Camı pencereyi indirmek

Annem ben küçükken temizlik yaptığı bir gün odamın kapısını silerken (kapıda da cam var) onu kızdırdığımdan bi anlık sinirle cama elini geçirmişti. Hemen doktora gitmiştik. Doktor annemni eline giren camın damarın çok yakınında geçtiğini ve 2 cm daha yana kaysaymış kolunun felç kalıcağını söylemişti. Şimdi beni psikopat olarak görebilisiniz ya da aklını yitirmiş biri olarak. Ama neler yaşadığmı bir ben biliyorum. Eski sevgilimle,yani yeni ayrıldığım eski sevgilimle buluşacağız yarın son kez. Öyle iğrenç şeyler yaşattı ki bana ne bulursam indirmek istiyorum evinde. Fakat çocukluğumdaki bu olay beni çok etkileimişti. Çok korkmuştum. Camı penereyi indirmek istiyorum ama elime kolumakalıcı zarar verir miyim bilmiyorum. Akıl verin bana iyice aklını çıkarmam lazım o şerefsizin

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Giderken nalburdan kalın inşaat eldiveni al.

1|0
    0|0
    • o da olmaz ya ben canımın yanmasında değilim sadece kalıcı bi hasar gelmesinden korkuyorum Allah korusun

• yok yok çok iyi oldu sağol

Erkekler Ne Diyor 9

• Dikkat et bunu yapıyım derken o sana zarar vermesin bence ondan uzakdur öfken ona degil sana zarar verir.Onun gönlüne hasar ver maddi hasar gelip gecer ve unutulur.Tabi canına kastınız olmasın

1|0
    0|0
    • Ne yapabilir daha canımı yakacağı kadar yaktı zaten. Gönlüyle işim olamaz bu saatten sonra

• Hiç konuşmamak bana göre.

• 2 defa yapdım birincisinde kolum 12 dikiş 3 ay hareketsizlik ikincisinde hiç bişey ... şansına kalmış bişey anlicagın

1|0
    0|0
    • Hadi ya. Anladım tesekkür ederim. Geçmiş olsun sana da çok

• Ouv cok fena. Sanırım tehlikeli bir işe kalkışıyorum. Birde adamın karşısında hastanelik olmayayım?

• yani bence bişiler fırlat daha mantıklı

• Evinde LCD tv veya monitör pahalı ve ufacık bir hasarla hurdaya cıkacak eşyaları gözüne kestir.

1|0
    0|0
    • :D teşekkür ederim

• evet teşekkür ederiim :)

• Hadi gazan mubarek olsun

• Çok cam indirdim ama pencere statüsüne gelemedim henüz :(

1|0
    0|0
    • Pencereyi boşver sen camı nasıl indirebilirim kalıcı hasar vermeden elime koluma? :D

• Boşverip defteri kapatmayı dene.

• Kendimi yiyip bitiriyorum bu şekilde de

• bıçakla onu

0|0
    0|0
  • sacmalama sakin ol camı cerceveyi indirdin diyelim eline ne gececek ki ?

0|0
    0|0
    • Onu böyle karşımda eli ayağına dolanmış bir şekilde görmek istiyorum korksun istiyorum içimdeki nefreti tarif bile edemem

• bi de bulusacam diyorsun bu ne bicim is kousma olsun bitsin. onu üzmek istiyorsan onu umursamadıgını göstermek en iyi yöntemdir

• Öyle yapıcam zaten. son buluşmayı yapmalıyım ama. öyle korksun ki eli ayağı titresin

• kızlığınımı aldı naaptı

0|0
    0|0
  • Şişe kulaln.

0|0
    0|0
  • Neler yaşattı sana?

0|0
    0|0
    • anlatmak istemiyorum kusura bakma bende kalsın

• Önemli değil. Ama sana önerim bir atasözü ile olacak. Öfkeyle kalkan zararla oturur. İndirmek yerine ona içinden gelen herşeyi sayabilirsin ama. Çok işe yarayacak.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de o camı elimle kırdım bi halt olmadı..

1|0
    0|0
    • Elinle derken nasıl vurdun yumruk seklinde mi? Ya kafayı yemiş diye düşünürsün belki ama onun yanında ne bulursam indirip bağırıp çağırmak istiyorum eli ayağına dolansın ne yapacağını şaşırsın srna çekip gideceğim

• işte yapınca için anlıkda olsa boşalıyo ama geçici

• en azından o da nasibini almış olucak biraz

Yükleniyor...