İETT bilet fiyatlarının 2 TL olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

İETT bilet fiyatları 2 TL olmasını nasıl karşılıyorsunuz? sizce normal mi verilen hizmete göre makul fiyat mı ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• sürekli kullanım için yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Jetonlar çok pahalı. İstanbulda artık her şey pahalı. İstanbulun "kendisi" pahalı. Çocukluğum orada geçti, orada doğdum ama böyle değildi o zamanlar ya... İnsan taşıyorlar insan, altın çuval değil.

0|1
    0|0
  • Asıl jetonun 2tl den 3tl ye çıkarılmasını nasıl buluyosunuz?Sürekli bir zam geliyor ulaşıma

0|0
    0|0
  • Biraz pahalı...Sonuçta en iyi ulaşım toplu ulaşım İstanbul'da...

0|0
    0|0
  • Taksi tut panpa.

0|0
    0|0
  • binme.

0|0
    0|0
  • Öğrencilere uygulanan zam geri alındı beni ilgilendirmiyor sanırım 2 sene daha :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öğrenci olduğuma şükrediyorum. Senelik olarak hesaplayınca büyük bir kazıktan kurtulduğumu fark ediyorum..

0|0
    0|0
  • manisa gibi bir şehirde ücretler 2 tl iken sizde az bile.

0|0
    0|0
  • Sırf bunun için açıköğretime yazılıp paso çıkaracağım durum bu kadar vahim yani. En azından biraz daha okumuş oluruz:)

0|0
    0|0
  • öğrenciyim ben

zaten maaşım da 5 hane

zam gelmeli

toplu ulaşım bu kadar da sübvanse edilmez ki... ulaşım aş ondan sonra kredi alamıyor anasını satayım.

0|0
    0|0
  • öğrenciyim ben

zaten maaşım da 5 hane

zam gelmeli

toplu ulaşım bu kadar da sübvanse edilmez ki... ulaşım aş ondan kredi alamıyor anasını satayım.

0|0
    0|0
  • Bence normal sonuçta bunun personeli var benzini var yolu var bakımı var normal elbet.

0|0
    0|0
  • iett kullanmıyorum , kolestrolümede dikkat ediyorum .

0|0
    0|0
  • Çok uzun zamandır IETT'e binmemiştim 2TL faiş bi' rakam bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...