Gözünüzün önündeki eski sevgilinizi unutabilir misiniz ?

eski sevgilinizi tüm sosyal ağlardan sildiniz , çok kısa bir sürede başkasını buldunuz onu da sevdiniz ama sorun çıktı 1 ay bile bitmeden ayrıldınız. güya umrunuz değil. ve eski sevgilinizle aranızda 1 kat var. her allahın günü , sürekli gözünüzün önünde arkadaşlarıyla, bazen yanlız. naparsınız , unutabilir misiniz ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• o biraz zor bak hele beklemediğin bi şekilde ayrılmışsanız ynlışını görüpte aklında olmaması lazım ben bitirdim 3 ay oldu faceden çıkardım olmadı farkında olmadan yinede takip ediyrum onu daha sonrada kendim için engelledim bu iyi oldu ama emin ol unutacaksın onu unutma sorun onda sende değil kendini hırpalama ilk başlarda biraz zorlanırsın ondan sonra su akar yolunu bulur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Unuturum :) Hatırla hatırla sadece kendine zarar olur. Bir süre sonra depresyon falan filan. Hiç takmaya değmez. Toplarım benim kızları bende onun önünden geçerim. Yani kızları dediysem arkadaşlar anlamında. Hepsi ayrıdır benim için. Ben Charlie'ysem onlarda benim meleklerim :D

0|0
    0|0
  • gönlümden çıkarmışsan gözüm görmez.

0|0
    0|0
  • çok tuhaf bi durum bazen kelimeler yetmiyor

her ne kadar seni isteyince unutursun kafanda silmen yeter gibi klasik laflar söylensede o an öyle olmuyor işte tuhaf bi durum oluyor

0|0
    0|0
    • nasıl mesela ? bölümler aynı . yani ilk birbirimizi gördüğümüzde ne olacak ? o ne hissedecek acaba. 1 ay oldu ayrılalı daha .

• ben yapmadım o yaptı

• bana o kadar yalvaran o kadar bağlı olan adama ne oldu ya ?! bundan önceki her kavgamızda ağlar sızlar.nasıl severdi beni. şimdi sırf yanlış anlaşılmadan. çok yalvardı affetmedim ama yalan söylüyor zannettim. sonradan kanıtlandı. of ya nasıl unutur be 1 ay ya yuh. of. :(

• İnsanlara verilmiş en büyük yetenek unutmak. İnsan unutamasaydı. Neler olurdu neler. Unutursun. Acele etmeden yavaş yavaş unutursun.

0|0
    0|0
  • alt kat mı üst kat mı ? ;))

0|0
    0|0
  • hayatının hatasını yapmışsın, yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • tırstırdın beni şu an vallahi. napıcam ben ya :(

• kesinlikle unutamam... gördükçe içim depreşir

0|0
    0|0
  • sen istedikten sonra..

0|0
    0|0
  • kimse unutulmaz değildir emin ol

0|0
    0|0
  • unutamıyorumm çok özlüyorum ne kadar untmaya çalışsamda beceremedim

0|0
    0|0
  • Evet unuttum. Üstelik her gün görüyoruz birbirimizi.

0|0
    0|0
  • unuturum.

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden diyorum etrafınızdaki insanlarla sevgili olmayın diye. Ayrılınca kötü oluyor...

Her gece unutursun, her sabah hatırlarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin hislerin nasıl, ona karşı ? Duygusal anlamda hiç birşey kalmamışsa iyi. Ama böyle bir eski sevgilinin hele de yakın zamanlarda bitmişse, sürekli görmek insana çok garip hissettirir. Hayatına fazladan meşgaleler kat ki onlara koşturmaktan onu iyice görmez hale gelesin. Çok sonra onu görmek sana bir şey ifade etmemeye de başlar. Ama zaman alır...

0|0
    0|0
    • onun üzerine biriyle çıktım. onu da sevdim onunla da yakınlaştım onunla yaptığım şeyleri yaptım ilk onu tanıştırmıştım mesela arkadaşlarımla sonra bu yeni çıktığımı da tanıştırdım. ama 1 ay geçmeden ayrıldık. bilmiyorum onun bazı davranışları yüzünden affedemedim ama seviyorum sanki unutmadım. ayrılalı 1 ay oldu.

• Biraz zor ve ayrılınca cidden çok kötü olur.

0|0
    0|0
  • bence ortadan kaybol gizem yarat .aslında sallama .başkasını bulduysa gittsin ona ya sende başkasını bul .değer vermeyene sende değer verme.

0|0
    0|0
    • gitti zaten. aşıktı kıza resmen 20 küsür gün çıktılar ne ara aşık oldun da anlaşamadın da ayrıldın? ne ara unuttun be adam.

• unuttum ben

saniyede

0|0
    0|0
  • öpüselimmi?

0|0
    0|0
  • unutturabilicek birini bulursan bal gibide unutursun.aylarca ağladığmadamı 2 ayda unutturan tamamen hayatmdan silip atmış bi sewgiliye sahibim.bilmiyorm insan kendi iradesiyle bunu ne kadar yapabilir ama dediğim gibi ondan çok daha ii bi erkek arkadaş bulduğnda bn malmıymışm bu adam için üzülmüşüm diyo insan kendi kendine

0|0
    0|0
  • 10 yil oldu hala unutamadim allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...