Rus kızlarının fizikleri neden doğuştan güzel? Tenleri neden pürüzsüz?

Rusya'ya gittim inanır mısınız karşıma bi tane şişman kız çıkmadı hepsinin fizik çok güzel kollarında siyah tüyleri olanlarada rastlamadım sarı...

gen yüklemesi filan yapalım bi'şey yapalım aşırı güzeller.

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• stalin zamanında şişko, sakat ve çirkin olanları öldürdü.. doğal seleksiyon kısmını kendi üstelendi ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bizim bayanlarımız bu kafada oladuklarında ki hale devam ediyolar cevaplardan belli.. yerleri her zaman sallanacaktır .. o kadar söyleyebilirim yani...

rus lar güzel evvet onlarda kocalarından çekiyolar.. sabah akşam içen adamlar çoğu.. bir kocalık bile yapmıyorlar...

eee bizimkilere de koca beğendiremiyoruz.. nasıl bir hint kumaşıysa artık

0|0
    0|0
  • ukrayna odessa ya gittiğimde bende çaktırmadan bir şaşkınlıkla bakıyordum. :))) yani oranın en çikin kızı herelde burdaki en güzel mankene eştir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ilginç.oldum olası ısınamadım şu rus kızlarına.hem önceden biraz kilolu olamk gerekirmiş zayıf kadını hastalıklıdır diye kimse almazmış nerden çıktı şu zayıf kadınların güzel olduğu muhabbeti?yemeğin salçalısı kadının kalçalısı denmemiş miydi?

0|0
    0|0
  • yahu bunu anlatıyorum anlatıyorum sonra tepki görülüyor. Evet 10 tanesinden 8 i güzel. Yani bu güzellik onların genetik yapılarında var. Hem pürüzsüzler hem de doğal sarışınlar. Yani hepsi özel üretim gibi. Burda da evet ruslar çok güzel diyince tepki gösteriliyor. Ne var kardeşim çirkinler mi diyelim illaki. :) bi aksilil olmazsa kasımda ben de moskovaya gidicem tatil için. Sen nereye gititn.

0|0
    0|0
  • Hepsi tornadan çıkmış gibi aynı..

0|0
    0|0
  • Ohooo Türk kızlarından kıskançlık alevleri yükseliyor. :)) Herneyse siz yiyin birbirinizi benim favorim Japon kızları :)))

0|0
    0|0
  • türk kızları da güzel. haksızlık etme o kadar. elin rusu güzel olsa ne yazar.

0|1
    0|0
  • onların güzelliğini sebebini öğrenmek için araştırma bile yapıldı.onlar farklı yaratıklar..ama şu var ki çirkin olanları da aşırı çirkin oluyorlar.. şişman olanları da var tabi.

0|0
    0|0
  • Boşuna demiyoruz yurtta rus, cihanda rus diye...

0|0
    0|0
    • o zaman git rus kızdan bebelerıne analık yapmasını sana ıtaat etmesını karılık yapmasını bekle sen

• Niye bu kadar alındın?

• sinirlendım zaten guzel oldukları ıcın sınırımı bosuuolar :D

• bir kız arkadaşımda gitmişti rusyaya hep kızları şöyle güzel kızları böyle güzel anlat anlata bitiremedi erkeklerini sordum onalrdan pek bahsetmedi LEZ olasım geldi diyor rusyada açıkçası benide meraklandırmadı değil :)

0|0
    0|0
  • soğuktan dolayı.soguklardan vücüt ısınmak için daha cok kalori yakıyor az da yemeğe dikkat ederlerse normal türkiyede günde 2000 kalori yakan insan dan 2 kat kalori yakıyor bu da onların zayıf ve pürüzsüz olmalarına neden oluyr.

0|0
    0|0
  • Sende o kadar vodka iç senin de vücudun güzel olsun.

0|0
    0|0
  • soğuk iklimden dolayı sıcak olsa serilip serpilirlerdi :D ayrıyetten rus kızları türk erkeklerine hasta :D kaç tane kamyoncu rus kızıyla evli :D

0|0
    0|0
  • Takdiri ilahi işte

0|0
    0|0
  • şimdi anladınız dimi erkekleri :D

0|0
    0|0
  • Irk abicim ırk Allah onlara da öyle bi güzellik vermiş işte :)

0|0
    0|0
  • Sanırım onlar uzaylı .

0|0
    0|0
  • böyle kompleks yapma lütfen

0|0
    0|0
  • doğru söze ne denir?

0|0
    0|0
  • soğuk memleket ama kızları acayip sıcak yakar AlimAllah isviçre fin ve norveçliler de güzedir

0|0
    0|0
  • ruslar candır, burdaki pinpirikli kızlardan daha iyi oldugu kesin her yönden

0|0
    0|0
  • rus ve italyan kızlar can

0|0
    0|0
  • he ya hic sorma bi onlara bak birde bizim kizlara gelde dertlenme

0|0
    0|0
  • :) russia candır can...

0|0
    0|0
  • Vay be :D

0|0
    0|0
  • işte biz sizin için gelecek nesil rusların genetiğiyle oynuyoruz ama yaranamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Yakın diye Karadeniz ve göçmen kızlarını sevme sebebim :PP

0|0
    0|0
  • Evlenme sebebi onlar

0|0
    0|0
  • Tarih boyunca Sıcak denizlere inemedikleri için;)

0|0
    0|0
  • güzellik uzmanımı olcaksın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• güzeller evt ama hıc bıseye yaramazlar ne analık ne karılık nede bı eve bakabılırler. yasasın TURK kızlarrrrııı :D

0|1
    0|0
    • çok da güzel annelik, karılık yapıyorlar.. adetlerimize kolay alışıyorlar ve de saygılılar.. ama yine de bir türk kadınının yerini zor doldururlar.. bir tük erkeğinin halinden en iyi şekilde türk kadını anlar.

• turk kadınlarının yerınını kımse dolduramaz turk erkegının kalbınde

• İklimal etkenler..

0|0
    0|0
  • Tatılımı Antalya kemer camyuva da yaptım kaldıgım otelde 3,5 turk vardı gerısı hep rus tu. Mukemmel fızıklerı var, Aıle olarak gelmıs ve cogunun 1 veya 2 cocugu vardı, dogum yapmalarına ragmen ne gobek ne basen var fızıklerı hıc bozulmamıs gram yag yok hıcbırınde bı bayan olarak hayran kaldım dogrusu, kafayıda yedım tabı nasıl olur dıye:)) bu arada erkeklerı de bayanları kadar fıtler uzun boylu ve karızmalar bızım turk erkegı gıbı carpık bacaklı degıller:)))

0|0
    0|0
  • yukardaki ile telefon bağlantısı kurup sorucam

1|0
    0|0
  • Ataları da çok güzel onların,soyaçekim diyoruz biz bu duruma ;) sahiden çok güzeller,ama o kadar işte,sadece çok güzeller.nesine özendin ki ?

0|0
    0|0
  • oralarda burger king falan yok heralde :P

genetik sütun bacaklı uzun boylu fındık burunlu renkli gözlü kılsız tüysüzler :(

0|0
    0|0
  • Soğuk iklimi insanı gerer anacım...Onlarında her şeyi gergin o yüzden.

0|0
    0|0
  • bence fizikleri güzel değil dümdüz göğüs falan yok tahta gibi bi boy var bide yüzleri güzel .

0|0
    0|0
Yükleniyor...