İlk aşkınızı unuttunuz mu yoksa ?

''O''nu hatırlıyomusunuz?..saçlarını göz rengini yada okul numarasını ?

ben saçlarını hiç unutmadım ..uzun ve sarı:) ilkokul da hayran hayran bakardım arka sıradan kendisine..

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Aşk mı?..ilk mi?.

Uuu beybi cık cık yok bende öyle fantastik şeyler.

0|0
    0|0
    • la nesi fantastik bunun ?

sonrada soyun tükeniyo

tükenir tabi

:)

• 2 milyon yıl sonra seni topraktan çıkarıcak ilk arkeoloğa

selam olsun benden

-abi koy geriye ve hemen uzaklaş :)

• Yav he he :D

Kızlar Ne Diyor 16

• Sana söylesem inanmazsın , ben hiç aşık olmadım . Ama koleksiyonum var , kırık kalpler koleksiyonu ...

0|0
    0|0
  • Unutmak diye bir şey yokmuş. Kandırılmışız hep. ”Zamanla unutursun, geçer.” gibi sözlerle kandırılmışız. Belki de başlarından savmak için böyle söylemişler belki de teselli etmek için. Keşke söylemeselerdi. Kendimizi de kandırdık. Unuturuz zamanla diye. Olmadı. Hiç birimiz unutmadık belki de unutamadık. Ne zaman beraber dinlediğimiz bir şarkıyı duysam hemen aklıma gelir. Veya bir cümle. Birbirimize sık sık söylediğimiz cümleler gelir, düşünürsün. Hatırlarsın yavaş yavaş. Bazen ne ince ayrıntısına kadar hatırlarsın her şeyi.

Nereye gidersek gidelim geçmişimizi de götürürüz yanımızda. Kaçamayız ondan. Zaten bir çoğumuz da kaçmak istemez. Sevdiğiniz her kişide biraz onu ararsınız. Ondan sonra ki herkese biraz tereddütle yaklaşırsınız. Hele de yara almışsanız. Bir başkasına güvenmek daha zor oluyor. Zamanla varlığına alıştığın gibi yokluğuna da alışıyorsun ama. Yine de içinde bir şeyler kalıyor.

0|0
    0|0
  • eveet :D

sınıfın en çalışkan öğrencisiydi.bende yapamadığım soruları öğretmen yerine ona götürürdüm.

gözlüklerini ve saçlarını hatırlıyorum :/

0|0
    0|0
  • Saçları açık kahve rengi, gözleri kahve rengi, okul numarasıda 510. Unutmamışım.

0|0
    0|0
  • İlk aşkım ilkokul öğretmenimdi. Ela gözlü ve siyah saçları vardı. Uzun boylu ve zayıftı. O ders anlatırken okadar hayran izlerdim ki:) yıllar geçti ve ben hala onu bulmaya çalışıyorum. Sanırım şimdi torunları bile olmuştur.

0|0
    0|0
  • unutmak mümkün mü nasıl unuturum her gün hatırlıyorum (keşke unutsam)

0|0
    0|0
  • 1754 benım 1759 da onun numarasıydı nası unuturm yaa kucuuk gözlerı vardı kısıktı cınlı derdım ona ben ya:D esmerdı sımdı subay oldu hala konusuruz faceden:D

0|0
    0|0
  • ilkokulda süren 3 yıllık bir aşkı kim unutabilir ! :)

0|0
    0|0
  • Anne tarafından yarı rustu. Amerikan traşı saçları vardı. Doğacandı adı. Ela rengi gözleri vardı. Taa 5. sınıftık :D

0|0
    0|0
    • Evet ..türkiyeye rus aşkını ilk getiren arkadaşı bulmuş olduk.

tebrikler bir milatsın nefes :)

• Yok hic hatirlamiorum.

Cünkü hic asik olmadim :)

0|0
    0|0
  • asla unutmam zaten her hafta sonu görüşüyoduk annelerimiz saolsun :) 2. sınıftaydık güzeldi :)

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum..benden bir yaç küçüktü.çok yakışıklı bir veletti, kumral..

0|0
    0|0
  • hep kevaşeydim:/ kimseyi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • no cevap.

0|0
    0|0
  • Unutmak istiyorum! Ona olan aşkım bi bitemedi, ondan başkasına aşık olamadım! O benm için ilk ve sondu sanırım...

0|0
    0|0
  • Hatırlamıorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk aşklarımı unutmak mümkün mü acaba tenefüs zili çalardı herkes bahçeye çıkar oyunlar oynardı ben merdiven altlarında oturur gelen geçen kızların frikiklerini izlerdim en iyi frikiği veren kıza aşık olurdum...

0|0
    1|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bi tek okul numarası. :D 885

1|0
    0|0
    • O kadarcık beynin var işte Luci! üç tanecik sayıyı hatırlıyorsun ancak =P.

• unutulmuyo be ne kadar unutmak istesen de unutulmuyo

0|0
    0|0
  • yaşadığım hiç bi sevgiyi unutmam

0|0
    0|0
  • eror error aradiginiz sayfaya ulasilamadi

0|0
    0|0
  • Saçlarını hatırlıyorum. Kısaydı.

0|0
    0|0