Spor yapal derken kas yapmylmm :( ?

1 haftadir duzenli spor yapiyorum bide 2buck kiloluk dambillarla kollarimi sıktgmda kas olstgnu hissettim hemen bir haftada kollarim guclendi acaba kollari inceltym derken kalinlasmasn :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız iki kilo dambil ile

0|0
    0|0
    • Bimiyorum yah korktm birde ; (

• Sizde testlerin horMoNu erkekteki gibi yok o nedenle kütle kaZanmaniz çok. zor mevcut kasın düzelir ilerleyen yıllarda kol sarkması olmaz

Erkekler Ne Diyor 11

• Biz kollarımızı kalınlaştırmak için aylarımızı veriyoruz. O kadar ağırlıklarla hemen olacak iş değil korkmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hemencecik kaskalın olmaz zaten devam et sen

0|0
    0|0
  • kolları kalınlaştırmak okadar kolay değil :) oyüzden 5 kg ye kadar dambıllarla çaışman sadece kollarına kondisyon sağlayıp sıkılaşmasına yardımcı olur

0|0
    0|0
  • l*n cahil cahil konuşma ya sen o 2 buçuk kiloluk dambıllar ile kas büyütceğini sanıyorsun adamlar 15-20 kilo ile çalışıyor büyütmek için biraz araştırın sonra fitness salonuna gidin.

0|0
    0|0
  • hemen 5 gram indirmelisin çok ağır kaldırıyosun

0|0
    0|0
  • bu tempoyla devam edersen yaklaşık iki üç ay sonra üç aşağı beş yukarı lazar angelov kadar olursun

0|0
    0|0
  • Yap balım sen kaldır 6 ay sonra ne kadar seksi bir kız olduğunu göreceksin.

0|0
    0|0
  • Oha ben 1 kiloyla yapıyorum.

0|0
    0|0
  • yapma :))

0|0
    0|0
  • Korkma :D

0|0
    0|0
  • kaslı kızları severim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kolay kolay olmaz, korkma.

0|0
    0|0
  • kas yapabilmen icin bir tutam testesteron ve en az 5 kg baslangictan sonra artan agirliklarla uzun vadeli calismalar yapman gerekiyor. kizlarin biyolojik olarak kaslanmaya meyli yok, kasman lazim anca

0|0
    0|0
  • hayir yapmazsin :) korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...