Beyler siz de kadınlar gibi altın günü yapsaydınız.. :D

Ve bu gün saat 3.00 de sana geliyolar.. Onlara ikram olarak ne yapardın ? :D (dökün maharetlerinizi ortaya)

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• 9 kişiden olusurdu heralde 2 okey masası ev sahibide garsonluk yapıcak :D

içeçekler - çay -kola -m.suyu falan

yiyecekler- tost-hamburger- okey masasını yemek masasına cevirmenin alemi yok ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Yaş kuru pasta kurabiye cips kola çay nes3in1 neylerine yetmiyor bir çeyrek parası harcardım bunlara =))

2|0
    0|0
  • cok guzel yas pasta yaparim ,yaprak sarmasi yaparim ama sararken sorunlar oluyor ,bide kısr yaparim dermisim bu son dedigime inanmayin :)) ama dier ikisini yaparm gerisinide gelen getirsen llan hepsini benmi yapyim adami hasta etmesinler :))

2|0
    0|0
  • 6-8 kişi olurduk, bende ps3 ve 4 kol var arkadaşta getirirdi 4 kol onda da var, sanırım 35-40 da bira alırdım, 7-8 cips alırdım, ilerliyen saatlerde 2 büyük boy pizza söylerdik, (P*rno kesinlikle yasak ! Evimde istemiyom öyle pantalon havada 7-8 erkek :D )

Sonra hepimizin tanıdığı ortak kızları faceden falan araştırıp puan verirdik telefonla birilerini işletirdik, sonra dışarı çıkar abazan grubu olarak yolda kızlara baka baka disco bar vs giderdik sonra kzı tavlayanlar eve gelirdik tavlayamayanlar s*ktirsin gitsin :D

Sabah kalkınca herkesten çeyrek altını alır g*tüne tekmeyi basardım :D

50-80 liraya da günlük temizlikçi tutar evi temizletirdim :D

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam fırından börek yaptırırdım yanına kola, bardaklar da plastik tabi... :) öyle ayrı tabaklara falan koymazdım yere sofra bezi sererdim... :D :D

2|0
    0|0
  • biz arkdaşlarla yapıyorduk :)7 kişi sadece 2 kişinin evinde toplanırdı çünkü yemek ve hamur işşinden anlayan 2 kişi vardı biri bendim :)

2|0
    0|0
  • pizza hut super karısık pizza. cola fanta. onları sındırdıkten sonra jack daniels ve cıkolata keyfı.

2|1
    0|0
  • yaprak sarma,kol böreği,kısır,elmalı turta...şaka lan şaka dayarım cipsi birayı insan diiliz haywan diiliz :D

3|0
    0|0
  • çok pis patates kızartırıım rengi biraz kara oluyo ama yapıcak bişey yok.

sonuçta misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş..

2|0
    0|0
    • dondurulmus patates yap bari utanmayack mısın elalemin karsısına karar kara patatesler cıkarmaya:)

• Dışardan pizza söylerdim, yanına kola. Ya da pasta, börek, yanına da çay demlerdim.

1|0
    0|0
  • Bime gidip un kurabiyesi, çubuk kraker, kek falan alınıp biraz da fantezi olsun diye milfoy alıp evdeki sucukla güzel bir milföy yanında çay sonra isteyene Türk kahvesi, isteyene nescafe :) Sonrada yediniz içtiniz Altınlar gelsin artık:D

2|0
    0|0
  • Çok fena hazır çorba yaparım...

3|0
    0|0
  • biz yapıyok zaten gardaş :)

2|0
    0|0
  • kebap falan yapardık çiğ köfte hazrılardım ayran kola falan işte :)

2|0
    0|0
  • menemen :D

2|0
    0|0
  • birçok şey hazırlayabilirim :)yemek yapmaktan az çok anlarım

2|0
    0|0
  • altınları alır gönderirdim hiç uğraşamam...

2|0
    0|0
  • böyle kek falan değilde altın günü yapıyoruz 15 kişiyiz çeyrek altın her ay birine ...

2|0
    0|0
  • Paykek :D

2|0
    0|0
  • iş yerinde yapıyorlar kadın gibi bana saçma geliyor

2|0
    1|0
  • Cig köfte yogururdum yanınada 70 cL ohh deme keyfinee

1|0
    0|0
  • hep maç saatine denk gelirdi kesin cips ve içecek yeterdi bizlere

1|0
    0|0
  • zıkkımın kökünü ikram ederdim saat 03.00 de ne işi var gecenin bir yarısında :D

Cevher : örgütcüler gelmiş dayı seninle görüşmek istiyorlarmış

Zaza : yaav olm şimdi akşam akşam nereden çıktı bunlar haa

Cevher: istemiyorsan haa kovalayam mı dayı ?

aynen bu hesap kovalarım :D

0|0
    0|0
  • Tuzak bacı: evet. binde bir yaparız. "kabül" günü derler bizim buralarda.

1|0
    0|0
  • tequila servisi ile başlarım. Daha sonra kuru et ve eski kaşar servisi ile viskileri servis ederim. Ortaya cips, çerez vs ne olursa koyarım isteyen istediğini yesin. Misafirleri uğurlamadan önce de cila niyetine biraları servis ederim %100 malt olur ama kilo almaya gerek yok dimi :)

0|1
    1|0
  • bi kere kardeşim erkekler altın günü yapmazlar.. bir karton sigara günü yaparlar :) gelene ilk önce tütün kolonyası ikram edilir.. ardından koyu bi sohbet kızları inceleme sohbeti :) ardından ev sahibi şunu der'' arkadaşlar buzdolabı orda isteyen bişeyler yiyebilir '' :) :)

0|0
    0|0
  • Ne ikram etcem bisküvi çay birde tatlı olurdu yeter tatlıya gerek bile yok hatta acardım bir ps 3 felan oyun felan oynardık sonra kurtlar vadisinden pek hosnut etmesemde maçtan işden ticaretten konusurduk

0|0
    0|0
  • cıgralarımızı yakar alkol tüketiriz bol bol yanınd amezelerde olur iyi kötü bişeyler hazırlarım meze ama :)

0|0
    0|0
  • makarna .

2|0
    0|0
  • künefe

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zaten erkekler gün yapsa altın günü olmaz pes günü , oyun günü, maç günü falan olurdu ... ortamda dantel değil koltuğun üzerine özenle yerleştirilmiş çoraplar olurdu :P ..minderin arasına kaçmış patlamış mısır taneciği yada ... kadınların günündede - ayy ben yaptımm ayolll ne pastanesi diye yedirilmeye çalışılan her 3 börekten 2 si pastane böreğidir... gün sırası gelen hanım efendi bişey yapmaaya üşenmiştir..

1|0
    0|0
  • simdiki bayanlar bile pastaneden sipariş veriyorlar erkekler ne yapsın:)

2|1
    0|0
    • Bunlar bizden daha becerikli çıktı yahu :D

• içine sevgimide katıyorum ama rengi siyah olabilir ama tadı güzel .//

• dondurulmusta ısrarcıyım:) bim de ki yuvam bile güzel oluyr:)

Yükleniyor...