Artık sevemediğinizi anladınız, ayrılmak istediniz.. Pişman olur musunuz bir gün?

Sorum daha çok size beyler :(

Bi kızla 4 yıllık ilişkiniz oldu, o 4 yıl boyunca çok sevdiniz kıskandınız, beraber güldünüz ağladınız, deli gibi kıskanırdınız, evlilik hayalleri kurdunuz.. ama bi gün soğdunuz, artık sevemediğinizi anladınız, ayrılmak istediniz.. pişman olurmuşunuz bir gün? özlermisiniz? ne yaptım ben diye düşünürmüşünüz, bi anlık kararla bitirdim diye üzülürmüşünüz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben senin sorunun tam tersini yaşadım.Yani bir anda o istemiyorum falan demelere herşeyi bahane etmeye her söylemimi hakaret olarak algılamaya onunla konuşurken bile etraftaki gürültüden birbirimizi duyamadığımız anlarda yüksek sesle konuşurken bile ona bağırdığımı bahane ederdi :D

Yani bir insan tam anlamıyla sevmiyorsa veya verdiği kararı artık olumlu bulmuyor etrafındakilere bakıp ben niye bunlayım demeye başlayabiliyor.Bunun senlede alakası olmaz çünkü böyle yapanlar hep karşı tarafı suçlu göstermeye çalışırlar hatta buraya yazılan yorumlarda bile buna rastlayabilirsinki hep aynı kafadır bunlarda.Hep karşı tarafa sen şöyle yapmasaydın böyle olmazdı böyle yapmasaydın aramız bu duruma gelmez ayrılmazdık diyerek vicdanlarını rahatlatmaya çalışırlar.Aslen herşeyi kendileri yaparlarda farkında olmazlar karşılarındaki insana bi nefret gözüyle bakarlar onun yaptığı herşeyi sorun görürler bu ki taraf içinde geçerli.O anlarda siz canım deseniz dahi size bana canım deme bile diyiverirler.

Bu sözlerim tabi herkes için geçerli değil ha bi taraf karşısındaki insanın onu aldattığını veya başkasıyla olduğunu bilir bunları yapar çok doğru ama bunun hariinde bir insan bu söylediklerimi sergiliyorsa o insan tam anlamıylada karşısındakini sevip onu kendine benimsememiştir.Yalnızca duygusallığın yoğun olduğu zamanda tanışmanın ve bazı davranışların hoşuna gitmesi sonucunda bir birlikteliğe başlayanlarda görülür yoksa tam anlamıyla sevipte seni evlenicek olarak gören kişi kötü günde bile bahaneler üretmeye çalışmaz.Seni sevmiyorsa terkedip istemiyorsa hadi yoluna eyvallah diyeceksin çünkü terkeden kendi kaybedicektir sen değil.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap icin tesekkur ederim hersey istedigin gibi olur ins.

Erkekler Ne Diyor 16

• ayrılırken ağlarsa üzülürüm.. ağlamazsa aferin beni anladı akıllı kızmış derim ..

0|0
    0|0
  • O kişiden kişiye değişir, eğer adam akıllı düşünüp karar verdiysen o soruların hiç birini sormazsın ki ben sormadım hiç.

0|0
    0|0
  • zırt diye de soğumaz ki insan bir sebep olmalı..

0|0
    0|0
  • 6 yıl kadar çıktım bi anda bitti

pişman değilim keşke daha önce ayrılsaymısım

üzülmedim

ne yaptım ben diye düşündüm ama sebep bok mu vardı da bu kadar uzatmışım die

0|0
    0|0
  • 4yıl biiryle çıksam en az 2 cocuğum olurdu ondan oyüzden ayrılmazdım 4 yıl ya bu dile kolay

0|0
    0|0
  • hayatın karşıma çıkardığı yeni insanlara bağlı. mutsuzsam direkt hatırlarım

0|0
    0|0
  • soğumakmı ? ben sadece antrenmanda set aram 60 saniyeyi geçtiğinde soğumaya başlarım

0|0
    0|0
  • neden bittigine baglı 4 yıllık ilişki istemedim diye bitmez cok sacma

0|0
    0|0
  • Beraber yürüdük biz bu yollarda. Beraber ıslandık yağan yağmurda...

0|0
    0|0
  • ruh haline göre zaman zaman özlenir ama çok önemsenmeyecek hadiselerdir bunlar

0|0
    0|0
  • beraber aglıyorsnz kıskandırıyorsnz ne güzelll

0|0
    0|0
  • pişman olmam ama üzüleceğim olur

0|0
    0|0
  • Üzüldüğüm zamanlar oldu elbet ama pişman olmadım hiç.

0|0
    0|0
  • hayır pişman falan olmam

0|0
    0|0
  • öyle biri olmadı benden

0|0
    0|0
  • 4 yıllık bi ilişki bi anda bitmez (sebeb büyük ise biter örn başkasıyla basmak )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet 4 yıllık bir ilişkim vardı. Dediğin gibi kolay kolay bitmez fakat sabrında bir sonu var. İbre o son noktaya vurunca bitirmek durumunda kalıyorsun. Emin ol ne özleme ne bir pişmanlık olmuyor. Karşı taraf ne hisseder dersen benim gördüğüm yüzsüzlüğüne ve dengesizliğine devam ederek yaşayıp gidiyor. Keşke daha önceden ayrılsaymışım, keşke hakettiğinden fazlasını vermeseymişim diye arada bir hayıflanırsın. Bu kadar. :)

0|0
    0|0
    • Bu söyleminiz her iki taraf içinde geçerli çok haklısınız.Mesela benim eski sevgilimde 4 yıl sonrasında birden seni istemiyorum demeler ve banada sen niye istemediğimi biliyosun demişti bilmediğim halde herşey konuşarak anlaşılır ama o benim herşeyi görmemi bekliyordu.

Birdefa morali bozukken neyin var söyle diye ısrar ettim hatta bu aylarca sürdü ama hep bişey yok dedi sonrasındada ne olduğunu anlamalıydın bu nasıl bir ruh halidir ? :D

• Evet evet tam bir işkence bu. İnsan karşısındaki mutlu olsun diye kaldırıma yapışacak düzeye geliyor ama nafile sonrası zaten mavi ekran. :D

• üzülmezler canım üzülmüzler bizzat yaşadım biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...