Protein tozunu ne zaman içiyorsunuz?

spordan önce mi sonra mı yoksa kahvaltı da mı?

ya da ertesi gün mü?

ne zaman içiyorsunuz siz tozu

( her türlü abartıya açığım )

cidden bu konuda sorunum var ne zaman içsem en iyi sonucu alırım

bazıları hemen iç diyor bazıları kahvaltı da + sporda

size sorayım dedim bir de bekliyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• vay gardaşım soru sormuş :)) ben spordan önce yarım ölçek spordan sonrada tam ölçek içiyodum öyle yani :D

0|1
    0|0
    • aaaa o da iyi fikir l*n ne de olsa ölçeğe ben koyuyorum yeminle bu yarım işini ilk defa düşündüm beynimde yer etmiş sanki tam olmazsa işe yaramaaaz gibi :D

saol abicim :D al hemen kimse görmeden ieg akshdasda

• ahsahsahsa ıslak kek yap ye kardeşim :D:D

• oyyyş adjashdkla :DD: iyi olur cidden :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Spordan önce ve sonra iç. İçindeki protein miktarlarinida buraya yazarsan daha da yardimci olabilirim. Sabah uyandiginda+spor oncesi sonrasi da olabilir. Spora gitmedigin günlerde yine sabah uyanir uyanmaz ve ara ögün olarak kullanabilirsin.
    Abarti herzaman iyi degildir. Herseyin fazlasida zarardir :)

0|0
    0|0
  • Spordan sonra 30-60 dk içerisinde 1 ölçek;200 ml su ile.

0|0
    0|0
  • spordan sonra içerim kaslar yorulduğu için o anda proteine ihtiyacı oluyor hızlı onarımda faydası oluyor ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Spor sonu 1 saat içinde iç

0|0
    0|0
  • ula şu protein tozu mucize olsada yormasam kendimi yemeğinen, paran varsa banada ısmarla nasıl kombine yapacağın hakkında bilgi vereyim :P

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltıda içmek zararlıdır, direk kalbe gider bunlar normal protein değil izole protein. en iyi zaman antrenmandan hemen sonradır

0|0
    0|0
    • al işte :D teşekkürler abi ya herkes farklı diyor en iyisi sonra ve ya önce içmek herhalde teşekkürler tekrar :D

• spor günleri antremandan önce ve sonra ideal olanı. ama spor günleri olmadığında da almalısın günde 2 kere tercihen aç karna

0|0
    0|0
  • Durumun var istediğim zaman içerim diyorsan sabah öğlen ve antremandan önce ve sonra.

0|0
    0|0
    • durum var sıkıntı yokta yıkayasım gelmiyor ya şişeyi :D:D yıkamayınca da pis kokuyor en fazla 2 kere yıkarım yani D::D

• İçtikten sonra içine su doldur bırak koku yapmasın sonra calkalarsın olur biter yıkamana gerek yok bak bu kıyagımıda unutma:)

• aaa öyle de oluyor mu hemen cidden saolun ya D::D :D:D

• Spor sonrası.

0|0
    0|0
  • azıcık fazla spor yap ama içme onları

0|0
    0|0
    • yanlış düşünüyorsunuz fazla sporla bir alakası yok ki tozun zaten zorlanana kadar yapıyorum

Yükleniyor...