlerine göre tabiki

0|0
    0|0
  • giyinişine konuşma üslubuna düşünce sistemine bakarım...

0|0
    0|0
  • evlenmek

0|0
    0|0
  • hemen veriyorsa sıkıntı

0|0
    0|0
  • Biraz iletişim yeterli.. Çözeriz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0