Kapat

İddaaaaaaa Yardım edin?

Beyler bayanlar iddaa'dan anlayanlar bende 50 tl var 500 tl'ye ihtiyacım var 10 oran tuttursam tamamdır ama hangi maçlara oynayayım bilmiyorum yardım edin :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İddaa demek risk demektir.. Önce bunu bil.. %50 şansın var.. Sana şimdi trb h1, braga h1, bayern münih h2 derim toplam oran 10,76 ya da basket 773 üst, 774 ms1, 780 İM 2/2, 785 üst derim toplam oran 11,05 ama garantisini veremem o ayrı.. benim öngördüğüm maçlar bunlar..

0|0
    0|0
    • Hee ama ya da benim gibi yapar verdiğim futbol ve basket maçlarını bir kuponds toplar sistem atarsın sistem 5,6,7 atarsın.. Kupon bedelin 29 tl olur.. Max kazancın ise 1.192,89 olur 4 maç gelse dahi alırsın bir şeyler..

• Sistem yapınca düşüyor kazanç

• Evet oranların sadece birbiri ile çarpımını alıyorsun.. ama hiç değilse maçlardan biri patladığınsa yatmış olmuyorsun.. Verdiğim maçların hepsi gelirse alacağın miktarı yazdım (1.192,89 TL) ama yok en düşük oranlı 5 maç gelirse (bir önceki msjımda yanlışlıkla 4 maç diye yazmışım) 22 lira falan alıyorsun.. O da bir nevi amorti.. Hee ama ya kazanırım ya kaybederim diyorsan verdiğim maclardan kafana yatan 3 ya da 4 üne sistemsiz basabilirsin..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• burdan kime niye güvenesin ki. aç kendin oyna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yarın panathiniakos-galatasaray maçına üst oyna... al sana bir maç işte :D

0|0
    0|0
    • 1.70 oran o

• tamam bir maç benden işte kardeş :D 2-3 tane daha yaz 10 oranı bulursun...3buçuküstü falan oyna Hollanda 2. ligi vardır yarın muhakkak

• offf peki

• Murat özarı vardı bir ara onlar fikir versin sana :)

0|0
    0|0
  • Haftasonunu bekle yardimci olayim sana

0|0
    0|0
  • bulursan bana da mesaj atsana kardo :)

0|0
    0|0
  • yarın bana mesaj at cumartesı ıcn mac vereyım

0|0
    0|0
  • elindeki parayıda kaybedersin kardeşim

0|0
    0|0
    • Ama lazım 10 oran yahu çok değil

• Nah tutrursunn ulan biz bilsek 10 oran vercek maclari biz oynariz

0|0
    0|0