Motivasyon lazııım?

ya gençler diyete basladim gunde 2 öğün yiyorum sabahları 1 yumurta 1 dilim ekmek peynir domates 1 tane meyve yiyip aksamlarida tek salata yiyorum 85 kilodan 55e dustum bir ara simdi 62 ye ciktim ya diyet yapınca gidiyor ama bazen oyle bir bozuyorum ki ertesi gun 2-3 kilo almış gibi çıkıyorum:D bir sekilde kendimi motive etmem lazim bazen bir gaza geliyorum 1 hafta sonra falan tekrar aynı terane. napmam lazım akşam yemeğini kesmeyi dusunuyorum simdide

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bayan before after motivation videoları izle.

0|0
    1|0
  • Gerçekci ol , imkansızı iste , neden sende baklava yok corç neden 0 beden değilsin , neden senin diğerlerinden neyin eksik? Aburcuburlar senin için fare zehiri artık maykıl yersen ölüceksin , hehe şaka bir yana ayran iç seni tok tutar

0|0
    0|0
    • hahahhaa of benim eksiğim ne dostum ya lanet olsun:DD tesekkur ederim

• Ricalar bizden , umarım istediğin fiziğe kavuşursun :-)

• insallah:)

• Ben her gece uyumadan evvel 45 dakika bantta koşuyorum sonra makinayla 300 mekik + 30 sinav. Okkuz gibiyse yiyom. Sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • bende fitnessa gidiyorum her aksam 350 mekik ama kendimi tutamayip gece yiyince gelsin kilolar:D

• Gece yeme alışkanlığını birakirsan sıkıntı olmaz.

• insallah ya hayirlisi:D

• Numaranı veririsen ben her gün arar tut girtlagini azcık derim :D bence güzel motive yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...