Pişmanlıklarınızı, korkulu anlarınızı, komik anlarınızı itiraf etmeye ne dersiniz?

Arkadaşlar

önce ben başlayayım küçükken anneannem bize gelmişti kadıncağız namaza durdu ve ben çekiçle kafasına vurup kadını bayılttım sonra öldü diye başında ağlamıştım :) yurt dışına çıkma imkanımı değerlendiremediğim için pişmanım peki ya siz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bı ara bi video modası vardı sonunda böle bööö diye bı yaratık resmi çıkıyordu bende bı gece evde tekim bilgisayara bes artı bir bağlı ben son ses böle bı video izliyomusum tabi haberim yok böle hoş bı piyano sesi var arka planda ve ekranda bit kadar yazılar okumak icin monitörün dibine girmişim birden bı çığlık patladı bide üstüne resim oturduğum sandalyenin arka hizasında balkon kapısı var eğer Ogün balkon demirleri olmasaydı üçüncü kattan betona çakılırım herhalde bilakis demirlere carpipnca kendime geldim yarım saat titreşimini hatırlıyorum ama keske kameraya çeken biri olsaymış düşünüyorum da cok komik bı bisi dışardan izleyen icin :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ananenin bedduası tutmuş demek ki Allah ta yurt dışına çıkmanı nasip etmemiş ... :)... Ben önceleri geçici olarak tarlada domates kovacılığı yapıyordum akrabanın yanında orda tüccar Mersin Mutlu bi Habib abi vardı ama çok iyiydi severdim kendisini de yalnız söylediklerinden hiç bişey anlaşılmıyordu... örnek link gibiydi aşağı yukarı :))) bizim akrabadan mal alıyordu. Birinde bişey söyledi tarlada çalışanlara millet pek bişey anlamadı artık çalışanlar söylediklerinden heralde salçalık domates istiyor şeklinde yorum yapmışlardı meğer adam sertavuldan su getirdim içer misiniz diye soruyormuş... :) ...Pişmanlığa gelince keşke askere zamanında gitseydim... :(((

0|0
    0|0
  • :D çok ironik bi örnek olmuş gülsek mi ağlasak mı bilemedik.

Ya çok var komik anım özellikle çocukluğum çok hareketli çılgın ve ekşın doluydu hangisini yazacağımı bilemedim.O yüzden yazmıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben derste bir kere sesli osurmuştum :D :D :D :D ben konservatuvara meraklımışım yeni keşfettim oraya gitmediğim için pişmanım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...