Kova burcuna mensup olanlar! acil yardım gerekiyor

Öncelikle sorumu cevaplarken "boş işler bunlar, burçlarla olucak şeyler değil, burçlara mi inanıyosun..." tarzında yorumlarda bulunmamanizi rica ediyorum.

Soruma dönücek olursak..uzun zamandır hoşlandığım çocuğa açılmayı düşünüyorum ama nasıl yapmam gerektiğini bilemiyorum. Burcu kova. Aynı burçların benzer şeylerden hoşlandığını düşünüyorum. Siz kova erkekleri, bi kızın size nasıl açılmasını isterdiniz? Ne yapsa/söylese kalbinizi çeler?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben kovayım. ve kova erkekler kızlara karşı çekingendirler. yanına gidip sakın senden hoşlanıyorum deme. ama ona ilgi duy dertlerini dinlemeye çalış. ona yakınlaş şakalaş (el şakaları olsun gıdıklama felan) sonra o senin ondan hoşlandığını anlar ve sana karşı reddedilme ile karşılaşmayacağını anlarsa yani sana güveni artarsa sana o kendisi açılır.

0|0
    0|0
    • Tebrik etmek istiyorum aynen onu anlatmışsin :D kızlara karşı duygusal anlamda çook çekingen bi tip. Bunun şansımı azaltmasndan korkuyorum

• kovaya kendin yanaşman gerekiyor. seni asla utandırmaz sadece ona dürüst olman ve onu sevmen herşeye değer. senin için uçurumdaki çiçeği bile alacağına annemin üzerine yemin ederim. ama ilk yaklaşmayı sen yap ve sevdiğini belli et yeter. başka bir tavsiyeye gerek yok. umarım istediğini elde edersin. sana güveniyorum çünkü onu gerçekten seviyorsun. by by

• Sonsuz tesekkur ederim o kadar yardımcı oldunki ^^ evet onu gerçekten seviyorum umarım çabalarım sonuç verir ve insallah seninde çok istedigin bişey gerçek olur :) kendine iyi bak~

Erkekler Ne Diyor 6

• normal konuş işte

0|0
    0|0
  • kova burcuyum, yalan söyleme istediğin kadar rahat edersin, hatta sen istemeden istediğin olur, kova erkekleri hiç bir zaman zor durumda bırakmaz

0|0
    0|0
    • Aslına bakarsan ben daha bu çocukla tanışamadim bile :S o yüzden emin olamıyorum nası yaklaşmam gerektiğine

• hoşlanıyorsan tanış, pişman olmazsın

• Kovanın içine kafanı bir sok bakalım :) Ne göreceksin :)

0|0
    0|0
  • Aynı ''kovanın'' içinde ki aynı ''yengeçleri'' aynı ''terazide'' tartmaktan bıkmadınız he.

0|0
    0|0
  • Direk öpmen gerekir koç burcunu anca öyle olur

0|0
    0|0
  • bir kova olarak burçlara inanmasam da dürüst ol yalan söyleme sakınnn, sıcakkanlı da oldun mu herşey güzel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bak canım çok farklı bi şekilde çaktırmadan tanışmalısın ve şunu diyim kovalara ilk ilgini göstericen sonra bi anda çekilecen asla teslim olmayacaksn yada bunu ona belli etmeyeceksinki elinde olsunlar:)

0|0
    0|0
  • ben kova kızıyım:DDD erkekleri bilmem:D

0|0
    0|0
  • Kova burcundan biri ile çıktım..

Tam bir mutsuzluk... Yükseleni kötüydü sanırım..

0|0
    0|0
    • Kova erkeğine çok az insan katlanabilir çünkü :) ben yayım o yüzden kova benim idolüm ;D

• Benim kova çin malıydı sanırım

• Kesinlikle :D

Yükleniyor...