Kalin alt bacak sorunu?

Arkadaşlarim 52 kiloyum fakat minyon tipliyim bu yüzden bacaklarimda kalinlasma sorunu yasiyorum. Düzenli olarak koşu bandinda koşuyorum ve bisiklete biniyorum. Fakat halen gözle gorulur bir yarari olmadi. Bacaklarimi inceltmem için ne yapmam gerekiyor yardimci olur musunuz çünkü gobegim hic yok çok çirkin duruyor.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Beslenmende sorun vardır o zaman. Ya da genetik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin cözümün cardio hareketleri yapacaksın paso. Bizde de kalın orta bacak sorunu var onu nasıl incelte biliriz? :D

0|0
    0|0
  • hala atl bacak O küçük baldır ya nekadar kalın kızım bir fotoğrafını at bari kac gundur aynı soruyu soran senmisin :))

0|0
    1|0
  • yaptığın sporlar bacaklarda kas yapar. incelmesi için farklı yöntemler kullan derim. uzak dur koşudan ve bisikletten

0|0
    0|0
  • kalın alt bacak bızde genelde gurur verıcıdır kızları bılemem tabı :D

0|0
    0|0
  • boyun kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• parmak ucuna cik in cik in. calf raises deniyor harekete. tek ayagin havada yaparsan daha etkili olur. alt bacak icin yararli sadece bu hareket

0|0
    0|0
    • O dahada çok kalınlaştırıyor. Bayan burada inceltmek istiyor. Calf raises yapıyorum kas yapıyor.

• canim benim kas o kadar kolay olmuyor. o bolge yagliysa ve kalinsa ve sen o bolgeyi calistirirsan eger orasi incelir. vucut agirligiyla kas yapmak cok kolay degil agirliklarla falan yapilirsa olabilir ama. fakat vucut agirligiyla yapmasi lazim hem incelir hem de sikilasir. kas olmasi icin daha cok ugrasmasi lazim. @rosebud

• Ve aynı zamanda fitnessciyim.
      Belirteyim; Kas kolay olmuyor evet yağ oranım çok düşük olduğu için etkiyi hemen gösteriyor. Calf raises denen hareket fitness ağırlık grubuna girer. Yağlarla beraber yapılmaz. Örnegin squat nasıl yağlarla yapılmıyorsa bu da yaplmaz. Bacak çok şekilsiz oluyor. Bunu hiç bir zaman yağ oranı yüksek olanlara önermemişimdir. Ve kalın bacaklarla da yapması imkansız.
      Onun için sizin dediğiniz gibi inceltmek ve sıkılaşmak için bol eliptik bisiklet istiyor o bacak. Eğer bunların faydasını görmüyorsa ya beslenme sorunlu ya da genetikten olsa gerek.

Yükleniyor...