Sporcu arkadaşlar yol gösterir misiniz?

ben pilates, fitness ve aerobik yapılan sadece bayanlara özel bir spor salonuna gidiyorum. 1.59 boya 50 kiloyum. amacım kas kütlende Artış kazanmak. salonda pilateste yapıyoruz ama salonun geneli kilolu bayanlardan oluştuğu için spor genelde hoplayıp zıplamakla geçiyor, benim istediğim kas kazanmak ama öyle hoplayıp Zıpladıkça olan Kasımda gidiyor gibi geliyor. gene ayni şekilde evimin yakınlarında bir fitness salonu var ama daha çok erkeklere Yönelik, onlArla daha çok ilgileniyorlar ama ağırlık vs her şeyi çalışma fırsatım var. sizce bu gittiğim salonu bırakıp direk fitness salonuna yazılsam daha iyi sonuç alır miyim? ne yapmam gerek?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin sarkma gibi bir durumu olacağını sanmıyorum. hocanla da konuşursan bir sıkıntı olmaz. sen uykuna beslenmene özen gösterdikten sonra olmayacak birşey yok. yalnız biraz sabırlı olman gerekicek çünkü fazla bir kütlen yok. olmuyor deyipte bırakıp etme yani

0|0
    0|0
    • ben zaten erkeklerden çekinmiyorum hani ay erkekler varsa spor yapmayayım Kafasında olan bir kız değilim. daha önce burada Bahsettiğim fitness salonuna gittim ama o zaman Zayıflamak için gitmiştim o zaman genelde erkeklerle ilgileniyorlardı bu sefer kas için giderim gene aynısını yaparlar diye korkuyorum

• Beslenmene de dikkat ediyormuşsun zaten. ağırlıklarla birlikte bir kaç aya değişim gözle farkedilir duruma gelir. kolay gelsin iyi çalışmalar

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yahu artik aşın şu şeyleri,
    Kaliteli bir salonsa git tabiki.
    Erkekler öcü degil.
    Ve kütle yapacaksanda illaki ağırlık olcak
    Hatta maksimum agirlik ve az tekrardir mantigi
    Kutle yapmak istiyorsan
    Kii zaten hocaa olacaktir sana program yazilacaktir ve yardim edeceklerdir.
    Memleket neresi? Sana arkadasimin yerini tavsiye edeyim ayni sehirdeysek😎

0|0
    0|0
    • ben zaten erkeklerden çekinmiyorum hani ay erkekler varsa spor yapmayayım Kafasında olan bir kız değilim. daha önce burada Bahsettiğim fitness salonuna gittim ama o zaman Zayıflamak için gitmiştim o zaman genelde erkeklerle ilgileniyorlardı bu sefer kas için giderim gene aynısını yaparlar diye korkuyorum. bursadayım

• salonla alakalı yani ilgilenmemeleri, adana olsaydi direk yönlendiridim

• Elbette daha iyi sonuç alırsın. Aerobik hareketlerle hoplayıp zıplamayla zaten yağ ile birlikte kaslarıda yakıyorsun.

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmadan kas kütleni arttıramazsın.

0|0
    0|0
  • biraz protein ağırlıklı beslen ve beraberinde spor yap hocanla konuş o sana yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
    • ya bu gittiğim salonda konuşuyorum ama o bayanları zayıflatmaya odaklanmış hani benim kas gelişimim için pek bir şey yapmıyor. ben de zaten zayıfım hoplayıp zıplamalı sevmiyorum kilolu bayanlarla birlikte.. diyorum kas Gelişimi nasıl olacak işte pilates yaptırıyor arada ama pilateste ne kadar kas Gelişimi olur Meçhul. beslenmeme %90 dikkat ediyorum zaten ancak haftanın bir günü bir öğün izin veriyorum kendime pastasına çikolatadır.. haftanın 6 günü sıkı beslenmeyle geçiyor ama boşuna uğraşıyorum sanki, hala kas Gelişimi yok

• evet bir konuşacağım bu konuyu.. olmazsa öteki salona yazılacağım. teşekkürler :)

• Dostum. yazildigin salonda antrenor yok mu sana program yazan?

0|0
    0|0
    • herkese özel program yazılmadı işte. belli saatlerde pilates ve aerobik seansları var 3-5 Kişi ayni anda seansa giriyor ve girenlerin Çoğu da kilolu bayanlar. onlar kilolu diye seansın %90 i zıplamakla geçiyor istemeden de olsa gene kilo veriyorum ve olan Kasım da gidiyor

• Rica ederim.

• Gittiğin spor salonunda sana özel program yazmalarını istemeyi denedin mi?

0|0
    0|0
    • herkese özel program yazılmadı işte. belli saatlerde pilates ve aerobik seansları var 3-5 Kişi ayni anda seansa giriyor ve girenlerin Çoğu da kilolu bayanlar. onlar kilolu diye seansın %90 i zıplamakla geçiyor istemeden de olsa gene kilo veriyorum ve olan Kasım da gidiyor..

• Kolay gelsin protein ağırlıklı beslenmeyi ihma etme :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...