Vucut gelistirme ile mesgul olanlar bakabilir mi?

Ben baslayali 3,5 ay oldu. Protein ihtiyacimi aliyorum ve 6 ogune boluyorum cogu zaman gunluk yemegimi. Kalori ihtiyacimida hesaplamistim ve ona gorede ayak uyduruyorum. Sorun su: 11 kilo aldim basladigimdan itibaren arasira kaloriyi azaltmayi felan denedim oda olmiyor. Kaloriyi az aldigimda kaslar gelismiyor.. E tam aldigimda veya birazcik altinda alsam bile kilo aliyorum. Yani ne yesem yariyor arkadas. Kilom yukseldigi icin artik biraz daha zor kilo aliyorum ama simdi gobek yaptik. Hem kas, hem gobek yapip duruyorum:D yardimci olabilecek biri var mi? Tavsiyesi olan?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben kilomu cok yavas arttirip daha cok serlestirmeye ugrasiyorum ama benim arkadasim da senin yaptigin gibi yapiyor cok yiyior baya kilo aliyor ve her 90 gunde bir 10 gunluk olum diyetine giriyo falan ne yapmaya calsitigini bende anlayamadim ama bir arastir derim onu

0|0
    0|0
    • Evet onu biliyorum. Yiyip yiyip siserler sonra tamamen protein agirlikli yiyip kaloriyide dusurup o yagi eritip kas cikarmayla ugrasiyorlar Ama bendeki sorun normal kalorimi veya hafiften altinda aldigimda kilo almam.. Yani fazla yemiyorum:(

• Isimiz sakat desene:D haha

• kesinlikle kalori alma ama karbonhidrat ve protein al :D yagi mumkun oldugunca kes duzelir :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağlanmadan kas olmuyor zaten daha bismillah 3.5 ay olmuş sen ona yağlanmamı diyorsun kilo alımını 8-9 ay yapanlar var ölçülerin yeterli hale geldiginde defineye girersin

0|0
    0|0
  • Kardesim cok basit kas kütlesi arttırabildigin kadar arttıracan sonra define olacan (yağlanmadan kas olmaz)

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanıyo musun? kullanmıyosan aldığın kilo kas kütlesinin artmasından dolayıdır. yağ yakımına devam etmelisin aldığın kiloları dert etme onlar kaslarının büyüdüğü anlamına geliyor.
    NOT: aşırı protein alımı kilo yapar!

0|0
    0|0
    • evet hepsinin asirisi yapar kiloyu. Dozunda aliyorum proteini.. Protein tozuda kullaniyorum, kas kutlem artti evet ama yaglandimda fazlasiyla. Kollarim omuzlarim sirtim hepsii gelisti ama ayni anda gobekte gelisti. Halbuki bulkin yaptigimda yok

• Fazla cardio yapmiyorum ama normalde kalorini gecmezsen kilo almaman lazim. her gun en az 45 dk yuruyorum gercegi.

• o kalori hesabına takılma çok fazla. sen mtlaka cardio yap

• kalori alma karbonhidrat al ;)

0|0
    0|0
  • Bulk donemi biraz cikacak o göbek :) Clean bulk arastir temiz temiz al kilolarini

0|0
    0|0
Yükleniyor...