Tercih yapmanız gerekse hangisini seçerdiniz

sorum şu ; uzakta ama sizi gerçekten seven bir sevgiliniz var ve sizde onu seviyosunuz ama son zamanlarda hiç anlaşamıyorsunuz çünkü ayrı şehirlerde olduğunuz için görüşemiyorsunuz geleceğiniz belirsiz haliyle bir bıkkınlık var sürekli ayrılıp barışmalar..

birde sizi seven ama tanımayan birisi var yani kaşınıza gözünüze aşık olmuş çok yakınınızda ve size teklif ediyor. siz bu durumda napardınız yine sevgilinizle ayrıldığınız birgün ona şans vermeyi seçermisiniz?

özellikle erkekler cevaplarsa.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Siz çoktan sevgilinizi silmiş onun yerine koyabileceğiniz bir yeni sevgili arayışına girmişsiniz. Şu anki sevgilinizi de boş kalmamak amacıyla tutuyorsunuz herhalde.

Kısacası şu anki sevgilinizden ayrılıp yolunuza bakın en iyisi. Çünkü erkek arkadaşınız benim sevgilim var derken sizin arayışa girmiş olmanız pek hoş durmuyor.

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım anlamıyomusunuz ben seçmicem diyorum size.. seçimi yapan kişi ben değilim Allah Allah. ben seçecek olsam size niye sorayım :D

Erkekler Ne Diyor 10

• valla erkek olrak böyle düşünen birinin benden uzak allaha yakın olmasını isterim.. çok afedersinde kaşa göze aşık olunmaz.. aşkın ne olduğunu bilmiyorsun sanırım bukadar kolay kullandığına göre.. ayrıca şans vermek de nedir.. patates mi seciyorsun pazardan verdin diyelim beğenmedin ne yapıcaksın tekrar sevgilin nasıl olsa barışıcak senle.. çok büyük iki yüzlülük.. kusura bakma..

0|0
    0|0
  • Şimdi mesafeler cidden önemli . Karşılıklı güven ne kadar yoğunda olsa bilemezsin . Bu yüzden sağlıklı değil . Genelde bitiyor bu ilişkiler . İstisna değilse eğer . Ama yakınında olan kaşına, gözüne aşık olan diyorsun cidden hani ciddi bir ilişki olduğunu hissedersen onunla denemen dah mantıklı gözüküyor . Herşeyi aşk çözmüyor, mesafelerde önemli .

0|0
    0|0
  • yakınımdaki hatun çok sık görüşmek, gelip devamlı kalmak ister .. uzaktaki hatunda çok az gelebilecektir .. sadece 2 alternatifim mi var :( geri kalan potansiyel 20 milyon hatun ne oldu?

0|0
    0|0
  • kaşa göze aşık olan biriyle ilerde mutlu olunması ne malum? bir kere bunu düşünmek bile yanlış bence. sevgilinle ayrılırsın ilişkin biter sonra şans mı verirsin yol mu verirsin o sana kalmış yada seçimi her kim yapacaksa işte.

0|0
    0|0
  • bir ihtiras kurbanı daha

0|1
    0|0
  • herkes sevılmeyı hak eder sevmeye bılır ama bır san vermesı gerekır KENDINI SEVDIRMEYE CALISMA SENI SEVENI SEVMEYE CALIS BENCE

0|0
    0|0
  • eger çok seviyorsan uzaktaki sevgilini yakındakine pas verme o zaman

0|0
    0|0
  • İçinden ne yapmak geliyor, en önemlisi bu...

0|0
    0|0
  • tanımadan sevmişse sıkıntı var.

0|0
    0|0
  • bence bir şans ver.

0|0
    0|0
    • sen hangisini seçerdin ? burda şans vericek kişi ben değilim

• soruyu size yöneltmişim hiçmi okumanız yok arkdaşım? ünv mezunu biriyim ben ergen değilim merak etme .

• tabi tabii bir bak istersen cevap verenlerin geneli benim gibi yorum yapmış.bence topluma kabaht bulmaktansa kendini daha iyi ifade edebilmenin yollarını ara arkadaşım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Biliyorum konuyla alakasız olacak ama bana da yardım edermisiniz? Soru hakkım bitti de bu günlük:( neyse sorunum su benden daha ayrılmamış bir kisi nadil olur da benim namusuma ailesi ve çevresindekiler tarafından dil uzatılmasına izin verir? Gece facemi bı aciom kız kardesleri snı orspu die yayacaz herkese falan demis ulan daha siz benim bekaretimi bilmeden ne oldugumu bilmeden bana benim gururuma namusuma haysiyet ve şerefime nasıl dil uzatırsınız?

0|0
    0|0
    • çevren seni tanıyosa hiç kafana tama derim benimde basıma geldi iki kez hemde..arsızısn yüzüne işemmişlerde meşeden yağmur yağıyor demiş modunda davran onlara hiç tavz verme..!eğer öyle kelimede kulanırsa aynen sunu de canım insan kendinde olupta kabullenemediği boncugu baskasına takarmıs hadi yoluna de kafana da tokadan baska bişey takmaaa:)

Yükleniyor...