Sizce ayrıldık mı?

Arkadaşlar yardım edin :(

çıktığım çocuk bugün bana geç uyandım diye maşallah yenimi uyandın dedi bende insan bi günaydın nasılsın der dedim daha sonra beğenmiosan başka brnı bul canım hergün beni kırmaktan vazgeç dedi tamam dedim birdaha mesaj atmadı sizce ayrıldıkmı :( ?

Güncellemeler:
mesaj attı kendi yarın işi bırakcam benden kurtulursun diye bende neden kuruluyumki dedim artık ne önemi varki dedi ne bunun amacı ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne diyimki..benim sevgilim geç saatlerde uyanırsa ben kızdan soğurum...

0|0
    0|0
    • yorgundum biliyordu alakası yok

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok kırılgan biri.. Bende çok kırılganım. hoş olmuyor bu. senin suçun değil, o yapısı gereği çok kırılgan sanırım. Ne dersen de yine kırılır... Ayrılıp ayrılmadığınızı sen bilmiyorsan biz hiç bilemeyiz

0|0
    0|0
  • salı ver gitsin ya.. üzerine düşersen şımarır..öyle iki kelimeyle darılacaksa güle güle de..bulunmaz

bursa kumaşımı?

0|0
    0|0
  • üzülme üzülme anladığım kadarıyla sevgilin değil.. seni seven bir sevgiliyle görüş derim..

0|0
    0|0
    • sevgilim :/ günaydın mesajı bile atmayan beneden bekleyen sevgili..

• bncede haklsn

• onunda dediği gibi artık başka birini bulacanmı..? benimde önerim bu yönde.. :)

• senı kırmakdan vaz gecmıs senden vaz gecmemişkı ne alaka at bi mesaj anlarsın sonucunu

0|0
    0|0
  • özür dilersen ayrılmamış olduğunuzu görürsün

0|0
    0|0
    • ya kırcak birşey yapmıyorumki :/ soğuk davranan o ..

• hayırlısı be gülüm

0|1
    0|0
  • bitmis hadi gecmis olsun :)

0|0
    0|0
  • yok be yaaa saka yapmısdır bir anda hersey bitmez yani. ama sende sakanın suyunu cıkarmıssın

0|0
    0|0
  • Galiba senden istegini almis sanirsam eften puften sebeble sutlamis

0|0
    1|0
    • salakmısın hiç buşuşmadık daha

• demekki hergün kırıyormuşsun onu

0|0
    0|0
  • tamam demişin daha ne mesajı

0|0
    0|0
  • saate bakmıdın mı sen

0|0
    0|0
  • Evlendiniz, hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canim niye hemen ufacik seyden kavga cikardi diye kiziyorsun. Biz kizlarin özel günleri var, kolay inciniyoruz diye her kavgamiz normal onlarinki anormal mi. O da takmistir baska bi seye kafasini. O da sinirlidir belki olamaz mi? Ayrilmis değilsiniz tabi ki. Ama sen o sana niye baskasini bul dediğinde tamam diyorsun ki "Hemen gidip bulayim" der gibi. Deseydin ki canim hayirdir bi seye mi sinirlisin ben baskasini bulmak istemiyorum nerden cikti diye. Bak o zaman nasil yumusardi. Biz de biraz onlara anlayis gösterelim, alttan alalim. Sen sor bence ona ayrildik mi diye.

0|0
    0|0
  • sadece bir gün bekle eğer cevap vermese napyon de ? eğer demsende ona sor cesaretini toplaa cünkü bimemiş aşkı oldure bilirsin eğer bitti derse iyi o zmn bay bay de

0|0
    0|0
  • konuşma orda bitmiş

0|0
    0|0
  • Obaaa.. Muhabbete bak.

0|0
    0|0
  • hayır sanmam bitti falan dememiş vagzeç benı kırmaktan demıs manyak degılse rahat ol sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Su cocuga bi "Senden kurtulmak falan istemiyorum. Seni seviyorum :)" yaz yaaa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...