Kapat

Galatasaray'lılar hala neden kabullenemiyorlar?

Bütün taraftar sitelerine girerim,bjk forza olsun,gs cimbom olsun,antu olsun,bursapor taraftar sitesi olsun hepsi fb'nin kadrosunun diğer takımlara göre çok çok iyi olduğunu ancak hocalarının kötü olduğunu söylüyorlar,gs cimbom da bile yatın kalkın,aykut gitmesin diye dua edin diyenler varken,ks'da ki gs'liler hala neden en iyi kadro gs'de diyorlar?neden bunu kabul etmek istemiyorlar?

0|0
15|31

En İyi Kız Görüşü

• Boyle sorular sorup cirkef takimin cirkef taraftarlarini toplamayalim. İnsan olsalar anlarlardi zaten adamlar yurtdisindan geliyo biraz takip etmeyle Fenerbahce'nin asilligini , buyuklugunu galatasarayin ucuzlugunu goruyolar. Fazla soze gerek yok insan olanlar anladi..

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• alemsin :) Galatasaray tek büyük Türkiye'de, ışıkları kapatabılırsın :)

3|11
    5|3
  • Cinconun kadrosu daha iyi pasta çilek leri ( hakemler) var onlarda.. :D penaltısız maç alamıyorlar

1907'lilere sevgiler ;)) lan bi de bize şikeci derler..

6|3
    2|10
    • Sizin elle kolla attığınız golleri de biliyoruz biz. :P

ELLE KOLLA DEĞİL BİLEKLE, PARAYLA PULLA DEĞİL YÜREKLE!

• Neyse çocuklar ne siz beni ikna edebilirsiniz ne de ben sizi ikna ederim zaten karnım aç hadi kendinize iyi bakın :)) by by :))

• sende kendine iyi bak haklının yanında ol her zman buda benden sana tavsiyedir;)hadi afiyet olsun

• Galatasarayın kadrosu, taraftarı futbolcusu, adaleti, daha iyi.

Birde kupa fotograflarında hepsi fotojenik :)))

4|7
    5|3
  • arkadaşım biz neden görmüyoruz bu kadro öven siteleri ya :S

fener alex olmasa bomboş kasa.. geçenlerde patlak veren olayı biliyorsun sebep neydi fb yönetiminin alexsiz bir takım oluşturmaya çalışmasıydı..

hiç bir takım fb nin alexe bağımlı olduğu kadar bir futbolcuya bağımlı olmadı bu güne kadar.. o yüzden iddia ediyorum gs nin kadrosu iyi değilse bile fb nin kadrosu hiç değil... bir futbolcuya bağımlı bir takıma kralını da getirsen olmaz arkadaşım..

4|4
    5|2
    • Girmediğin için göremezsin,bak donanım haber futbol bölümündede herkes fb'nin kadrosu çok daha iyi der unuttum :) Alex'siz oynuyoruz artık bu arada istersen kadro olarakta kıyaslayabilirsin :)..

• Pampa bide bunlar diyorlarki İki defa şampiyon olduk hem playof'ta hemde lig'te ama naneler bilmiyorlar playof'ta onlara puan olarak fark attıgımızı :)..

• keşke her maçımız bu eziklerle olsa ohoo ozaman 18 değil 48 şampiyonluk almış olurduk:D

• Bu konuyu buraya taşıman amaçsızca ve saçma olmuş . Tartışılacak konu bile değil. Kimin kadrosu hocası iyi belli. Gol kralları belli hocaların türkiye ve avrupada değerleri belli. Neden gerilim yaşatıyorsun ki. Saçmalık... Klüp tarihi iyi olan kazanıyor. Adaletle bi problemin mi var ?

2|3
    1|0
  • Bak renkdaş, Fenerbahçe en iyi takımdır,bu yüzden hep tartışılan biz oluruz. Ayrıca hocada da bir sorun yok... SARIII! :D

4|2
    1|3
    • Lacivertttttttttttttttttt :)...

• SARIIIIIIII

• LACİVERTTTT :D

• En kötüsü de o dur zaten...Bir şeyleri daha fazla bilmek veya bir şeylere daha fazla sahip olmak ama kullanamamak...

En büyük aptallık bu olsa gerek.

1|3
    0|1
  • Bu ne saçma muhabbettir hiç anlamam.Kim iyiyse iyi kardeşim ben Galatasaraylıyım ama sidik yarıştırır gibi kimseyle bu konularda laf yarıştırmam.Altı üstü futbol bu,bir eğlence sonuçta.Kan davasına döndürmenin alemi yok ;)

1|2
    1|1
    • Yaa bende tartışma olsun diye sordum bu soruyu :) kan çıkartmak için değil yani..

• esraa kimse kimseyi kırmıyor ki gayette hoş bir soru bence gayet güzel bir konu :) soran ilgiyle takipteyim :)

• tatlım ben fikrimi söyledim sadece yoksa sorana da soruya da bi kötü lafım yok ;):)

• bu çok mantıklı bi soru :))

1|0
    0|1
  • Şimdi sen onu bırakta ben sorayım . siz renkliler niye hazımsızsınız? Gs de ayrıca yüzsüz

0|0
    2|8
  • düşman onlar

0|0
    0|0
  • anlamak çok güç

0|0
    0|0
  • Cok zavallisiniz coook. Sem Emre'ye Türkiyenin en iyi oyuncusu diyordun, Türk halkina O. Cocuklari diyen insana ;) Sen benim takimim kaliteli diyorsun, adi Şikebahce olarak kirlenmis bi takima. Senin buraya o takimla alakali konusman bile hata. Senin utanip insan icine cikmaman lazim. Sizin takiminizin Luganosu Türk futbolcuya kafa atarken sirf Fenerbahcede oynuyor diye sahip cikip kinamadiniz onu. Sizin gibi yabancilara tapan at gozlukleriyle dolasan insanlar oldukca bu ulke hicbi yere gelmez. Siz bir tarafinizi da yrtsaniz, isiklari da kapatsaniz :) Geliyoruz. Engelleyemezsiniz :)

2|5
    5|0
    • e tutan yok istediğin yere kadar gidin iyi olur türkye adına.. emre kötü karakterli olabilir ama iyi futbolcu e ülkede şike yapmayan takım kalmadı zaten

• emre küfür ettide taraftar emreye etmedimi. nie emre edince olay oluyoda emreye edilince bir sıkıntı olmuyor. Sizi fransız tohumları..

• Bence ağzini topla, toplatirim yoksa ;) Her taraftar küfreder. Bunu bi tarafini da yirtsan engelleyemezsin. Ama futbolcu küfredemez taraftara. O küfreden taraftarin icinde Fenerbahceliler de oturuyordu. Hep beraber o. cocuğu oldu ordaki herkes. Sizin kalitenize de, serefinize de.. Tövbe tövbe.

• zamanla herkes herşeyi görecek zaten iyi bir kadroya sahibiz ama penaltı verilmesi için yerlere yatan futbolcularımız yok bi o eksik o da gelirse harika olcaz:)

4|2
    1|3
    • Sizinde smaç vurearak gol atan oyuncularınız var demi ama :)

• bilinçli olan şeyler değil onlar:) öyle olsa gereken yapılır..sizinkilerin yaptıkları gayet bilinçli :) sizde gelenek haline gelmiş artık:) ya da hakemlerde:)

Erkekler Ne Diyor 31

• Bu tür tartışmalar yanlış dikkat edersen Türkiyenin en pahalı kadrosu Galatasarayda ama bunun bir önemi yok çünkü sahada kupalar kazanamazsan galibiyetler almazsan bu aldığın oyuncuların hiçbir önemi kalmaz aksine sana zarar getirir bence konuşulması gereken Galatasarayın fenerden kat kat daha iyi futbol oynadığı ve şu andada ligde lider olması ilerleyen haftalarda neler olur bilemeyiz ancak şu anda lig Galatasarayın liderliğinde devam ediyor.

2|3
    1|1
  • sen yazılanlara tersden bakıyorsun da ondan öyle... tam aksine herkes Galatasarayın hem kadro kalitesi hem takımdaşlık olarak daha ıyı oldugunu ustune ustelık teknık dırektör bakımından bırak türkiyeyi dünyanın sayılı hocalarından birine sahibiz siz kadronuzun en iyi oldugunu sanmaya devam edin ve bu arada su kadronun en verimli adamını en fark yaratıcak adamını surundure surundure yedek bırakın ( alex ) ayrıca buraya yazıyorum lıg bıttıgınde en az 12 puan farkla sampıyon oldugumuzu görüceksin bu soruyu ve cevabı unutma unutturma ! :)))

3|4
    1|1
    • Dostum gs cimbom'da bile gs'liler hücum olarak daha bizden iyi kadroları var derken,yatın kalkın aykut gitmesin diye dua edin diyenler varken nasıl ben terste okumuşm oluyorum? gs cimbom'da gs'lilerin bir kısmı bizden iyi kadroları var derken,antu'da böyle bişi duyamazsın neden duyamazsın düşün bakalım ;) ayrıca bjk forza'da,ts fan'da hepsi fb'nin gs'den çok çok daha iyi kadrosu oldugunu söylerler inanmıyorsan kendin gir bak ;) şuna katılıyorum hoca yönünden bizden açık ara iyisiniz ;)..

• hadi yaa vay canına anadolu takımlarının bazı futbolcularının röportajlarına itimat et sen daha saglıklı olur senın ıcın ;)) acık ara GALATASARAY dıyrolar uzulme sakın hasta fılan olma onları duyunca hadı sımdı yenı bılgılere sahıp ol oyle gel bb. :))))

• ALEX diyorsunda maç izlemeyenler hep böyle konusuyor işte alex artık yürümeye başlamıştı sizinle yaptıgımız maçlara bak anla sen neyin tasasını yapıyon sadace gs maçlarını izleyen adam böyle yorumlar yapıyor işte

• açıkcası kıyaslamak bile yanlış gs nin yedeklerini yenemedi Genoa siz fb den bahsediyorsunuz enteresan yani :-)

bence Galatasaray kadro olarak fener den bir eksiği yok ayrıca oturmuş bir kadrosu var hem fb ile daha 1 ay önce maç yaptılar adamları yine ezdiler

2|3
    0|3
    • KIyaslagı takıma bak genoa :) genoa kaçıncı sırada biliyonmu italya'da? Hem 1 ay önce cüneytt çakır olmasa görürdüm ben siziki fener omaç full yedekti nerdeyse,maç içindede volkan ve gökhan sakatlandı..

• bu iş kendini tatmin işine dönmüş senin için dostum dert olmuş sana bi spartak ı yenemediniz yaa hemde evinizde GS ile kıyaslama yapıyorsun

• Sen yanlış sitelerde dolaşıyor olmalısın arkadaşım kimsenin hiç bir şeyi kabul ettiği yok.Bir Meireles transferiyle burada yaygaralar koparıyorsun.Yok anlamadığım sırf bu futbolcu geldi diye Galatasaray'dan iyi bir kadro kurduğunu idda ediyorsun Fenerbahçe'nin.Şu konuda anlaşalım kaliteli oyuncularla takımınızı güçlendirdiniz doğru yerlere transfer yaptınız.Ama bu kadro olarak Galatasaray'dan iyi olduğunuz anlamına gelmiyor.Yok bunu sende biliyorsun da kime neyi ispat etmeye çalışıyorsun.Aynı şekilde 10 tane başlık açsan da durum bu :)

2|2
    0|2
    • Ben bişi ispatlamıyorum,dogruları söylüyorum kadro olarakta kıyaslama yaptıgında fb'nin gs'den daha iyi kadrosu var,yazdıgım sitelerin forumlarına gir bak bakalım,yanlışmıyım dogru mu ;) Ayrıca Miereles gelmeden önceden gs'nin tek üstün oldugu bölge ortasahaydı,ama ortasaha günümüz futbolunda en önemli yer oldugu için gs favorimdi miereles transferiylede bu üstünlük bitti ;) amrabat'la,hamit'le,cris'la,burak'la filan kendinizin fb'den iyi görmeniz sadece komikliktir;).

• Öncelikle laflarına dikkat et edepsizlik yapma çocuk dediğin kişi 29 yaşında bir adamdır saygısızlık yapma bir soru soruyorsan cevaplarına katlanacaksın.Kendi kadronu ister leş bul ister üst düzey madem bu cevapları kaldıramıyorsun git başka platformda sidik yarıştır bak bakalım verilen cevaplara kaç tane fenerli senle aynı fikir olmuş yorum yapmış kaç tane Galatasaray lı senin sözde kabul ettiler dediğin şeyi onaylıyor.Bir tarafınızı da yırtsanız bu sene yine şampiyon olamıyacaksınız...

• Şike yaptığı tescillenmiş bir takımın Galatasarayla karşılaştırılması son derece yanlış ama senin Galatasaraydan daha iyi dediğin kadro daha elazığı yenemiyor:))))

1|3
    1|2
    • olm siz geçen sene tsyle şampiyonluk yarışındaydık biz utancınızdan gs formalarınızı giyip dışarı çıkamıyordunuz:D görüyorduk.. kadroyu ilk maçlarla değerlendiren biri gsliden başkası olamaz zaten illa arenayamı gelelim omu yani:D

• Kardeş yalnız 4 yıl şampiyon olamadı diye Galatasaraya laf atıyorsun ama Fenerin şike yapıpta kazandığı şampiyonluktan önce kaç yıl şampiyon olamamış bir bak ben Galatasaray avrupada kazandığı kupaları söyledim peki fener ne yaptı avrupada?Gitti gruplarda 0 çekti geldi evet bizim Uefa kupamız uefa süper kupamız Milenyum kupamız var ama sizde o kupaların sapı bile yok madem o kupaları almak kolay neden Galatasaraydan başka hiçbir türk takımı o başarıları yakalayamadı.

• olm fenerbahçe şike şike yapmıs olsa yani şike yaptıgı tescillenmiş olsa aziz yıldırım çıkıp ben şike yapmadım diyemez.. deme kki orda bi yanlıs var duralım. 2.olarak şike olsa ne yazar galatasarayı hiçbir şekilde etkilemiyordu ki o şike sizin şampiyonluguzumu elinizden aldık? gs şampiyon oluyordu da biz mi aldık? hayır.. şahsen bu sene çıksanız gs şike yapmıs deseniz ilgilenirim,çünkü bizim hakkımız yeniyor.. ama siz tslilerin göstermediği tepkileri gösteriyorsunuz. ŞİKE olduguna inanmıyorum.

• Galatsaraylıyım .. en iyi kadro fenerde .. süper kadroları var.. zaten barcelonadan sonra en değerli takım fenerbahçe .. umarım mutlu olmuşsundur :) siz kodro falan takılın, bizim haftaya şampiyonlar ligi maçımız var..

1|4
    1|0
    • ha haaa :)) süpersin yaa :)

• +1

Bence Barcelona'dan da değerli, bırak mutlu olsunlar :)

• :))))) helal :))))))

• takım tutmuyorum ama futbolu seven biri olarak takip ediyorum ve fenerin kadrosunun iyi olduğunu düşünmüyorum kadro sadece zamanında isim yapmış yada çok fazla para alan oyuncularla alakalı bişey değil gs 4 yıl üstüste şampiyon olurken fenerin şimdiki kadrosu gibi değildi.hakeza bursa da aynı şekilde.

gsyi ayıran bana göre seyircisinin desteğine sahip olması geçen yıl stadı hiç kapandı mı?takım içinde ve seyirci takım arsında uyumu yakaladı gs.fener seyircisi kaç yıllık oyuncusu selçuk iiçin yuh çekip küfür ediyor queresma bile hala küfürlü tezahürat duymadı.aleks in durumu zaten karışık.aziz yıldırım bas git dedi adama.

1|1
    0|0
  • şimdi şoyle bir gercek varki en kotu oyuncular gs de olsun en iyi oyuncular fenerde olsun bu neyi deisdirir son bir yilda gs surekli bir cikis yasiyo e madem en iyi kadaro fendrde o zamn niye kotuye gidiyo ftbol bence breysel bor basari değildir yagni en iyi oyuncu diye bi kavram yanlıs olur . kadroyada gelince kadronun iyi oldugunu anlayabilecegin en iyi yol basarilara bakmak su an başı kim cekiyosa onun kadrosu iyidr cunku kadrosu iyi oldugu icin basi cekiyodur.

1|2
    1|0
    • Yav ne alakası var söylediklerinle fb geçen sene tarihinin en kötü dönemini yaşadı o leş kadroyla son hafta şampiyonlugu kaçırdı yine! Bu Sene fb 7-8 tane ilk 11 oyuncusu transfer etti nasıl bu yazdıklarınla ölçü alırsın anlamıyorum dogrusu!.

• neyini kabul etmiycekmişiz ki .Her koyun kendi bacağından asılır. GS hariç hiçbirinin durumu bizi ilgilendirmiyor. Biz başarı yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Gelecek planlamaları şuan güzel bir şekilde işliyor. 42 bin kombine satmışız. Şampiyonlar liginden ciddi gelir geliyor. Store satışları üst seviyede. Kadro olarak hem kulvarda iddialı bir kadro. Çok değil bu sene de bir şampiyonluk ve gruptan çıktık mı aradaki fark daha da açılacak az kaldı. 2000 deki hatalar bu sefer yapılmaz o ilkti.

2|3
    2|2
  • Ve ayrıca biz en iyi miyiz evet en iyisiyiz o zaman diğer takımların nasıl oldugu umrumuzda bile değil biz yolumuza bakarız kupaları alırız ;) Galatasaray...

2|4
    1|2
    • Kendilerini tatmin etme durumu renktaş, ibretlik.

• olm o bahaneler size yakışır zaten güzel futbol görmesem inanacam bu dediklerinee. sende ahırına gidebilirsin;)

• gecen sene defansınızda kaldıgınız macları hatırlıyorsun dımı hersey skor olmasın onurunuz gururunuz kalmadı sutoglanları daha ne yuzle konusuyorsunuz :D zaten sonuc bellı kupamız müzemizde dagılın sımdı ısım gucum var sutler :D

• Bu sorunun sorulması bile Galatasaray'ın büyüklüğünü gösterir.. Tamam sizin kadro çok iyi. Bana kadrodan değil başarınızdan bahset. Ha bu arada hocalarınız da o teknik kadroya dahil. Futbol takımı hocasıyla oyuncusuyla bi bütündür neden hocaları ayrı tutuyosunuz? Her alanda üstünüz sizden. Şimdi burda istediğiniz kadar konuşun başarılar ortada...

0|2
    1|0
  • Kim ne desin Türkiye'nin en iyi kadrosu Fenerbahçe'dedir.. Galatasaray hangi oyuncusuna güvenip bunu savunur.Gs'de tek başarılı bulduğum oyuncu Selçuk İnan'dır.. Fenerbahçeyle kimse yarışamaz.

3|1
    2|3
    • Kimse bişi demiyor gs'lilerin yarısı diyor :) yarısıda fb'den iyi kadromuz var diyen fanatikler:).

• Onu diyenler futboldan anlamıyodur.Bizim yani Fenerbahçenin şu an ki kadrosu bjkde yada gsde olsun ben söylerim kadroları çok iyi diye.Fanatizmle alakası yok yani. :)

• Kesinlikle,mesela diyodum fener bir ortasaha almasın açık ara favorim gs diye,çünkü ortasahaları bizden daha iyiydi,ama şimdi meireles geldi ve bu üstünlükde sona erdi! Kanatlarda,forvette zaten üstünüz onlardan..

• geçen sene çok iyi hatırlıyorum burda laf ebeliği yapanlara beşiktaş maçı vardı eğer o maçı alılarsa bizim le olan maçın önemi kalmayacaktı bizde yenilecektik aynı gün maç vvardı öyle tahmin ediyorlardı:D bunlar başladı şampiyon galatasaray olcak diye beşiktaş maçı 2-0 gs önde sonra bi baktım sitedeki herkes yok olmuş maç 2-2 :D fb-gs maçı var kadromuz süper hakediyoruz diye geçinen takımla tek kale maç yaptık.. bunların etekler tutuştu.. BEŞİKTAŞLA MAÇları oldugu zaman kesin olarak konuşan takım fb deyince sustuu.. ;) tek kale maç yaptık muslera sayesnde şampiyon oldu..

1|0
    0|3
    • sampıyon olduk mu daha ne konusuyorsun koydukmu kupayı aldık mı o zaman susacaksın bu seneyı bekleyeceksın .

• O maçta bize beraberlik yettiği içn tek kale oynadınız. Eğer topla oynama yüzdelerine baklacaksak 4 maçın geri kalan 3ü bizim hakkımızdı buna ne demeli. Eğer öyle bakacaksak biz namağlup şampiyonduk demi ama

• evet beraberlik yettiği için yerlerden kalkmadınız her dk bi futbolcunuz yerdeydii:D

• Sen hiç objektif değilsin hep kendi takımımı yüceltiyim rakimizi yeriyim derdindesin.Daha adamlar oynamadan en iyi kadrosu yaptın Fbyi.En iyi demek doğru olmaz daha en kaliteli olur sadece fiyatları uçuk adamların.Sezon sonunda belli olcak kim iyi kim kötü.Objektif ol biraz da yazılanlara saygılı ol sen soru sormuyosun direk benim dediğimi kabul edin diyosun kıyaslama yapmadan duramıyosun.Madem soru soruyosun aldığın cevaplara da saygı göster.

0|2
    1|0
  • Sen yanlış sitelere girmişsin.. At gözlüklerini çıkar ;)

3|4
    1|3
  • Kadromuz iyi ama boşver Taraftarımız daha iyi Krasiç iki sene oynar gider belki ama taraftar bakidir Dün Tüm stad selçuk inan a umut buluta tezahürat yaptı onlar bizim futbolcularımıza kendi stadlarında küfür etmişlerdi dünde Emrenin golünü resmi sitede es gecip sadece umutla selçugu kutlamış 6alatasarayın bu davranışı yıllardır söyledigim şeyi cok iyi acıklıyor bu monşerler için milli takım filan önemli degildir tek düsündükleri kendi kuyrukları hatırlayın bir zmaanlar arda milli takımda sakatlandı diye milli takımdan tazminat istemeediler mı _? Türkiyeyi kapsayacak kadar büyük olan bir takım varsa buda Fenerbahçedir kimse gücenmesin gecmisteki olaylar bunu söylüyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ben daha bir milli futbolcunun kadıköy'de küfür yediğini hatırlamıyorum ama arenada,asy'de fenerbahçe'ye etmediği küfür kalmıyor adamların üstüne dün selçuk'a nasıl destek çıktıgını herkes gördü !

• Vatan haini vatan hainidir degistiremezsin ne yapsanda... boşveer devam etsinler. en büyük biziz diye dağlara falan yazdırsınlar yırtınmakla olmuyor icraatla oluyor büyüklük.

• galatasarayın kadrosu fenerbahçeden daha iyi. Bu benim fikrim.

1|4
    1|1
    • vayyyy :)) +++

• Bu arada Avrupa'nın bizde oldugunu düşünen zavallı kafatasçı zihniyete sahipsin.

• soran saygılı ol biraz ne kadar kıyaslamayı seviyosun sen yahu.adam bence öyle demiş hala sakız gibi uzatıosun

• önemli olan futbolcu kalitesi kadro kalitesi değil önemli olan takımın uyum içinde olması, önemli olan takım oyununu kimin daha iyi oynayıp oynamaması...dolayısıyla fenerin daha çoook ekmek yemesi lazım galatasaray gibi kurulu bir düzene sahip olması için

0|0
    1|0
  • Ben lig sonuna bakarım ışıkları söndürün geliyoruz;) Anlayan anladı:)

2|2
    1|1
    • Ali samiyen'de suyla karşıladıgınız gibi mi ? hani 100.yılınızda şampiyon oldugumuz gibi?

• olm kupa senin olsun hatta yanında sadri şenere verdiğimiz emziğide verelim:D görmemiş olnca böyle oluyor.. biz kupa alınca melo nun yaptıgı gibi iğrenç tiksinç şeyler yapmıyoruz neden biliyormusun? çünkü hem adam gibi adamlara sahibiz hemde artık kupa almak gelenek haline geldi siz hala yerinizde sayın

• evet sezoxx beni engelleyerek adam olmadıgını kanıtladı:D ki şüphem yoktu.. GSLİ OLMANIN VERDİĞİ UTANÇLA mutluluklar;) sezoxx

• en iyi kadro demek en pahalı oyuncuların bir arada olduğu kadro değildir. birbirleriyle en uyumlu kadro en iyi kadrodur.. o yüzden biz sizden iyiyiz..

0|0
    1|0
  • sikecilerle işimiz olmaz kardeş

0|4
    1|2
  • önemli olan kadro hoca degil kardeşim içraatt bunu en iyi yapanda GALATASARAY bunu tartışmaya konuşmaya gerek bile yok konu içinde fener geçiyosa:D:D

0|0
    0|0
  • fenerde kim var allah aşkına bir kuyt var galatasarayda bir sürü oyuncu var

hamit, burak, elmander, ambrabat, engin, umut

0|1
    1|0
  • link çok fotojenik fotoları var

1|1
    0|4
    • nekadar iğrenç görüntüler.. yazık bunların sevinmelerine uslubuna bakın

• adam kıcıyla topu kontrol etti oda oyun esnasnda sizin yaptınız gbi kupa görgüsüzlüğü yapmadı siz naptnz adama milli maçta ana avrat küfür ettnz simdi sus galatasaraylı olmanın utancyla yasa

• Volkan ı hiç anlatma bana kardeşlik. Volkanı insan olarak herkez çok iyi biliyo. adam kıcıyla topu kontrol etti bu çok doğal anladım da kupa görgüsüzlüğü nerde yaptık onu anlamadım? görgüsüzlük yapcak durumda değiliz ki biz. zaten kupa alan bir takımız sürekli. eğer bu utançsa bu utançla seve seve yaşarım! şunu da unutma türk futbolu gs ye daima borçlu olarak kalacaktır ne kadar anlamasanızda.

• O değilde Erzurum'da ışıklar neden kapatılmadı ?

0|0
    0|0
  • çok doğru :)))) hala inandıramadık :)) kadro çok geniş ve kaliteli :)))

0|1
    0|0
  • alınganlık yok.

0|1
    0|0
  • Hakkını yeme ama Galatasarayın. Cüneyt ÇAkır diye bi oyuncuları var yeni transfer. Müthiş oynuyor.

1|0
    0|1
  • Bence en iyi yabancılar Fenerbahçe'de en iyi türkler Galatasaray'da

0|0
    0|0
    • defans bizde be resmen yoboyu çıkart full Türk :D

• Sezoox'un mal oldugu kanıtlandı :) Krasiç,kuyt,sow,stoch,alex,meireles ve yobo'dan kayserinin yıldızı amrabat,premier lig'te küme düşmemeye oynayan takımlarda oynamış elmander,italya'da yılın bidon ödülünü almış melo,antep'in yıldızı dany ve 35'lik(46'lık) cris daha iyiymiş :) katıksız ergen mk..

• varsın en iyi takım fb olsun en büyük GALATASARAY

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...