Hiç bir bakan çocuğuyla aynı sınıfta okudunuz mu?

Ben Ankara'da oturuyorum.Lise 3 ile lise 4'te 2 sene boyunca dershane hala görevde olan bir bakanın kızıyla aynı sınıftaydım.Ama kız apayrı bişeydi yani beni şaşırtan nokta AKP'nn bir bakanın kızının o kadar süslü havalı bişey olması ve cemaat okulları yada dershaneleri yerine bizim dershaneye ve farklı bir koleje gitmesiydi.Aslında bu kız gelmeden önce lise 1'den beri bu bakanlığın müsteşar yardımcısının oğlu bizim sınıftaydı sonradan çocuğun dershaneyi övmesiyle bu kız bizim dershaneye geldi.Bu çocuğun yanına otururdu hep.Ama bu kız gelince müsteşar yardımcısının oğu pustu kaldı normalde çok kendini Beğenmiş bişeydi sesi sedası kesildi kızın yanında aynı sırada süt dökmüş kedi gibi otururdu :D Ah gidi günler ah.Peki aranızda hiç bir bakan çocuğuyla aynı sınıfta okuyan oldu mu?

Güncellemeler:
Aaa çok özür dilerim Diğer katagorisinde paylaşacakım 'Flört' seçili kalmış kusura bakmayın artık.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya otursak ne olur oturmazsak ne olur ne fark eder ne kadar saçma bir sorudur bu ya .

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• onalrda dokuz aylık ne abartırsınız neyın cocuğuysa cocuğu en krtalı gelsın tırt yanı önce insan olsun bukadar allayıp pullamayın ya sinir oldum şimdı bakan cocuğuymus yerimlan bakanınıda çocuğunuda

1|0
    0|0
    • tamam şampiyon sakin:))

• hyr yanı gariban biri gelse bırak buaraya yazmalarını adını bile etmezler sinir olucam elbet nıye olmuyum bizim oyla o makama gelicekler babaları bızım vergilerimizle para alan babanın cocuklarımı kıymnetlı

• adi ustunde bakanin cocugu bakan degil yani , ayrica ucbes seneye koltuk elden giderse eski bakanlari sallayan olmaz, karakterli olup kimseye yalakalik yapmadan yasamayi ogrenmek lazim

1|0
    0|0
  • bakanın çocuğuyla değil ama aşık veyselin torunuyla okudum :))

0|0
    0|0
  • biz o kadar olgunlaşamadık hacım:) bizim oraların en zengin adamının torunu ile belediye başkanının kızı ve tabur komutanının kızı vardı. ama iyi geçinirdik...

1|0
    0|0
  • bakan cocuguğla okucama gider sokaktan bı kopek bulurum onunla okurum :)

1|0
    0|0
  • yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Hangi dershanedeydin? Ben Celal Aydın'a gittim son yıl. Sınıfımızda Melih Gökçek'in yeğeni vardı.

0|0
    0|0
    • Gelişim dershanesi Ankara-Kızlay'da.

• en rütbeli olarak tuğgeneralin oğlu vardı :( yoktu bizde öyle vekiller bakanlar

1|0
    0|0
  • çocuğu bırakma ;)

0|1
    0|0
  • ali babacan sınıf arkadaşımdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ergence işler

0|0
    0|0
  • Millet vekili çocuğuyla aynı sınıfta okudum :D az dayağımı yemedi kerata

0|0
    0|0
    • Benim sınıf arkadaşımın babası senin sınıf arkadaşının babasını döveer Hhahaha :D :D

• Valla sevaba girer :D

• Bakan çocuğunun 4 eli 8 ayağı mı vardı.Ne demek istedin anlamadım yani?Ne oluyoki bakan çocuğu ne kim ?

0|0
    0|0
  • Ne yanı bakın ben zengınım koleje gidiyorum bakan cocuklarıyla aynı yerlerde egitim göruyorum caktırmadan reklam yapıyorum yazısı mıdır bu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...