Kızlar bakar mısınız bi?

Merhabalar göğüslerim büyük nasıl küçültebilirim önerebileceğiniz egzersizler?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tıp öğrencisiyim bölümüm plastik cerrahi..
    Memelerin %80’i yağdan oluşur ve bu yüzden vücudumuzdaki yağların azalmasıyla gçğüs bir nevi küçülür. bunun yanında yapılacak egzersizler.

1-Pulover (çekme hareketleri) .. yani hafif ağırlıklar kullanarak bacaklarınızı omuz genişliğinde olacak şekilde ayakta durun ve ağırlığı her iki elinizle başınızın üzerine kaldırın. Rahatınıza göre mümkün olan en uzak şekilde ağırlığı başınızın arkasından aşağı doğru indirin bir dakika bekleyip ağırlığı tekrar dik pozisyona getirin.

2-Yukarı itme.. yani elleriniz omuzlarınızın yanında olacak şekilde zemine düz bir şekilde uzanın kendinizi dizlerinize doğru kaldırın. karın kaslarınızı çekip vücudunuzu düz bir çizgide tutun. vücudunuzu yere doğru geri bırakın ve zemine değmeden hemen önce tekrar yukarı kaldırın.

3-Göğüs uçuşu yani ayaklarınız yerde sabit olacak şekilde çalışma sırasının üzerine düz uzanın ve hafif ağırlıklar kullanın avuçlarınız içe bakacak şekilde ağırlıkları göğsünüzün üzerinde havada tutun dirsekleriniz hafif bükülmüş şekilde yavaşça ağırlıkları açılı bir hareketle yandan aşağı indirin omuz hizasında durup bir dakika bekleyin.
    Kollarınızı yavaşça kaldırın ve tekrar başladığınız pozisyonda tekrar edin

bunları 2 3 set halinde yapmanızı öneririm. 10 15 başlangıç sayıları olabilir fazla zorlamayın zamanla set sayılarını arttırırsınız haftada 3 4 kere yapın. günde değil haftada başlangıç için. göğüsleriniz aşırı büyükse bu ameliyat gerektir yalnız. iyi günler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• kes at

1|1
    0|0
  • Öyle bir şey yok. sadece estetik yaptırabilirsin

0|0
    0|0
    • Egzersizle küçülmez mi? Estetik imkansız

• Kilo ver.