Milli Takım Dünya Kupası Brezilya 2014 , oyun size umut verdi mi gruptan çıkar mıyız ?

Milli Takım Dünya Kupası Brezilya 2014 için , oyun size umut verdi mi gruptan çıkar mıyız ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• sanmam yine çıkamayız gibime geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unut yok gıbı ama bızım takımın da ozellıgı bu hep suprız yapıo :D yıne cıkma ıhtımalı var

0|0
    0|0
  • bu gııdsle evet selcuk yerıne kocaman ı doven emre yı alırsa boyle dusmeye devam...

0|0
    0|0
  • Bence çıkacağız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• playoffa kalırız kolay rakip gelirse 2014e katılırız yoksa işimiz zor

0|0
    0|0
  • İş taktikte biter bence iyi bi takımız. Şaşırdım açıkcası. Nuri şahin'i tanımayan biri o akşamki yorumlara baksa 3.ligden torpille milli olmuş bir oyuncu sanar. 4-4-2 yapabilirz gibi geliyor bana. 4-3-3 veya hiç olmadı 4-5-1 yapabiliriz. Orta sahada arda,selçuk inan,nuri ve hamit forvette umut ve burak (umuttan eminim 2. forveti bilemiyorum) sağ bek gökhan yapsak güzel bi takım olur. Kalede yine volkan lazım bize. Bence kötü bi takım değiliz taktiği oturtmak lazım,takımı oturtmak gerek.

0|0
    0|0
  • Yeni yapılanan genç bir kadromuz var Estonya maçında fire vermez isek gruptan çıkarız diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • romanya estonyayı 2-0 la geçti oynadıkları opyuna baktım bizden iyiler ve 3 puanla başladılar her iki maçta toplam onlardan 4 paun alamassak brezilyada hayal olucak

0|0
    0|0
  • "UMUT"luyum ve "İNAN"ıyorum çıkacaklar.

0|2
    0|0
  • Cikacagiz insallah! Holanda macinda sansimiz olmadi maglup olduk ama bence holandadan daha iyi oynadik hamit ise macin kahramini idi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • bizimkilerden bi cacık olmaz kardeş

0|0
    0|0
  • bu gidişle zor

0|0
    0|0
  • hollanda grubun favorisi bu iş baraj maçlarına kalır..

0|0
    0|0
  • iyi oynadık bence ama sonuç kötüydü.

0|0
    0|0
  • Bu sefer çıkacağımıza inanıyorum.

0|0
    0|0
  • 2. oluruz bence

0|0
    0|0
  • Guruptan tek çıkış yolumuz eve dönüş milli takım daha bir 20 sene adam olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...