Çekingen kızlar hoşlandığını nasıl belli eder?

soru basit kızlar erkeklerden hoşlandığını nasıl belli eder

hele kızlar çekingense biz nasıl anlarız

veya bi insanın birinden hoşlandığını nasıl anlarız yada kızlar hoşlandığını belli etmemeyemi çalışır ? :)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Belli edecek hareketlerdense sözleri tercih ederim , anlamayacak kadar odunsa açık açık söylerim , hala anlamadıysa marangoza götürürüm ...

0|0
    0|0
    • tamam çekınmeyen utangaç olmayan kızlar dırek söyluyo ama suda var utangaç bı kız ıse nası anlıcaz ?

Kızlar Ne Diyor 5

• bi kız senden hoşlanıyosa senle konuşmaya çalışır senle ilgili bişeyler öğrenmeye çalışır ve dertleşir bi kız senle dertleşiyosa hem de gülebiliyosa bence seni seviyodur :)

0|0
    0|0
    • ama bazı kızlar çekıngen oluyo soru soramıyolar veya tam alısmadan konusmak ıstemıyolar o gıbı durumlarda nası anlıcaz ?

• bi kız seni seviyosa emin ol ki hissetirir soru sormasa bile başka bişeyler yapar ama o yaptıklarının içinde de seni sevdiğini belli edicek bişeyler vardır ve senden kızı seviyosan herşeyi yapmasını bekleme sende biraz yakınlık kur sen sorarsan oda sorar gülersen güler yani :D

• tamam ıste o hıssetıren seylerı merak edıyorum nası yanı nası davranır neler yapar onu soruyorum bende örnek ver yanı

• ben bakışlarımla belli ederim :D

0|1
    0|0
    • nası bakarsın mesela gözlerının ıcınemı bakarsın sureklı ?

• pekı söyle sorım yenı tanıstın karsındakı ınsana asık oldun ama onu tanımıyosun tam olarak yenı tanıstın yanı konuscak fazla bıseyın yok tam olarak tanımıyosun çekıngensın sadece gözlerıne bakarak dıkkatını cekmeye calısıyosun bunun harıcınde baska ne yaparsın mesela

• valla ben çekingenim ama bana ölesi denk gelmedi daha hepsi açık soru soruyorlar sorulardan konu ürüyo öyle yani

• ben belli etmem direk söylerim.

0|1
    0|1
  • asla anlıyamasınız...emin ol tabi aşık değilse.

0|0
    0|0
    • aşıksa nasıl anlarız ıste bende onu merak edıyorum ?

• :(

• ilk baş onun ilgisini çekmekle başlıya bilirsin.

• trip atıyosa

0|0
    0|0
    • mesela ?

• ama kız bızı tam olarak tanımıyosa yenı tanıstık trip atmıyo cunku tam olarak tanımıyo

• aslında çok kolay ya bakışlarından bile anlarsn

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana şöyle belli edilmişti :) Kızla aynı bölümde farklı dönemdik. Bizim bir projemize dahil oldu, açıkçası ben fazla göz önünde olmayı seven biri değilimdir, seçici olduğum için çok arkadaşım da olmamıştır, hepsi de erkektir :) Ve de projeye katılan kızları hiç tanımadığım için hepsiyle mesafeli duruyordum. Ama bu dediğim kız, kendi dönemindeki 2-3 yakın erkek arkadaşı dışında hiçbir erkekle konuşmayan bu kız, sürekli benle sohbet açmaya çalıştı, espri yapmaya çalışırdı, eşyalarını bana verirdi, montunu askıya asmazdı da bana verirdi, beni uzaktan süzerdi, yanıma oturmaya çalışırdı falan. Sıcak davranırdı. Yani durduk yerde bu kadar ilgi olamaz, arkadaşlarım da "kızın senin tipindekileri seviyor" derlerdi. Ama kız fazla tikiydi, ben sevemedim ve bu gösterdiği ilgileri erittim savuşturdum :)

0|0
    0|0
  • bu yaşlarda anlıyor olabilmen gerek...

0|0
    0|1
  • Her haliyle belli olur.Görebilmek gerek

0|0
    0|0
    • ama nası yanı ne bılım konusurken nereye bakarlar nasıl davranırlar bazı kızlar cekıngen oluyo anlamıyosun utanıyolar konusmaya ama senden hoslandı dıyelım nası anlıcaz o zman ?

• gözlerini kaçırır.konuşurken heycanlanır..çekingen değilse gözlerine bakar.gördükçe gülümser.dikkatini çekmeye çalışır..konusurken filan dokunur eline koluna.bs

• teşekkür

• anladığım kadarıyla sen böyle diyosun:

-bana biraz ilgi gösteren kıza neden bana aşık olmuş zannediyorum.

bende böyle cevap veriyorum.

_abazalıktandır.

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var bro

0|0
    0|0
  • Bıyık sahipleri bıyık sıvazlayarak

0|0
    0|0
    • :))) bıyıklı kızlar kardesımdır.

Yükleniyor...