Yıllar sonra karşıma çıktığında ...

yüzüne baktığımda dayanamayız birbirimize sarılırız ve öpüşürüz.ne kadar çok kötü şey yaşasak bile.anlaşamasakta aramızda müthiş bir elektrik var.o yüzden onun yüzünü bile görmek istemiyorum.korkuyorum yüzünden.ayrıldık.o beni başkalarında bulmaya çalışıyor ne yazikki sonra çok pişman olucak ama ne fayda artık benim için fahişeden ibaret kalıcak ve bende onunla işimi görücem bırakıcam onu...

siz ne yaparsınız yıllar sonra karşınıza çıksa ?

hiç bişey yapmam demeyin inanmıyorum bişeyler yaparsınız deliler gibi birbirinizi sevdiginizde kesinlikle birşeyler yaparsınız ...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sizin sorunuza 1 yıldız verdim çünki bir zamanlar sevdiğiniz kadın için hayat kadını yazmışınız (ben o kelimeyi yazmak istemiyorum).Sen bu kadını halen seviyorsun ve ona o kelimeyi yakıştırıyorsun.Ben o kadın senin hak etmedigini düşünüyorum.Yoluna devam et ve onun yolunada çıkma.Kimle istiyorsa onunla olsun.Bu şekilde dusunen erkeklere ben bundan fazla bir şey demiyorum.Sizde bana eksi verebilirsiniz.

Hakkında hayırlısı olsun

2|0
    0|0
    • beni başkalarında arıyor ve çok pişman olucak bunu biliyorum.ama bi daha geri dönüşü yok bu yolun.onu bilmiyor.

• Bence hiçte öyle görünmüyor.Bence seni artık istemediğini gördüğün için öfkelisin.Sensiz yapabiliyor sensiz yaşayabiliyor.Sana ne kimle olduğu? Sevseydin sahip çıkardin ve başka insanlarda seni aramazdı.Ben sizin gibi konuşan erkekleri şaşıyorum.Sizi 1 yıldız verdim sizde beni eksileyin.

iyi paylaşımlar dilerim

• araknafobia haklısın herhalde.artık bensiz yapabiliyor ve ben onsuz yapamıyorum ta ki başkasını bulana kadar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Deliler gibi severken olur bişeyler illaki ama öyle öpüşmek sarılmak olacagını sanmam içimde bir burukluk olur

0|0
    0|0
  • görüşmek istemediğin yerlerde bulun o zaman bi de aşkalarında aradığına eminmisin öncelikle bi başkasıyla mı çıkıyor buna bi emin ol bende benden sonra bi başkasına sarılmış bi başkasının teni sinmiş bi insanı istemezdim açıkçası fakat yapacak bişey yok gibi görünüyor o bi başkasında aramadan kendine döndürseydin çabalasaydın keşke

0|0
    0|0
  • öpüşmek kadar ileri gideceeğini zannetmiyorum ama en fazla göz göze bakıp sevgimzi o şekilde hissetttirebiliriz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• imkansız bir sürç özlem olur ondan ilerisi de olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...