Daha önce l-Carnitne kullanan var mı ?

Aramızda L-Carnitine kullanan ve faydasını etkisini yan etkisi gören arkadaşlarımız var mı kullanmayı düşünüyorum ön bilgi almak istiyorum

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• ablam kullanıyor ve memnun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• selamlar.ben spor yapdıgım ıcın ara ara kullanıyorum bu yag yakıcılardan.bagırsak sıstemını yormayan orta faydalı dıyebılecegım bır urun.lakın bunları sporla takvıyelemen gereklı sadece bu urunlerı alarak yag oranını aaltamazsın kardıyo spor ve yag yakıcı karması uygularsan etkılı olur

0|0
    0|0
    • geçirdiğim bir ameliyattan sonra göbek bölgemde aşırı yağlanma oldu.düzenli olarak spor yapıyorum özelikle kardiyo denen performans üzerine olan ve göbek bölgesini çalışıyorum bunu destek olarak almayı üşünüyrum

• işe yarıyomuş ama öyle şey alıcaksan kalitelisini al pahalı olanını diğerlerine güven olmaz .

o kadar parayı ona vereceğine gittik 1 kilo fındık badem kuru falan al sabahları yumurta akşamları sütünü eksik etme daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • İşe yaradığını duymuştum.

0|1
    0|0
  • İşe yaradığını söylüyorlar fakat sporla birlikte kullanılması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sonucu güncellemeden geçermisin

0|0
    0|0
  • Ben daha yeni arastirdim gereksiz diyor isi bilenler no drug felsefesi bana daha dogru geliyor saglikli bir beden icin spor yapiyorsak gerekli gereksiz etkinligi tam kanitlanmamis maddeleri almamak daha dogru diye dusunuyorum ama zibil gibi kullanan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...