Kızların çapkınlığına çözüm var mı?

kızların çapkınlıklarını küçük boyutta düşünelim lütfen aldatmak kadar değil de aynı anda birkaç kişiyle konuşmak yakın davranmak gibi

Güncellemeler:
tepkilere bakınca bi kızın sevgilisi olduğu halde ona utanmadan asılan erkekler heralde buraya hiç takılmıyo diyorum dogrumu

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kıza ve erkeğe yakışmaz özellikle de kıza erkek bi noktadan sonra dur diye bilir karşı tarafa ama kız incedir hele erkek kötü niyetliyse kıza sinsice yaklaşabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgilisi olan birinin bu şekilde davranması ve sevgilisine bunlardan bahsetmemiş olması aldatmanın çeşitlerinden sayılır. Aldatma degil ama sözlü aldatmadır bu. sevgiln varken başkalarına karşı birşeyler hisseder gibi olmak sadece duygusal da lsa aldatmadır. Zannediliyor ki aldatma sadece fizikseldir. duygularla da aldatılınır.

0|0
    0|0
  • Kız yada erkek değil, insan meselesidir bu. Biribirlerine karşı ilgi gösterip beşeri ilişki kurma aşamasındaki çiftlerin sadakatinin temelini oluşturan, altın bir ahlaki kurallardır bu. Açıkcası bu durum kişinin kendisine ve karşısındakine duyduğu saygının sağlamasıdır.

1|0
    0|0
  • buna çözüm yoktur.çünkü bir kadına partneri dışındaki bir erkekten gelen iltifat partnerinden gelenden daha çok tatmin edicidir.

1|0
    0|0
  • ayran gönüllülüğe çare allah korkusu ve hakiki bir aşktır başka nolcak :)

1|0
    0|0
  • Kız yada erkek değil, insan meselesidir bu. Biribirlerine karşı ilgi gösterip beşeri ilişki kurma aşamasındaki çiftlerin sadakatinin temelini oluşturan, altın bir ahlaki kurallardan bu. Kişinin kendisine ve karşısındakine duyduğu saygıyı sağlamasıdır.

0|0
    0|0
  • valla ben çok sevgilisi olanda evlide olanda kadını gördüm..çapkınlık heyecanıyla geliyolar sonra hüsranla gidiyolar çünkü diyorum senin yaptıgın dogrumu diye ben sana eşinin verdigi degeri verirmiyim 2 güzel söze aldanacak kadar salakmısın diye başta küfrediyolar sonra kocalarına veya erkek arkadaşlarına bidaha onu aldatmak istemezcesine geri dönüyorlar :) binevi yaşam dersi veriyorum ama güzel oluyor :D

0|0
    0|0
  • Bir şeyin çözümü olması için onun önce "sorun" olması gerekir.

1|0
    0|0
  • kızlar bunu heep yapar. ilgi bekler sen konuşunca da kıyamet kopar.

ben o kızdan hiç hoşlanmadım falan

0|0
    0|0
  • Elbette var. Namus, şeref, saygı, haysiyet. Duymamış mıydın?

1|0
    0|0
  • Çözüm yok. O. her yerde o. dur. :)

0|0
    0|0
  • zaten çıktığım kişilerle sex olayına girmek istemem

kızla dedigin gibi konusurum yakın davranırım sevgili gibi koca gibi degil

oda 2 3 kişiyle bu derece yakınlık kurduysa bence bu aldatma olur

0|0
    0|0
    • nasıl yanı sendemı aldatıyosun o zaman

• 8 ine oyle diyerek hata yaptıgının farkına vardıgında neden ben 10 da 2 lik kısımla omrumu tukettim diceksin

Kızlar Ne Diyor 5

• bende bu ufak çaplı birşekilde var o da erkek arkadaşıma misilleme olsun die :D ama bi kızın sevgilisi olduğu halde ona sarkan çooookk fazla erkek var

1|0
    0|0
  • Bu senin içinde var olan bir şey olduğu için biraz zor önüne geçersin düşüncelerinin.

0|0
    0|0
  • bence oyle kızları alcaksın abazaların arasına koycaksın akıllanıcak.kısılıksız olan ınsancıklara yapılabılecek en guzel sey

0|0
    0|0
  • Mesafe koymasını bileceksin. Sevgilin varken, bir erkek sana yakınlaşmaya çalışıyorsa ağzının payını verirsin.

0|0
    0|0
  • bende de var o sorun maalesef kur yapıyorum cilve falan ama ileri gitmem terbiyesiz konuşmam asla. sonra telefon yada msn kapanınca deli gibi hiç onu yapan ben değilmişim gibi sevgilimle konuşur onu ne kadar sevdiğimi farkederim ama asla fiziki olarak bişey yapmam kimseye yaklaşmam dokunmam.. sadece konuşmak. üstelik ben yaptığım için hep sevgilimde yapıyo mu acaba deyip kavga çıkarıyorum.. kızmayın ne olur bende isterim ki yanlız kalınca mutlu olmayı olmuyo işte illa ilgi istiyorum.. ama buna rağmen sevgilimi de ayrılsak intihar edecek kadar seviyorum

1|0
    0|0
    • hatta biz senle konuşalım bunu ya:)

• ekle arkadas olarak

• Bencede senin acilen bir tedaviye ihtiyacın var.. ve bu soruyu soran arkadaşında..

Tanıdığım psikiyatr arkadaşlar var önerebilirim.. Yazık çok üzüldüm.. :)

Yükleniyor...