Büyük göğüslerin çekici olduğu konusunda bir çoğumuz hemfikiriz fakat büyük göğüslerle bir gelen sorunlar hakkında neler yapabiliriz?

Büyük göğüslerin çekiciliği birçoğumuzun ortak fikri, büyük göğüslere sahipseniz yoğun olarak yapmanız gereken egzersizler ve dikkat etmeniz gereken şeyler var haydi bunlar neymis bakalım.
• Sütyen seçimi önemli, kesinlikle bedeninize uygun sütyenler almanızı tavsiye ediyorum aksi halde göğüsleriniz deforme olabilir.
• Kaliteli iç çamaşırları bildiğiniz gibi çok önemli 10-15 liralık malları kullanmayın. 30 tane takımınız olacağına 10 tane olsun ama kaliteli olsun.
• Spor yaparken kullanılan sütyenler farklıdır, alın. Aksi takdirde bildiğimiz sütyenler zamanla spor yaparken sarkma yaratacaktır.
• Öncelikle kızlar sütyen göğüslerin yapısını bozar ay eve gelince çıkarıveriyorumları bırakalım, düzenli sütyen takımı göğüslerinizin formunu korumanızda yardımcı olacaktır.
• Çok sıcak suyla duş almaktan kaçının. Göğüslerineze sıcak soğuk şoklaması yapıp diri görünmelerine yardımcı olabilirsiniz.
• Göğüslerinize masaj yapın sürekli masaj yapımı cildin esnekliğini, canlı ve diri görünmesini sağlayacaktır.
• Elleri göğüs hizasında birleştirip sıkma: Bu egzersiz oturarak veya ayakta yapılabilir. Ellerimizi birbirine doğru bastırarak uygulanır. 5 sn sıkıp, 5 sn bırakarak dilediğimiz kadar tekrar yapabiliriz.
• Duvar şınavı: Şınav hareketinin basitleştirilmiş şeklidir. Ellerimiz omuz genişliğinde açık olarak duvara yaslanıyoruz. Duvara 1 m mesafede durmamız yeterli olacaktır. Yüzümüz duvara yaklaşınca tekrar kollarımız dümdüz oluncaya kadar geriye gidiyoruz. Vücudumuz belden bir esneme yapmamalıdır. Hareket süresince vücudumuz ayaklarımızdan boynumuza kadar dümdüz olmalıdır.
• Diz sabit şınav: Dizlerimiz yerde sabit olacak şekilde biraz önce duvarda yaptığımız hareketi şimdi yerde yapıyoruz. Ellerimiz omuz genişliğinden biraz daha açık vaziyette bulunacak. Böylece göğüs arasında bulunan kasları çalıştırmış ve ortaya doğru bir gerginlik sağlamış olacağız.
Yanlışım varsa lütfen düzeltin, unutmayın olay büyük göğüslere sahip olmakta değil onları korumakta, öpüyorum

1|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• en güzeli uzun boy, zayıf fizik ve ufak göğüsler <3

0|0
    0|0
    • kadınlığım göstergesi saçlar ve göğüslerdir bana kalırsa

• Göğüsteki bağların kuvvetiyle ilgili, küçük göğüslü olup sarkık olan bir ton insan tanıyorum. Tabi sarkıcak birşey yoksa birşey diyemem

• o kadar da küçük demiyorum bana göre ideal göğüs 80-85 dir, ideal boy 1,70 civarı, ideal kilo 50 civarıdır, çok güzel kızlarla beraber oldum, tecrübelerime dayanarak yazıyorum )

Erkekler Ne Diyor 16

• sadece dikkat çekiyor kızlar bence dikkat etmeli önlerini kapatmalılar.

0|0
    0|0
  • dediklerinin hepsi doğru yanlış cümle aradım bulamadım
    bu tavsiyeler kızlar için çok önemli vurgudur.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir tabir var;

Ele avuca gelecek öyle küçücük olmayacak. Ama emerken de ağza sığabilecek.

Kim katılır kim katılmaz bilinmez. Ama memelere özgürlük istiyoruz!!!

0|0
    0|0
  • Bu kadarını bilemem. :D

0|0
    0|0
  • kategori "Bence" olmalıydı.

0|0
    0|0
  • ben küçük severim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yaşasın büyük göğüslüler :D

0|0
    0|0
  • Buyuk guzel ama herseyin bakimlisi guzelmis

0|0
    0|0
  • küçük iyidir. ne o öyle. büyük göğüs inek memesi gibi

0|0
    0|0
  • oku oku bitmez :)

0|0
    0|0
  • Okumadım ama büyük sevmem

0|0
    0|0
  • Memeee

0|0
    0|0
  • Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş. Umarım hemcinsleriniz faydalanırlar bu güzel bilgilerden.:)

0|0
    0|0
  • Ben büyük göğüslerden fazla hoşlanmıyorum, küçük göğüslü bayanları daha çok tercih ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum, güzel olmuş. Benceler kısmına yazsaydın keşke.

0|0
    0|0
  • Büyük ne yaa? İğrenç. Küçükte iğrenç. Hepsi iğrenç. :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...