Barcelona mı Real Madrid mi? Neden?

Sizce Barcelona mı yoksa Real Madrid mi? bir tık ileride olan hangisi sizin için? Neden? :)
-Bana kalırsa Barcelona.

Dipnot: Öyle şu yakışıklı bu yakışıklı meselesi olmadan soruyorum. Futboldan bahsediyoruz yakışıklılık değil :)

• Barcelona
    43% (3)50% (8)48% (11)Oy Ver
  • Real Madrid
    57% (4)50% (8)52% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern Münih denen bir şey var kamoooon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Barcelona
    nedensiz.

0|0
    0|0
  • Real Madrid. Çocukluktan geliyor. Katalanları sevmiyorum. Casillas hayranıyım. Real Madrid'in başarılarını izleyerek büyüdüm. Günümüzde Barsa'ya olan duygularım iyice nefrete dönüştü.

0|0
    0|0
    • Herkesin elbet farklıdır :) Bende Barcelona için aynı hisleri besliyorum :)

• GALATASARAY sevilmez mi hiç...

• Galatasaray'lıydım. 5 sene filan oldu bırakalı. Ve Galatasarayın Avrupa'daki halini Madrid olarak görüyordum. Bunun da etkisi var muhtemelen Madrid'i sevmemde. Nasıl Galatasaray'ın şampiyonluk ve kupaları daha fazlaydıysa Madrid'de İspanya liginin hatta dünyanın en başarılı klübüydü. (Halen de öyle.)

• İkisinide severim ama ronaldinhodan beri barca :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki Real Madrid.. Barcanin taktiğini herkes çözüyor artık.. Her zaman pas oyunu! Real Madrid ise çok fantastik ve ne zaman nerden gol atacağı ne yapacağı bilinmeyen bir takım bu da insanlara hoş futbol seyri veriyor.

0|0
    0|0
  • real madrid çnkü barçayı sevmiyorum :)

0|1
    0|0
    • Neden sevmiyosun :) Bende aksine Real'e gıcık kapıyorum :D

• Koyu bir GALATASARAYLIYIM ve durumun Realin attığı gollerle hiç alakası yok. Ben samimi bulmuyorum Reali yapacak bir şey yok. Attığı gole göre adam yerine de koymuyorum açıkcası.
      Barcelona samimi geliyor. Farkındaysan anket yaptım, bu da benim fikrim.

• o zaman size barçanızla mutluluklar ben reali tutuyorum bacım hacım :))

• messi çıkana kadar barcelonaydı artık barcelonayıda sevmiyorum forever m. united.

0|1
    0|0
  • şahsen real madridi destekliyorum ama barcelona nın yıllardan beri altyapı ya verdiği önemden dolayı avantajlı durumda

0|0
    0|0
  • Hala Madrid! Ronaldo'nun oynayış stili yeter!

0|0
    0|0
  • Tabiki arsenal

0|0
    0|0
  • Hoffenheım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle barcelona.

0|0
    0|0
  • Real Madrid çünkü kral