Ligde en iyi transferleri kim yapıyor?

sizce Ligde en iyi transferleri kim yapıyor?

0|0
7|132

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi transferleri trabzonspor yapıyor..

0|8
    0|3
    • teşekkürler kardeşim ama bu gerçek bir beşiktaşlı olarak hakan arıkan ve erkan zengini mumla arıyoruz.

• @companer0 dogru kardeşim malesef aldı trabzonspor ama kötü olmadı çekişme olsun

• Arkadaşlar son söz TRABZON SPOR

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 131

• Kimse. Süper Ligde hiçbir takım gelecekte takımın vazgeçilmezi olacak, dünyanın önde gelen futbolcularından olacak oyuncuları almıyor, alamıyor. Gençleşmeye çalışan ve gençlere yatırım yapan tek takım Beşiktaş. Geçen sene devre arası Mancini bir denedi, elinde patladı. Fenerbahçe zaten transfer yapmıyor, Trabzon ise mecburen düşük bütçeli oyuncular alıyor. Diğer takımlara, girmeye hiç gerek yok, onlarda ya ligde kalma ya da günü kurtarma peşinde.

0|0
    0|0
  • en iyi transferi bilmem de geleceğe yönelik en iyi yatırımı BURSASPOR yapıyor. Daha bu gün altyapıdan 13 timsahımızla prof. sözleşme imzalandı. Kim ne dersi desin şu bir gerçek Türkiyenin en iyi altyapısı Bursasporda var bunu çoğu futbol söz sahibi söyler. Bursaspor Türkiyenin portosudur. Altyapıyı kurar satar. Ozan tufan mesela. Volkan şen. Benim şahsi görüşüm volkan şen Türkiye liginin en iyi sağ açığı dır. Bunu objektif gözle bakan herkes kabullenir. Ozan tufan milli takımı sırtlıyor konuşulmasına gerek bile yok adam 8.00 altında performans sergilemiyor.

0|0
    0|0
  • trabzon iyi transferler yapıyor kaliteli oyuncular alıyor ama beşiktaş geleceğe yatırım yapıyor ve bence daha akıllıca bir transfer politikası izliyor

0|0
    0|0
  • trabzon spor

0|1
    0|1
  • En iyi transferden ziyade Nokta transfer yapan bence daha iyidir.

Trabzonsporluyum fakat 1 Sezonda alınan futbolcuların cogu gereksizdi nokta transferler olmadı denilebilir fakat 2 sezonda yapılan transferler nokta atışı denilebilir.

Bence bu sezonun en iyi 2 transfer takımı Trabzonspor & Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi top oynayan takımıda Beşiktaş şu ana kadar yapılan transferlerde de en doğru kararları veren gene beşiktaş

0|0
    0|0
  • Şu an en iyi transfer; Royston Drenthe.
    www.sporexpress.com/.../...erciyessporda_h5329.jpg

0|1
    0|0
  • fenerbahce --- galatasaraylıyım ama fenerın aldıgı en kotu oyuncuyu bız alsak şampiyonuz

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Trabzonspor yapıyor

0|2
    0|0
  • Ben insanlardaki bu futbol merakanı anlamıyorum. Bende niye yok?
    Hiç izlemem demiyorum. Ülkemin takımı çok önemli bir maça çıkıyorsa gider stadta formamı giyer bayrağımı alır bağıra bağıra tezahurat yapar izlerim. Hem stadda izleyenler bilir orda maç izlemenin yeri başka))
    Ama hergün hergün televizyon başında anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Stada maç izlemekten çok takıma destek için gidilir ve en güzelde orda zevk alınır. Ama futbol bir çok insan içitutkudur

• gs yaptı para olmadığı için kimseyi almadı almasına gerekte yoktu zaten ama ekonomi iyi olsa kesin gereksiz 2-3 transfer yapılırdı

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|0
    0|0
  • yani onu nasıl kullandığına bağlı aslında yoksa en iyi transferleri galatasaray yapıyor ama fenerbahçe kazanıyor maçları
    GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş diyorum. Trabzon diyenlerde olabilir ama Trabzon çok para harcayıp çok da iyi olmayan adamlar alıyor. Beşiktaş çok verimli transfer yapıyor.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş opare biraz sıkıntı görünse de Tolgay ve Milosevic sezon sonuna kadar en büyük etkiye gösterecek.

0|0
    0|0
  • Kendi takımım diye demiyorum ancak geleceğe yönelik transferler yapıp kadromuzu zenginleştirdiğimizi düşünüyorum. Bu sebeple Beşiktaş diyorum :) Öte yandan görüş sahibi arkadaşa Erkan Zengin ve Hakan Arıkan konusunda katılmıyorum. Erkan Zengin daha iyi olduğunu düşündüğüm Kerim Frei, Gökhan Töre ve Olcay Şahan gibi önemli isimlere sahibiz zaten. Hakan Arıkan'a değinecek olursak ta bizde oynadığı dönemde özellikle köşe vuruşlarındaki zaafiyetlerinden dolayı çok puan kaybettik.

0|0
    0|0
  • beşiktaş akanzee

0|1
    0|0
  • Karadeniz takımı trabzonspordan en güzel transferi kimse yapmadı bu sezon

0|0
    0|1
  • Bir Trabzonsporlu olarak yeni yayınlanan haber efsanevi futbolcu Sami Khedira için Real Madrid Trabzonspor transferine çok sıcak bakıyor
    Uğur Demirok, Hakan Arıkan ve gelecek olan transfer ile başarı elde edeceğimizi umuyorum

0|0
    0|0
  • Trabzonspor yapıyor (Sami Khedira geliyormuş ) bence ondan sonra Beşiktaş... Galatasaray lıyım

0|1
    0|0
  • De jong ve khedira iddaaları geliyor trabzonspordan. inanmak istemiyorum ama kendimi de alamıyorum :Dd

0|1
    0|0
  • gençlerbirliği. adamların kulüp felsefesi, az paraya transfer etmek, oyuncu yetiştirmek ve onları yüksek ücretlere büyük kulüplere satmak. cavcav böyle böyle zengin oldu.

0|1
    0|0
  • bjk ve trabzonspor diyebiliriz 2 side sadece 1 yıllık değil önümüzdeki 4 5 senenin kadrosunu kurdular kadro kalitesi olarak hala gs ve fbnin altındalar ancak genç ve dinamik kadrolara sahipler özellikle beşiktaş

0|0
    0|0
  • Fenerliyim onu bir kenara bırakmak gerekirse istatistikler her zaman doğruyu söyler. Beşiktaş yapmakta.

0|0
    0|0
  • Bu sene besıktası ve trabzonu begenıyorum bızımkısınde ıs yok fener sansa lıder zaten

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Drogba, Seneijder, Muslera, Burak Yılmaz, Selçuk İnan vs. diye çoğaltılabilir. Dünya futbolunda isim yapmışlar, Türk futbolunda isim yapmışlar sonuç olarak son 5 yıl baz alınacaksa Galatasaray diyebilirim fakat Fb nin hakkını da yiyemem..

0|0
    0|0
  • van spor :d

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliği. Adı sani duyulmamış oyuncuları alıp 4 büyüklere kakaliyorlar. Yıldız yapıp büyük paralara

0|0
    0|0
  • trabzonspor yapıyo Beşiktaş alıyo ahahhahahahahahhahahahahahaahahahhahah

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    101
Yükleniyor...