Spor sonrası kas agrıları?

En son bir 5 veya 6yıl önce yapmışımdır spor ve bir haftadır saglıklı kilo verebilmek için başladm spora fitness hareketlerine vs. Ve iki gundur dizlerim de ve belimde agri var oturup kalkarken zorlanıyorum kaslarmda ve belimde aşırı gerilme var bu durumdan nasıl kurtulabilirim bırakmak istemiyorum sporu açıkçası?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hamlık ağrısı yüzünden sporu mu bırakcan

0|0
    0|0
    • Anlamadgım icin sordum zaten belimde ufak bir rahatsizligim var birde o yuzden korktum biraz

• Cok tesekkurler dikkate alıcam dediklerinizi

• Verdiginiz cevap için cook tesekkur ederim dediklerinizi yaptım ve şu an normalden daha iyiyim sporda sadece bir gun ara verdim sonra fuul her aksam 1 veya 2 saat yaptım 3. Gunde hic biseyim kalmadi çok sagolun ☺ Tesekkrler 😊

Erkekler Ne Diyor 8

• En geç birkaç haftaya ağrılar gider.

1|0
    0|0
  • cok mu kaştın kendini spor yaparken?
    yani yavaş yavaş başlaman gerekir maden o kadar zamandan beri spor yapmadınsa vucudun alışik değil vuçudunu alıştıra alıştıra spor yapmalısın yine spor yaparken hizli yapma yavaş yavaş başla :)

0|0
    0|0
  • Dozajı düşürün. Kaslarınıza fazla yükleniyorsunuz büyük ihtimalle. Daha hafif bir şekilde başlayın. Yavaş yavaş alıştırın vücudunuzu.

0|0
    0|0
    • Evet o konuda haklısınız galiba gunluk yuruyus yapamiyorum o yuzden hareketlere cok yukleniyorum

• Vücut vb çalışmalarda kas agriyorsa adim adım başarıya ulasiyorsun demektir aciyorsa ise yarıyor demektir

0|0
    0|0
  • hamlamışın

0|0
    0|0
  • spora devam et zamanla geçer bende ilk başladığımda olmuştu 1 yıldır yapıyorum ve gayet iyi bazen yeni bir programa geçtiğimde tekrar oluyor sonra kendiliğinden geçiyor

0|0
    0|0
  • Sıcak Duş ya da Varsa Çevrende Sauna

0|0
    0|0
  • Uzun suredir sspor yapmadığınız icin Eger yapmaya devam edereemiz gecicektir merak etmeyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Laktik asit birikiyor ya ondan. Spor sonrası iyi esneme hareketleri yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...