Erkeklerin kaşlarını alması

Hey millet son günlerde çevremde bir sürü kaşlarını aldıran erkek görmeye başladım. Bu da biraz tuhafıma gitmeye başladı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? sizce erkekler kaşlarını almalı mı?

Güncellemeler:
Kaş inceltmeleri hakkında ne diyorsunuz peki ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence almamalı ama Düz kaşlar aldırsın ortayı iyi olmuyor ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kaşlarımın ortası çok değil ama yüzde sakal be bıyık dışındaki kıllardan hoşlanmam. Sadece ortada ki 3-5 kılı aldırırm.

0|0
    0|0
  • Aslında karşıyım ama insanın o durumdaki psikolojisini de düşünmek lazım. Kaşları çok kalın ve düz olanlar da var.

0|0
    0|0
  • kişilik meselesi ama o kadarda abartılmamalı diye düşünüyorum. bende çevremde öyle kişileri görüyorum manken gibi almış kaşlarını tövbe tövbe alınacaksa ortadaki kılları alsın yani :D şahsen ben kaşlarımı seviyorum sadece ortada çıkan iki kıl var o kadar onlarıda ablamın cımbızıyla hallediyorum :D

0|0
    0|0
  • öyle ip ince olunca benimde tuafıma gidiyo tabi. tek kaş olanların aldırmasına birşey demiyorum ama kız gibi öyle ince yapanlara uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • Allah yüz tüylerini yolan ve yolduran kadına lanet etsin ( buhari )

Ancak kadının kocası için süslenmesi ve kaşlarını alması caiz diye biliyorum. Onun dışında dışarı çıkmak için her iki cinste de bunu yapmak caiz değildir.

0|0
    0|1
  • Kalın kaşlı tipler görmektense böylesi iyi bence adamların cesaretini takdir ettim ben olsam ayaklarıma kadar kaş uzatır yine aldırmazdım.

0|0
    0|0
  • Çok dağınıksa bir kaç kılı feda ederek düzeltirim :))

0|0
    0|0
  • günümüzün sorunlari...

0|0
    0|0
  • herkes aldrıyo artık aga ünlüler bile aldırıyo gayet normal yani

0|0
    0|0
  • gerekliyse alınmalı

0|0
    0|0
  • Ben kaşlarımdan memnunum:)

0|0
    0|0
  • Ortasını diyosan,çoksa alınmalı.

0|0
    0|0
  • Tek kaşlılar aldırsın bence.

0|0
    0|0
  • kaş olsa alacağımda zaten ince alırsam kaş kalmaz :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...