Kadınların affedilmez giyim hataları nelerdir?

Hergün karşılaşıyoruz, bi sürü kadın inanılmaz kötü giyiniyor. sizce kadınların yaptığı affedilmez giyim hataları nelerdir?

0|0
26|20

En İyi Kız Görüşü

• ben bunu türkiyede gördüm ve baştan çok şaşirmiştim şimdi alıştım) bayanlar neden üstünüze klassik giyinip ayağınıza da spor ayakkabı giyorsunuz ve türkiyede çoğunlukla spor ayakkabı giyiyorlar biraz da topuklu akakabı giyin daha fit gözükürsünüz eğer topuklu giyemiyorsanız düz ayakkabınız o zaman daha tarzlı ,modern bir ayakkabı seçmelisiniz biraz giyinmeyi öyrenseler ve şu kapalı bayanlara da seslenmek istiyorum madem kapalısınız ,lütfen ayağınıza ooo çarşafinıza göre ayakkabı seçin klassikmi ayakkabı da klassik seçin ,bi giyiyorlar ayaklarına kocaman spor ayakkabı yaa nerde yaşiyorsunuz köydemi koskocaman İstanbuldasiniz !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Göbekli kadının dar ya da kısa bluz giymesi, çok kalın ve bacaklı kadının şort, mini etek ve tayt giymesi

3|1
    0|0
  • link

tek kelimeyle fiyasko.

1|0
    1|0
  • Babetin içine kalın çorap giyenler :(

1|1
    1|0
  • O Ugg botlar yok mu... Nasil nefret ediyorum anlatamam. Bir de sort+kilotlu corap+ugg uclemesi yapmiyorlar mi. Bu ne perhiz bu ne lahana kardesim? Soguk mu hava sicak mi, bir karar ver:D.

2|0
    0|0
  • Topuuklu ayakkabının altında unutulmuş etiket,kocaman popoya ve dev gibi bacaklara tayt giyilmesi

4|1
    0|1
  • Dökülün beyler

1|0
    1|0
  • Her daracık, dekolteli açık giyinen, kendini çok seksi süper ben oldum havasında sanıyor sanıyorum.

Neyse ki öyle şeylerle aram yok. Rahat olanı üzerime geçirir çıkarım. Kimselere de kendimi beğendirme, baktırma çabam da yok, hatta mümkünse olabildiğince bakmasınlar.

0|0
    0|0
  • Kalın bacakla mini etkek giyilmesi :)

2|1
    0|0
  • babet içine çorap ve burnu açık ayakkabıdan görünen çorap fena bence.

3|1
    0|0
  • hepsinin cok acik giyinmesi büyük hata zaten ;) sanki podyumda yürüyorlar,bu kadar abartmaya gerek yok diye düsünüyorum, hersey yerinde ve zamaninda güzel...

2|1
    0|0
  • bedeninden küçük giymek öğğğ

1|0
    0|0
  • uyumsuz giyinmek örneğin spor giyinip klasik çanta takmak yada tersi.renk uyumunu yakalayamayp rüküş giyinmek gibi...

1|0
    0|0
  • erkekler; poposu büyük, dar giyiniyorlar diyor da sizin de bakmaktan dibiniz düşüyor.. onu nası yapsak?

1|0
    0|0
  • Kalin bacakli olmalarina ragmen tayt veya mini etek giyenlerrr... :P

0|0
    0|0
  • Vallahi şimdi hata desem bi bakcan gelicek yaz moda olmuş. Nerde uyumsuz şey var moda zaten. önceleri çorabim, kotum söküldü yirtildi diye atilirdi şimdi daha bi söküp yirtip oyle giyiniyor milletş

1|0
    1|0
  • şişman bir kadının dar bir tayt giyip sokağa çıkması

0|1
    0|0
  • spor giyinip babet giymeleri

0|0
    0|0
  • koca poposunu daracık kota sığdırmaya çalışanlar üstünden de göbeği ve etleri fışkırıyor ya mesela... oturup ağlayasım geliyor...

0|0
    0|0
  • Pantolonlarda düşük bel giymek. Şu şekilde düşük bel!

Bende düşük bel giyerim ama kalça yeri bosbol duruyor. Emanet gibi. İğrenç bir görüntü.

0|0
    1|0
  • YakiSmayan seyi hiymk

1|0
    0|0
  • mini etegn altına deri bacak kadar uzun parlak siyah cizme ve deri ceket

1|0
    0|0
  • Kilolu Bayanlara Sesleniyorum Allah aşkına dar giyinmekten vazgeçin.Göz zevkimizi bozuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • nerede nasil giyinecegimi bilirim ;)

0|0
    1|0
  • şu 3 çizgili eşofmanların altına parmak arası terlik giymiyorlarmı...

0|0
    0|0
  • aklıma ilk bacak kadr cocukların büyükmüş genc kızmıs gibi giyinmeleri geldi u genclik nereye gidiyor yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Soru 240784

kendin de cevap vermişsin, devamlı aynı şeyler

0|0
    0|0
    • siteye hergün bi sürü yeni üye katılıyor, haksız mıyım?

• Hem alttan hem de üstten dekolte verilmesi.Şıklıktan çok ucuzluk oluyor.

4|0
    0|0
  • Ben dekolte giyinip sağa sola çekiştirenleri anlamaıyorum . Göstermeyeceksen neden açıyorsun? Görünecekse neden kapatmaya çalışıyorsun demek ki riskini göze alıyorsun?

1|0
    0|0
  • bütün kezban lar

0|0
    0|0
  • Kilolu olanların dar giymeleri, yağlı bölgelerin taşması. Büyük popoluların tayt veya dar kumaş pantolon giymeleri. Adam kadınlardan soğur yav.

0|0
    0|0
  • Tahtaya vajına cakmıslar gibi zayıflayıp, 0 bedenim ben herşeyi giyerim triplerine girmeleri en buyuk hataları.

0|0
    0|0
  • çok anlamam ama siyah üst içine beyaz sütyen giymek bir major hatadır, sanırım.

0|0
    1|0
  • Elbise altına tayt giymek..! mal gibi oluyorsunuz ya çorap giy yada elbisesiz tayt.!

0|0
    0|0
  • daracık taytlar

1|0
    0|1
  • bu soru bugun ve hergün soruluyor siz hala soruyorsunuz

0|0
    0|0
  • sütyensiz t-shirt. külotsuz mini elbise. hiç affetmem anında cezayı keserim

0|0
    0|0
  • beyaz pantolon içine kırmızı don giymeleri :))

0|0
    0|0
  • siyah body içine beyaz sütyen takmaları

0|0
    0|0
    • nerden anlıyosun onu. hadi beyazdan gözkuyoda sıyahtan ıc gorunuyomu ?

• asıl beyaz bıseyın ıcıne sıyah sutyen takılmaz ıyyy ! sıyahın ıcınden beyaz pekte bellı olmuyo

• bence tam tersi siz bana güvenin

• bedeninden küçük elbise giymeleri bel yağlarının altında düşük bel pantolon gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Bel yağlarının çıngır çıngır sallanmasına rağmen, dar body giymeleri.

0|0
    0|0
  • Kadınların düşük bel giymeleri kadar saçma bişey yok.

0|0
    0|0
  • Fxinturevi nin fikrine katılıyorum.

0|0
    0|0
  • gögüslerini açacak kıyafet giymeleri :) benim için sorun yok ama bakmaktan bi yere takılıp düşcem :)

1|1
    1|0
    • aynen aga.. o değilde bu kızlar çok seviolar gögüslerini elletmeyi yav :D

• yrim onların göğüslerini :)

• sui taksir olmadan tacizde olmaz :)) dikkat et !

• Geçenlerde açıldı. Kadında görünce "Iyk" dediğiniz giyim hataları diye.

Açık ayakkabıyla çorap giymeleri yeterince itici bence.

0|0
    1|0
  • Lunaparkta bi kız gördüm bi elbise giymiş ama g*otu resmen gözüküo yani tam olarak gördüm o nasıl elbiseyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...