Çin malı iphone 4 işime yarar mı?

Ben telefondan facebooka girebilmek için rahat mesaj yazan, ücretsiz nete giren ve tv özellikli telefon arıyorum.

Orjinal iphone4'lerin fiyatları biraz yüksek, çakma ıphone4'ü nete girmek, tv izlemek ve rahat mesaj yazmak için alıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Çakma ıphone4 hakkında kardeşimin arkadaşının ablası kullanıyormuş, gayet memnunmuş. Aanızda kullanıp da memnun kalan var mı?

Güncellemeler:
Peki arkadaşlar yorumlarınız için TŞK almaktan vaz geçtim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben iş ziyareti amaçlı k.ırak zakho ya gitmiştim. Çin malları oraya Türkiye'den daha fazla ve daha kolay bir şekilde girmekte. Çok kaliteli denildi ve normal fiyat 50$ iken, 75$ vererek (şubat 2011'de) 1 tane aldım. 1 ay içerisinde ben "A" harfine bastığımda telefon "Z" harfine basar oldu :-)) ekranı çok çabuk bozuluyor arkadaşlar. Ama diğer özellikleri o kadar kötü değildi.

Ama yinede tavsiye etmiyorum. Garantili ve orijinalinden şaşma derim. Operatörlerin kampanyaları oluyor ve neredeyse yarı fiyatına düşüyor, değerlendir derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çabuk yıpranır ekran hassasiyeti yok olur.. Onun yerine az daha para verip 2.el alsan daha çok yararlanırsın servis hizmetlerinden..

0|0
    0|0
  • huawei ideos x5 al, para sorunun yüzünden çakma bir telefon alacağına. saydığın bütün özellikler bu telefonda da var

0|0
    0|0
  • Cakma degil çin malı bir teknoloji urunu bile alma mumkunse. Japan forever. Adamlar yapıyor o parayı da hakediyor. Ya da Kore malı telefonlar da fena degildir. Bkz. Samsung Galaxy S2.

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma derim. ayfonla alakası yok o telefonların

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok bence öyle şeylere.. :/ ama diyorsan karizmam olsun havam olsun.. al tabi.

0|0
    0|0
  • Çakmalara program atma sorunu var.Ayrıca bozuldu mu geri tamiri hemen hemen imkansız , garantisi yok.Ona göre düşün al ama bence alma hiç gereği yok elinde patlar.

0|0
    0|0
  • Çakma alacaksın nolcak? İki bilemedin uç aya bozulacak. Sonra yeni telefon Alman gerekcek. Samsung galaxy serisine bak. Fiyatları cok pahali olmayan telefonlarda var.

0|0
    0|0
  • bencede huawei x5 al on numara telefon pişman olmazsın..

0|0
    0|0
  • at çöpe max elinde sağlam kalma süresi 1 ay

0|0
    0|0
  • Yaramaz sakın ha!

Nokia 5250 öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bi yere kadar kullanabilirsin , ama süre dolduktan sonra çocuğunun elinde oyuncak olarak işe yaramaya başlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yarın bi gün en ufak arzada çöpe atarsın garantı yok bısı yok c3 onerırm nokıa c3 300tl cakmaya verceksın 200 300 cıvarı nokıa c3 al ınternette de var wrless msn twitrr face ne ararsan işte mesajda gayet rahat yazılıyor ınternet ten bı goz at yada ne bılıyım gıt black berry al 400tl işini gorur

0|0
    0|0
  • internet ayarları bile yok o telefonun, alma derim

0|1
    0|0
  • imei klonluysa işin var demektir. Kayıtlı bi telefon bulman lazım bu özelliklerde olan tek telefon tek ıphone 4 değil bu arada.

Çin malı ıphone 4 kesinlikle önermem.

0|0
    0|0
  • Çin malı olduktan sonra almanın ne anlamı var.

Bence bütçene göre başka bir telefon seç.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım aldı çakmasını facebook a falan giremedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...