Alex da souza? Alex Geri gelsin mi?

Alex tekrar gelse ligimizde oynasa nasıl olurdu? Fark ettinizmi ondan sonra hiç bir yabancı sevilmedi onun kadar futboluylada ön plana çıkamadı. Ben alexi normal hayattada tanımak isterdim insanlığı çok sağlam kişiliği oturmuş bir insan.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Alex hic gitmedi ki!!!

0|1
    0|0
  • Alex geri gelse artik anca teknik adam olarak gelir, insallah oyle gelecek ama bunun icin yillar var tabi..

0|0
    0|0
  • Aziz giderse teknik kadroda belki yer bulur.

0|0
    0|0
  • Takimdan daha önce gelmeye başladı Alex, Fenerbahçe'liler için. Aziz Yildirim olduğu surece zaten geri gelmeyecek. Diğer Futbolculariniza değer verin dicem ama ben de olsam Alex'i isterdim. Sonucta takim arkadaşlarinin karaktersizliğini gizleyebiliyordu! Bide şimdi bakin kimlerle aniliyor Fenerbahceniz "Emre Belözoğlu ve Volkan" utanç verici olmali..

0|0
    0|0
    • Utanç verici olamaz o kadar abartıya gerek yok ama hiçbirisi bir alex olmayacak bu gerçek

• Çoğunda haklısın. Futbol Bilgine hayran kaldım hepsi bir yana bu etkiledi beni

• Beşiktaş'liyim :) Senelerce İnönüydü tek aktivitem. E doğal olarak diğer takimlarin durumlariyla da az cok ilgilenmek durumunda kaldim. :)

Tesekkurler ve iyi mutlu gunler..

• Oynamak icin gelmesin yasi gecti artik ama şöyle 2 3 yil sonra teknik direktor olarak gelsin eminim daha fazla katkisi olacaktir tabi bu Fenerbahçe için geçerli diger takimlara gelmesin

0|0
    0|0
  • Boyle iyi bir fulbolcu fb gibi ezik bir takimdan gitmek icin gec bile kaldi

0|1
    1|4
  • Aziz varken gelmez

0|0
    0|0
  • Adam futbolu birakti. Ama kesinlikle gelsin

0|0
    0|0
  • Özlenen olduğu kadar beklenen oldu Alex

0|1
    0|0
  • Alex geri gelmez.

0|0
    0|0
  • Geri gelmez alex

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gelsın teknık dırektor olsun

0|1
    0|0
  • Alex Teknik direktör olarak gelsin yanına deivid gelsin yardımcı olarak birde serhat akin eski ruhumuzu canlandıralım cok istiyorum sportif direktörde carlos falan...

0|0
    0|0
  • Gsli olmama rağmen çok severim Alex'i

0|0
    0|0
  • Gelsin

0|0
    0|0
  • Alex iyide hacı adam bitti. Teknik kadro icin gelsin gelcekse

0|0
    0|0
  • Aynen adam ya o :)