İlişkideyken bir başkasının da olma sebepleri sizce nedir?

Sizce bir erkeği ya da kadını, birisiyle birliktelik yaşarken bir başkası ile de birlikte olma isteğinin sebepleri nelerdir?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Karakter bozukluğu.. Helal süt emmemek ..

0|0
    0|0
  • hala kendinin başkalarıtarafından da çekici bulunduğunu fark etme isteği.

0|0
    0|1
    • Peki bu genel bir istek midir yoksa hali hazırdaki ilişkisi bunu ona sağlamadığından mıdır?

• :) %100'ü yakalamak ütopik de olsa olabiliyor. Bu arada T45 uçurmuştum ben yıllar önce, deneyimi inanılmazdı!

• maymun iştah :)

0|0
    0|1
    • Sebeplerden biri olabilir

• Kabul ettim +1 ile :)))

• Doyumsuzluk ve nankörlük..

0|0
    0|0
  • abazalık :D

0|0
    1|1
    • Abazalık genelde hali hazırda bir ilişkisi olmayan ve bunu ararken sadece dürtüsüyle hareket edenlere denir bence. Zaten bir ilişkisi varsa ve başkasını arıyorsa abazalık değil sebebi sanırım.

• kötü söz sabibinindir aynaa aynaaa kaç yaşındasın kuzum sen :D

• sahibinindir diyecaadım şimdi sen onu anlamazsın :D

• bi çok nedeni olabilir.. doyumsuzluk, aradığını bulamama, intikam..

0|1
    0|0
  • aç gözlülük, bir kişiyle yetinememe..

0|0
    0|0
  • ilişki yaşadığı erkeği veya kadını gerçekten sevmemesi tabiki seven insanın gözü kimseyi görmez .

0|0
    0|0
  • Hergün makarna yenmez düşüncesinde olabilir

0|0
    0|0
    • O zaman diğerleri her gün makarna yemekten hoşnutlar mı :) Bu ona çıkıyor çünkü

• SEYTANA UYUP BASKA BIR ERKEKLE OLMAK YANI HARAM GUZEL GURUNUR INSANA :)

0|0
    0|0
  • Kişiliksizlik,açgözlülük,eziklik,tatminsizlik,egosunu tatmin etme ihtiyacı,irade eksikliği,olmayan özgüveni yerine getirme ihtiyacı,kendini üstün görme,empati yetisinin olmayışı,sevgisiz kalma vs vs. Yapmayın etmeyin

0|0
    0|1
  • Allah korusun ya :(( bi ara düşecektim o hataya.. Tööbee..

0|0
    0|1
  • Heyecan

0|0
    0|0
    • Mevcut ilişkisinde bulamadığı heyecan mı, yoksa bulduğu halde başka heyecanlar istemesi mi?

• Olayı sadece cinsel manada değerlendirmiyorum. Sevgi ve aşk elbette ilişkinin olmazsa olmazı. Ama bir gerçek var ki ikisi de bir ömür sürmez, süremez. Bu nedenle sevgiyi ve aşkı bahane edip iki insanın bir memur önnde bir ömür niyetiyle imza atması bana çok ama çok gaddarca ve saygısızca geliyor. Toplumsal yapının korunmasından başka bir halta yaramayan, bireysel tutumları hiçe sayan bir uygulama. Birini sizi ömür boyu sevmeye ya da sizinle bir ömür boyu birlikte olmaya zorlamak hunharca birşey.

• Sözün bittiği yer. Gizli kullanıcı olmasaydın bu konuyu daha etraflıca konuşabilmeyi isterdim.

• mesela cinsel hayat mükemmeldir, ama adam adeta bir öküzdür. ya da acaip romantiktir, müthiş ilgilidir falan ama bamyadır. bi şeyler tatmin edilemiyodur yani, bi eksik mutlaka vardır. etik mi? bence değil.

0|2
    1|0
  • Yemiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok yönlü bir durum bu.. çok bilinmeyenli bir denklem gibi..

fantezi olabilir..heycan olabilir.. intikam olabilir.. merak olabilir..karşındaki beklentilerini karşılıyamıyor olabilir.. sadece cinsel anlamda düşünmemek gerek.. duygusal da olabilir sosyal de..

sonuçta şu var istedikten sonra bir bahane bulunuyor ..kendini haklı görmek için..

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi bulanın g.tü kalktığı için ''nicelerini bulurum ben ayol'' deyip, aslında standartı düşürdüğünün farkında değiller. Hayır, baktığın kişi yanındakinden çirkin olmalı , çünkü beğenmişsin de sevmişsin , aşık olmuşsun. Yada olmadıysanda güzel diye çıkıyorsundur. Bunlar da değilse şerefsizliğin tadını çıkarsın zaten.

0|0
    0|0
  • Birisinde yapamadıklarını diğeriyle yaparak aç gözlülükte sınır tanımayan bayan modeli.

0|0
    0|0
  • saçmalık başkı bi acılaması yok ya.

0|0
    0|0
  • yasak olan herşeyin güzel olması..

1|0
    0|0
  • tatmin edemiyorsun evlat :)

0|0
    0|0
  • beynindeki boşlugu doldurmak isteği

0|0
    0|0
  • stepne edinmek

0|0
    0|0
  • Bir çok sebebi vardır. Saymakla bitmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...