1 hafta önce ayrıldığınız eski aşkınız doğum gününüzü kutlasa ne yaparsınız?

Buraya bakabilir misiniz

1 hfta önce ayrıldığınız eski aşkınız doğum gününüzü kutlasa ne yaparsınız ? beni terketti ve ben ne yapacağımı ne yazacağımı nasıl kutlayacağımı bilmiyorum.. ki o benden kutlamamı bekliyomudur. içinden kutlar bence yarın mesaj atar diyomudur. lütfen yardım edin. ilişkim 8 aylıktı ve o terketti :(

Güncellemeler:
arkadaşlar yanlış anladınız. onun doğum günü ben kutlayayım mı diyorum..

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• her hata bir tecrübedir. genelde bayanların aşk acısı çektiğini ve uzun süre aşklarını unutamadığı artık günyüzü gibi aşikar olmasına bağlı olarak öyle bir beklenti içinde olduğu muhakkaktır. gerçekten ayrıldıysan arama sorma üstünü ört o acı çeksin derim. kendini rezil duruma düşürmek ve sana karşı ya kızlar hep böyledir işte oğlum çantada keklik bu artık benim için, bu saatten sonra ölse benden vazgeçemez demesini istemiyorsan arama sorma mesaj atma faceden cevap yazma derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kutla kutla bundan iyi fırsat olmaz... Çocukça bi tepki verirse de kendi aptallığı olur... sonuçta sen sadece doğum gününü kutlamışsın... ama yeni sevgilisi varsa ona ayıp olabilir, işler hiç istemediğin bi noktaya gelebilir... dikkat etmek gerekir :)

0|0
    0|0
  • Terkettiyse sakın ama sakın böyle bir şey yapma derim. Sen terketmiş olsan da yapmaman gerekirdi çok ümitlendirirdi onu. Şimdi neden yapmaman gerek çünkü iyice .ötünü kaldırabilir. Niçin terkettiğine de bağlı ama hâlâ peşimde der seni garanti sevgili kategorisinde falan tutabilir yani yapma derim ben. Dost acı söyler biladerim. Umursama ki içinde kalsın, her ne kadar seni umursamıyor falan olabilirse de mesaj atarsan hah biliyordum falan diyebilir. Ama atmazsan içinde ukte bırakırsın diye düşünüyorum. Vay be mesaj atmadı falan filan şeklinde.

0|0
    0|0
  • teşekkür ederdim :D

0|0
    0|0
  • ya altı üstü bi doğum günü kutlamış bence saçma sapan düşünme derim ne vr bunda yani ayrıldınız diye düşmanmı oldunuz yani

0|0
    0|0
  • bensiz geçecek nice mutlu yıllara aşkım ;))

0|0
    0|0
  • sallaya hayatından cıkar öyle adamları senı bır kere terketmıs hata yapmıs sen onla arkadas kalmaya devam edersen tekrar asık olma rıskın var tekrar asık olursan tekrar barısırsanız ılerde gene terkeder uzulursun uzak dur derım cıkar hayatından

0|0
    0|0
  • teşekkür et geç git derim..

0|0
    0|0
  • seviyorsan at sevmiyorsan s. et

0|0
    0|0
  • mesajı silerim

0|0
    0|0

• küçülme o kadar

0|0
    0|0
  • gereksiz işler serisi vol.22

0|0
    0|0
  • Yaşamak zor zanaat.

0|0
    0|0
  • sadece kutlamış bence altında başka şeyler arama çok mutlu olduğunu söyle kutlamasından dolayı

0|0
    0|0
  • Cevap verme, sms atma. Ağırlığın olsun biraz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hem seni terketti bir de doğumgününü mü kutlayacaksın , sakın bu hatayı yapma ...

0|0
    0|0
  • baktım gidiyorum

0|0
    0|0
  • sakın yapma, pişman olursun

0|0
    0|0
  • kutlama

0|0
    0|0
  • mesaj atma bence

0|0
    0|0
  • Hafiften soğuk ve resmi bir şekilde teşekkür et, ve sonra unut gitsin.

0|0
    0|0
  • off

0|0
    0|0
  • Kutlama bence.

0|0
    0|0
  • sadece teşekkür et onun doğum günü geldiğindede sen kutlarsın bu kadar büyütme sakin ol :D

0|0
    0|0
  • kutlama o terketmiş gitmiş ne kutlucaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...