İdeal kilo nasıl korunur?

yapım çok müsai tkilo almaya simdi bes kilo verdim 50 yim ideal kilom bu kiloyu nasıl koruyabilirim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• İdeal beslenerek :)
    Yediklerini dengeleyeceksin. Mesela kremalı kahve, şekerli içecekler, taze meyve suları (tamam bunu haftada bir içebilirsin :) ) kilo almaya sebep olabilir. Örneğin garson isen, tam yağlı süt ürünleri tüketebilirsin. Ama mesela masabaşı çalışıyorsun, o zaman light süt ürünleri tüketmelisin. Yediklerini yaşam tarzına göre ayarlamalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ideal kilonu korumak için ideal kilondan 2 ya da 3 kg aşağıya inmen gerekli. sonra ise sağlıklı beslenmelisin ve haraketli olmalısın. sen zaten kilo alırsın ama bu 2 ya da 3 kilo olur ve ideal ölçülerine gelirsin. yok bu 2 3 kiloyu vermeden ideal ölçülerimde kalayım dersen ya düzenli spor yapacaksın ya da kilo alacaksın.

0|0
    0|0
  • namaz kıl (: her şeye çare

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işte bunun için alınan önlemlerin yanısıra evimize gelen misafirlerimize yaptığımız ikramlıklara karşı da bütün cazibesine karşılık üstün irade göstermemiz gerekiyor. ben yapamadım ama sen bunu yap hemi:))

0|0
    0|0
    • gösterdim hep ben ya ama artık dayanamıyorum çikolata falan istiyorum

• ha onun için dut kurusu var bak.. yok illaki çikolata dersen birazcık at ağzına damağına yapıştır öyle yavaş yavaş ye. yarın artık yürüyüş yapıyorsan iki sokak fazla yürürsün:))

• çok tesekkur ederiiim :)

• Günde 2000 kcal tüketerek

0|0
    0|0
    • tesekkurleeer artarsa kilo alırım dimi

• 165 50 kilodayım

• Ben sadece sorulan soruya cevap verdim ideal kilosu 50 ise 2000 olması gerekiyor çünkü benimde öyle. =)

• Hergun duzenli yuruyus yap 15 - 20 dk kilonu korursun :)

0|0
    0|0
  • hareket et yürüyüş yap günde 1 saat bile yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...