Karın kasının yırtılma ihtimali var mı?

Karın kasının yırtılma ihtimali var mı? Karın kasının yırtılma ihtimali var mı?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Canım belki biliyorsundur ama gene de söyliyim bir kas grubunu çalıştırdıktan sonra onun onarımı için 48-72 saat süre tanımadığın yoksa kas harabiyeti olur

0|0
    0|0
    • Evet az önce bununla ilgili bir şeyler okudum ama bir kaç güne düzelir herhalde

• Bol Protein+dinlenme ile çözülmeyecek kas problemi yoktur kas ağrın varsa sade kahve kas ağrısını azaltır her şeye rağmen Problem sürüyorsa doktora görün

• Tamam teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• karın kasın yırtılsa sen munkunatı yok şu an duramazdın yerınde hastanede olurdun allah korusun zedeleme zorlama olmustur en ıyı ıhtımal

0|0
    0|0
    • Zedelenme oluyormuş mikro yırtılmalar falan oluyormuş o yüzden bu haldeymişim :D

• zedelenmedır bence yoksa karın kası yırtılması sende tahmın edersınkı cok sınır var orda ben onu dusunerekten yorum yaptım

• Çok zor bir olay. Çok ağrımış yanmış olabilir ama yırtsanız duramazsınız.

0|0
    0|0
    • Duramıyordum dün zaten her hareketimde o kadar çok acıyordu ki

• her kasın yırtılma ihtimali vardır ama karın kası gibi büyük kas gruplarının yırtılması çook çok zordur.

0|0
    0|0
  • sevsinler kasını :)

0|0
    0|0
  • her kas yırtılır ama karın kasını yırtmak özel uğraş ister yani hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Beni alkışlayabilirsin o zaman :D mikro yırtılma dedikleri şeyi yaşıyorum şu an :D

• mikro yırtılma 10 mekik çeksen yine olur. yere eğilip kalkabiliyorsan sıkıntı yok sadece iyi çalıştırmışsındır karın kaslarını

• Dün onda da çok zorlanıyordum ama şimdi iyiym :)

• mekik çekerken bigün carrt die ses gelebilir

0|0
    0|0
    • Yok artık :D

• Kas yırtılması kol kırılması gibi bir şey mi?

• Ne kasım yırtıldı ne kolum kırıldı bilmiyorum ki ama yırtılanları biliyoru fazla aacı veriyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Üstüne fazla yüklenirsen..

0|0
    0|0
  • Ekstra çaba ile yırtılır :)

0|0
    0|0
  • zorlandıysan zedelenir

0|0
    0|0
  • sanırım uğraşman gerekir baya :D

0|0