Diyet yapmak istiyorum fakat dayanamıyorum napmalıyım?

spor yapamıyorum sigaradan dolayı koşamıyorum ve hızlı adımlar atamıyorum daha sonra yemek görümmü onu canım çok istiyor sürekli yiyorum nasıl durdururum kendimi?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit görünebilir ama yoksulluk çeken ülkelerin çocuklarını insanlarını içeren videolar ya da resimleri ya da hayat hikayelerini dinle izle bir kaç bayan arkadaşımda çok büyük etki sağladı o anki duygu ifade sanırım teşvike yetiyor dene istersen ama irade ile yenemeyeceğin şey yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kilolu musun ki?

1|0
    0|0
  • Sana tavsiyem koşmana gerek yok sigarayı yavaşça azalt içme demiyorum sadece azalt günde 350-400 metre yürüyüş yap yanına havlunu ve 2.5 litre suyunu al günde en az 2.5 litre su iç evde boş kaldığın zamanlar çeşitli egzersizler yap zor gelse bile yap. Su ile kilo vermek en sağlıklısıdır piyasadaki hiçbir ürüne inanma. Hangi doktor ortaya atarsa atsın hepsi palavradan ibaret. Dediklerimi uygula 3 hafta sonra farkı gör :)

0|0
    0|0
  • neden yapman gerekiyor?

0|0
    0|0
  • önce yemeyi keseceksin :)

1|0
    0|0
  • Boşver yaa sen böyle de güzelsin diyecek bir çocukla evlenmelisin :D Bunu bir ömür söylemesini istiyorsan da o çocuk ta azcık yapılı olmalı tabi. :D :D Suçu işlemeden duramıyorsan, etrafındakileri de ortak et ;))

0|0
    0|0
  • İnsülin direncini yüksek tutarsan karnın o kadar acıkmaz olur olmaz.. Sabah kalktığında uyanır uyanmaz bir su bardağı ılık suyun içine 5-6 damla limon sık ve bir yemek kaşığı bal koy; karıştır iç..
    Limon metabolizmanın çalışmasını başlatacak ve kalorileri yakmaya o dakikadan itibaren başlayacaksın; sorunun cevabı olarak da bal, insülin direncini yüksek tutacağı için açlık hissini minimuma indirecek öğünler arasında..

0|0
    0|0
  • cuğarayı bırkamazsan kilo zor verirsin koşman hareket etmen gerek ondan bir numara vardı 171 ara belki sana yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • dalga geçmek amacıyla yazılmıs bir soru mu kardesim iradeni kontrol edecen bunun teknigi filan yok onune buyuk bir dilim pasta geldiğinde hayır demesini bilecen bu kadar basit koşamıyorsanda yuru 20 dk kosacagına 1 saat yuru hadi sana kolay gelsin

0|0
    0|0
  • sürekli oturarak çalışan birisi olarak 4 kilo kadar vermem lazımda senin sorunun aynı düşüncesi mevcut bende :S

0|0
    0|0
  • Aç tutamıyonmu boğazını :D

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapma ye iç yat

0|0
    0|0
  • napalım yani hokus pokusmu yapalımda iştahanı keselim

0|0
    0|0
  • sigarayı bırak spor yaparsan zorla kendini önce yürüyüş yap 1 hafta felan yürü kondisyon artığını hissedersin ondan sonra yavaş koşu yap sonra istersen bırakırsın sigarayı yemekten önce de su iç seni tok tutarr

0|0
    0|0
  • Bol su içmeyi dene...

0|0
    0|0
  • yemek ye ama yesillik olarak ye zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Aynı ben, çözersen bana da yardım eder misin

0|0
    0|0
  • Zayiflamak için en iyi yöntem akupunktur bence

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet irade işidir. Başka türlü olmaz.

0|0
    0|0
  • kılolu gorunmuyorsun resımde

0|0
    0|0
  • Balli zencefil ye canisi.

0|0
    0|0
  • Sen ölmüşsün be yavrum :/

0|0
    0|0
  • o değilde o nick ne la :D

0|0
    0|0
  • Ya birak sigarayi yazik etme kendine

0|0
    0|0
  • diyet yapma o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabahlari kalktiginda 1 bardak ılık suyla yarim limon sık yemekten yarim saat once ic bunu eger yapabiliyorsan her yemekten sonra uygula ayakta su icme insanlar yemek yedikten 20 dakika sonra yedigini doydugunu anlarmis bunu unutma ve yavas yavaş yemegi çok çiğneyerek ye ekmek seker tuzdan uzaklasabildigin kadar uzaklaş bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Diyet yerine sağlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • Ağır diyet yapma sadece abur cuburdan uzak dur. Normalde yediğin kadar yiyebilirsin. Sağlıklı sebze meyve türlü şeyler tüket 2 haftada 5 kilo verirsin. Garanti ! Denendi onaylandı :)

0|0
    0|0
  • Ooof of

0|0
    0|0
  • kilolu değilsin ki be kızııım :D

0|0
    0|0
  • acıktıkça su iç. ilk iki üç gün zor olur sonra alışkanlık haline geliyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...