Güvenilir alışveriş sitesi arıyorum...

internette alışveriş yapmak istiyorum ama güvenilir olanlar hangileri?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kredi kartı 3d secure ile ödeme yaptığın / yapacağın yerlerin 99% u güvenlidir. Firmalar 3 beş kuruş için banka ile aralarının bozulmasını istemezler. Diyelimki adı duyulmamış fakat nisbeten güven veren (adresi telefonu olan) bir site bulup siparişi verdin. Adamlar siparişini göndermedi. Bankayı arayıp hemen siparşi iptal edip paranı geri alabiliyorsun. Bu nedenle ufak siteler gelen siparişi de kaçırmak istemezler Benimde eticaret sitem vardı oradan kalan bilgi parçacıkları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hepsiburada.com

gittigidiyor.com

markafoni.com

vatancomputer.com

bunlardan sürekli alısveris yapıyorum güvenlik acısından bir sorun yasamadım hic

0|1
    0|0
  • Tavsiyem kıyafet tarzında alma cunku her markanın bedenlerı farklı yani aldım dıye sevınemezsın olmaz degıstırmeye gonder bekle gelsın falan fılan..

0|0
    0|0
  • ne aradıgını söyle ona göre site söyleyeyim

0|0
    0|0
    • giyim ayakkabı canta

• Limango,trendyol,markafoni,1v1y. üye olup günü gününe takip edersen iyi şeyleri ucuza bulabilirsin.

• hepsiburada

0|0
    0|0
  • markafoni

0|0
    0|0
  • Gittigidiyor, trendyol, hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yaptım ben hiç problem yaşamadım.

0|1
    0|0
  • gittigidiyor

0|0
    0|0
  • artık internette her site hemen hemen güvenli zaten teknoloji buralara kaydı.

0|0
    0|0
  • git mağazaya direk elleyerek al :))

0|0
    0|0
  • günümuzün sorünlari...

0|0
    0|0
  • üşeniyonmu gidip kendin almaya :D eskiden netmi vardı

0|0
    0|0
  • ankaraya git çeşit bol