Sevgiliniz KS'ye kaydolsa ne yapardınız?

sevgiliniz nişanlınız eşiniz vs. bu siteye kaydolsa sorulara cevap verse nasıl karsılardınız? böyle sitenın sakinleriyle mesajlassa falan :) ne tepki gösterirdiniz?

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• bence mutlu olurdum artı benim sorularıma cevap verse tam güzel olurdu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ona çaktırmadan takip ederim. Benimle paylaşmadığı yönlerini anlarım. Bazı kontrol mekanizmaları kurarım. Yazacağı her harfi bileceğim için de sorun olmaz. Niyetini de kısa zamanda öğrenirim. Duruma göre bundan ilişkimiz adına fayda bile çıkarabilirim. Ha geri dönüşü olmayan bazı şeyler varsa, yani hiç tanıyamamışsam ve bana zarar verebilecek şeyler varsa, kendi adıma fayda çıkarmasını da bilirim ve gerekeni yaparım. Kimsenin de gözünün yaşına bakmam.

0|0
    0|0
  • eger sitedeki bu abazamlik durum ortadan kalkacak ve ciddi bir mekan haline gelecek ise ozellikle bu siteyi esra erolun programi sananlar olmayacaksa :) kufur cinsellik gibi mevzular ortadan kalkacKsa . bence mukemmel olurdu .yanniz şoyle bir gercek varki eger ciftler bu sitede olursa valla pazara doner bu site kavgalar gurultu patirtilar hep buraya tasinir :)

0|0
    0|0
  • Doğal karşılarım,

0|0
    0|0
  • Sevgilim değilde reelde tanıdığım çok kişiyi burada gördüm =)

0|0
    0|0
  • benim eşimde burda:)

0|1
    0|0
  • normal karşılarım.. biz burda anormal bişey yapmıyoruz ki? cinsel, seks konuları ağırlıklı oluyor

sorulara cevap veriliyor.. bazan dalga geçiliyor... işte böyle.. mesela burda eşiyle beraber siteye

giren arkadaşlar var..

0|0
    0|0
  • ne güzel.. birlikte sorar birlikte cevaplardık..

0|0
    0|0
  • döverim onu :D

0|0
    0|0
  • İçimden bi hassittir çekerdim.Ama şöyle bir ayrıntı var:Benim onun bu siteye kayıt olduğunu bildiğimi biliyor mu bilmiyor mu?

0|0
    0|0
  • klavyesini parçalardım :)

0|0
    0|0
  • sevgilim yokki

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa beraber siteden ayrılsak daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin derdim

0|0
    0|0
  • kayıtlı zaten...

0|0
    0|0
  • bence normal bi site tamam çok fazlada mesajlaşmasını istemezdim tabi :) her şey ölçülü olmalı

0|0
    0|0
  • fakat bu sitenin sakinleri derken burdaki herkezide gömüyosun... ?

0|0
    0|0
  • Normal. :D

0|0
    0|0
  • nesi var ki bu sitenin

0|0
    0|0
  • bence günün sorusu bu...

0|0
    0|0
  • siteyi hacklerim virus atarim bomba atarim hatta el kaideye katilip mikrosoftu devirirm lann

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hmmm.Beni en yakın zamanda bulmasını isterdim ve bulurduda :).Kıskanırmıydım?İnanın inanmayın benim sevdiğim adam güvenilir adam olurdu.Ben aslında babamın burada kayıt olmasini çok isterdim.Spor bölümü canlanırdı ve ben bir kaç arkadaş davet ettim buraya ama soru sormaya başlamamışlar daha ama başlarlar diye düşünüyorum ama onlara buradan sesleniyorum.Adil olun.Beni favorize etmeyin :)

Hayırlı paylaşımlar :)

0|0
    0|0
  • Zaten bu sitede ve her arkadaşlık teklifini kabul ediyor , Mevlana gibi adam .Bir numara çevirmez güveniyorum zat-ı muhtereme .

1|0
    0|0
  • gelsin kambersiz düğün mü olurmuş.

0|0
    0|0
  • sevgilim bu siteye üye zaten

0|0
    0|0
  • Burda zaten.

1|0
    0|0
  • Takılsın kafasına göre karışmam.

0|0
    0|0
  • gizli gizli mi yapsın..

ne alaka yaa ben giriyorsam o da girebilir...

ufak çapta sıkıntılar yaşanabilir ama :) sorun olmaz yane :D

0|0
    0|0
  • Eşim buraya üye olsa ve yanıtlar verip sorular sorsa ben çok eğlenirdim. Hele benim sorularımı cevaplasa, evlere şenlik olurdu :)

0|0
    0|0
  • o beni bilmesin, ama ben onu bileyim.. harika o zaman;)

0|0
    0|0
  • normal karsilarim..

anormal bise ise ben niye yapiorum..

0|1
    0|0
  • parcalarımmm :)

0|0
    1|0
  • ben kayıtlıysam siteye o neden kayıtlı olmasın?ben yanlış birşey yaptığımı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • valla pek ıyı seyler olmaz acıkcası:D

0|0
    0|0
  • Hayat damarlarını koparırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...