Otura otura pattes oldum azıcık kilo vereyim?

Bilgisayar başında, anime, lol, dota, wow, cs vs vs derken bir baktım pattes olmuşum. Biraz da kötü hissettim, kilo nasıl verebilirim? Yani aranızda böyle ideal bir şekilde verebilen varsa, bir kaç taktik de bana ve benim gibilere...
Spora zaten gideceğim şimdiden evde yapılabilecek hareketler, veya şunu yiyorsan yeme tarzında şeyler. Bu arada sıkılaşmak istiyorum bir yandan da, lütfen eski halimi özledim:( :D

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle benım gıbı yapıp o oyunlara bıraz ara vereceksın ya da gunde 7 8 saat oturup oyun oynuyorsan bunu baya bı dusureceksın... Sonra hamur seker tuz cerez alkol asıtlı ıceceklerden uzak duracaksın... Spor kesınlıkle yapacaksın eger kı maddı durumun varsa fıttnes e gıderken bırde platese gıdersen 2 ayda cok guzel kılo verır vucudunu sıkılastırabılırsın... Yag oranın fazla oldugu ıcın yag yakıcı kullanabılırsın bunu fıtness hocanada sorabılırsın L carnetın & cla gıbı... baska soracagın varsa bıldıgım kadar yardımcı olmaya calısabılırım... ayrıca dotada support olursan ıyı kılo verirsin (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 3|1
    0|0
    • Aha ben yemin ediyorum ben. Zaten bitiyorum buna, ama orjinali daha güzel. KAWAAIII POTATOOOO *-*

• Haha :)) kıyamam. Patatesciğim
      Protein ağırlıklı beslenip
      Yağ, karbon hidrattan uzak dur.
      Su bol bol iç.
      Spor olarak yarım saat üzeri %20-30 tempolu koşu ve bisiklet.
      Ögünler sık olmalı ama öğünde yediğin az olmalı.

• Böyle devam et. İyisin iyi. O oyunlar seni kurtarır.

0|0
    1|0
  • Anime dota derken 🍟 olmuşsun hadi diyelim kilo verdin bunlar bağımlılık yaratan aliskanliklar neyse animeyi geçtim de dota Wow Cs lifestealer ve getirisi olmayan oyunlar. sporu bir süre yapar sonra tekrar bilgisayara döner verdiklerini geri alırsın sana tavsiyem patates hanim hepsini yavaş yavaş bırakıp farklı hobiler edinmen gerçi bunları bırakmak biraz nefis ister o yüzden dinleyecegini zannetmiyorum asdasdasdasdasd

0|0
    0|0
  • Dikkat et kıl dönmesi olmayasın ;)

0|0
    1|0
  • pattese bayılırım :)
    en güzel egzersiz tempolu koşu yapmak bence
    umarım eski halinize dönersiniz

0|0
    0|0
  • Biz hepimiz fitiz o yuzden bilmeyiz oyle seyler...

1|0
    0|0
  • Anime, loo, doya felan derken? 😁😁😁😁

0|0
    0|0
    • bildiğin oynuyorum, izliyorum :D

• Hhmm ben yanlış anladım yaa kusura bakma 😱😱😱 at edersin hakkini helal et :).
      Spor arkadaşım spor mümkün olduğu kadar ve yemeyi en aza indirecektir n başka yolu yok

• Şekeri kes, ekmeği azalt, sporunu yap otomatikman kilo vereceksin zaten

0|0
    0|0
  • biri dota mı dedi gel dota bir akarız hacı

0|0
    0|0
  • az önce yarım saat spor yaptım, ardından soda içtim ve osurdum, sanırım her gün bunu yapmak lazım

0|0
    1|0
  • mekik çek bol bol

0|0
    0|0
  • Cs mi gel birlikte patates olalım :D

0|0
    0|0
  • aç müziği odanda mekik çek çeşitli hareketler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• otur kalk hareketi
    33 kere yapınca 100 kalori yakıyorsun :))
    ben böyle yapıyorum...
    merdiven in çık
    33 bas. 100 cal harcatıyor..
    harika bir şey yaa :DD

1|0
    0|0
  • Bol bol su iç ve günde yarım saat yürüyüş yap. Çok çok iyi gelecek emin ol..

1|1
    0|0
  • Bol bol su iç kız. :D Birde öyle panda gibi oturma hergün. Çıkıp yürü yarım saat falan. -,-

1|0
    0|0
  • oturmaya mı geldik..

0|0
    0|0
  • Doyana kadar yeme. Sabahlari 3 bardak su. Bunuda unutma ip atla gunde 70 defa ben bunlari yaparak evde 70 kilodan 10 kiloya dustum 2 ayda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...