Üniversite için yaşlı mıyım?

lütfen sorumu saçma bulmayın , kafaya çok taktığımıda göz önüne alarak cevap verin lütfen

ben mezun olalı 2 sene oldu

bu ayın başında 20 oldum

bu sene birde ingilizce hazırlık zorunluymuş ve 5 sene okucam

mezun olduğum da24 yaşında olacağım(25 ime 2 ay kalacak)

e benim için çok mu geç

şimdi sınıfımdaki herkesden büyük mü olacağım(erkek olsam hayatta kafama takmam ama şimdi çok düşünüyorum çokkk)

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• ohooo millet artık 25 te 1nci sınıfa baslıyor sen neyi cok dusunuyorsun ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ben 27 yaşındayım yurt dışı dil okulu araştırıyorum? :)) yaşın gayet bayaaa bi ufak. mezun olduğunda da gayet normal olucaksın. ne demişler: okumanın yaşı olmaz...

0|0
    0|0
  • yasın bence normal ben üniversite son sınıf ögrencisiyim yasım 21 sınıfımız da en genc benim :)) yani sınıfta 32 yasında adamlar bile var yani üniversite için yas sorun degil. zaten okul sonrası da iş hayatında da yasın önemi emeklilik yası zaten 65 :))))

0|0
    0|0
  • salla yaa, hiç onemli degil

herkese yasını soyleye soyleye gezmiycen ya.

eger evliligi dusunuyorsan, okurken de evlenebilirsin.

bişi olmaz, egitim sart muhtar

0|0
    0|0
    • eyvallah hafız, var mı bi isteğin

• yoo, eyvallah ismail abla :) sen naaptin?

• naapim yav koşturuyoz, hadi yengeye çocuklara selam, grşrz

• ben 45-50 yaşındakilerin okuduğunu görmüştüm .20 de başlayan çok var.takma kafana sorun olmaz.liderlik yaparsın:)

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun. Çok küçük bir mesele. Bu yaşta okursan sınıfın en büyük 5 kişisinden biri bile olmazsın. Senden büyükler mutlaka olacak. Hiçbir şekilde garip karşılanmayacaksın. Erkekse mesele merak etme 1-2 yaş erkek için pek önemli olmuyor

0|0
    0|0
  • benim ablam tıp istiyordu 3.senesin kazandı tıpı 21 yaşında başladı okula bunda hiç sıkılıcak kasıntı yapılcak bir durum yok o gittiğin sınıfta sadece 20-21 yaşında sen olmucaksın merak etme :D

0|0
    0|0
  • üniye başladığında 30 35 40 50 yaşlarda okuyan insanları gördükten sonra iyiki üniye başlamışım diyeceksin.

0|0
    0|0
  • Üniversite okuduktan sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz? Bu çok önemli. Ama genel itibariyle yaşlı falan değilsiniz.

0|0
    0|0
    • hemen evlenecem

• keşke herkez senin düşüncende olsa yav

• Yav miyav? Herkez herkes?

Neyse bu son cevabımdı gizli kullanıcılara karşı antipatik bir kişiyim de başarılar dilerim sana.

• 40ında başlayanlar var ;)

0|0
    0|0
  • okumanın yaşı olmaz ... bu cümle çok açık ve her şeyi anlatıyor sanırım

0|0
    0|0
  • bi tane öğretim görevlisi bulursun orda evlenirisn ...vs...nasip işleri bunlar...

0|1
    0|0
  • YA BENDE DEDIM 30YASINDA FALAN ISINMI YOK ARKADAS BE

0|0
    0|0
  • 23 yaşında üniv kazandım. asla okumanın yaşı olduğuna inanmıyorum..

0|0
    0|0
  • 20 gayet normal yaş.Sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Hee çok geç. Bence artık ununu serip kabuğuna çekilmelisin. Yahu ne diyon sen ya ciddimisin?

0|0
    0|0
  • biraz geç kalmışsın mezun bile 22sinde mezun oluyo

0|0
    0|0
  • değil git

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım yeni başlıyorum üniversiteye...

0|0
    0|0
    • ama sen erkeksin

• Neden cinsiyet ayrımı yapıyorsun kı

• şöyle düşün, ben girdim sınıftaki bütün erkekler benden küçük, gelde aşık ol şimdi

• arkadaşlarınla görüşüyor musun üniyi bitirmiş olanlardan

0|0
    0|0
  • 60 yaşında üniversiteokuyan insanlar var.

0|0
    0|0
  • ne olcak canım kac yasında ınsanlar var .. bu arada kıbrısda falan okucan herhalde benım gibi:D

0|0
    0|0
  • oku ablam oku zaten herkes üniversiteyi 25inde bitiriyo benden sana 1 sene de uzatma lüksü var hatta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bence hayatta hiçbişey için geç degil ileride evlendiginde pişman olacagına ayaklarını yere saglam basmak için ünv.kesinlikle gitmelisin bu hem özgüvenini arttırır hem de ileride çok rahatlık olur senin açından bence 24 yas geç bi yaş degil kesinlikle git derim

0|0
    0|0
  • off saçmalama 25 yas nedir ki? erkek yada kız farketmez bizim sınıfta 35 yasında bi ablamız vardı ve ondaki azim hırs kmsede yoktu. ayrıca okuluda hayatındaki bi takım şeylere engel görme evelnpte okuyanlar var yani bu tamamen seninle alakalı 'kendine olan inancınla alakalı' ;)

0|0
    0|0
  • İnsanlar 60 yaşında okuyorlar 24-25 yaş geç olur mu hiç

0|0
    0|0
  • Sakın sakın!..geç değil böyle düşünmemelisin okumanın yaşı yoktur diye boşuna dememişler.

Gelecek eğitiminde başarılar diliyorum şimdiden (=.

0|0
    0|0
  • Benim 2 çocuklu bayan tanıdıklarım var şimdi üniversite okuyan,çok mutlular,senin yaşın daha çok genç pişman olmaktansa sonradan dene derim.

0|0
    0|0
  • hayır geç değil tabiki de

0|0
    0|0
  • kuzenim 24yasında ve üniversiteyi yeni bitirdi. Bence gayet normal. :)

0|0
    0|0
  • gorend e 70 yasındasın sanır herkesten buyuk olupta sankı 1 2 yastır bende buyugum sınıfımdakılerden ama gayette ıyı anlasıyorum 25 yasta cok gec deıl

0|0
    0|0
  • daha hayatın başındasın böyle komplekslere girme bence gençsin normal bir yaşta gidiyosun yanii ne var ki bunda

0|0
    0|0
  • 20 yaş büyük değilki üniye 30 yaşında giden bile var bence takmamalısın kafaya

0|0
    0|0
  • benim durumum dahada vahim boşver takılma bunlara idealinin peşinden git

0|0
    0|0
  • hıç de degıl 50 yasında bıle unıversıte okuyan var ısteyorsan oku problem degıl...

0|0
    0|0
  • bende 30 felan sandim okumaya baslamda önce 20 yasin daysan dert yokki 25 mezun olcaksan

0|0
    0|0
  • saçmalaşma beyb.neye geç kalmış olacaksın?nereye yetişmeye çalışıyorsun?gereksiz kompleks yapma.

0|0
    0|0
  • Okumanın yaşı olmaz. Ben de mezun olduğumda 25 yaşımda olacağım. Lütfen bu tarz şeyleri sorun yapmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...